Autor Wątek: Rybnik backstage  (Przeczytany 31129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klaudia656

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +9
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 17, 2012, 07:54:53 pm »
0
z takim slashem to ja bym poszla hahahaha ;d;d;d;
Lost in the garden of Eden..

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 17, 2012, 09:34:31 pm »
0
O tez kojaze tego z fajka :D dziekuje za sprawozdanie:D a mowiles, ze wejsciowki dostali chetni...znaczy kazdy kto sie do ciebie zglosil czy bylo juz jakos okreslone ? Zarzad NTS ? Bumble zawsze sie wydawal milym i otwartym.Trzeba bylo wziasc dla mnie podpis  :> Chcialabym zobaczyc jak nuci RQ z twoim tele :D A czy byl sam Ron czy moze jeszcze ktos? No i jakie dalsze losy flagi?

Ja tam zaraz po koncercie do was podeszlam. Pytalam Naty co teraz i co z ta After( jakby co Nata to to ja co cie i Krelke zaczepiala) Niestety Ochrona ciagle podchodzila, zreszta sami wiecie bo tez tam byliscie, i nawet sie nie dalo ich jakos zwiesc ;(
I ostatnie pytanie: CZy widzieliscie jakies zagorzale fanki ,ktore "wdzieraly" sie na wlasna reke?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 18, 2012, 07:55:53 am »
0
Spotkanie było tak krótkie, że ledwo skojarzyliśmy, że Ron wyszedł, a on już się żegnał, więc niestety o żadnych dodatkowych autografach nie mogło być mowy. Nie wiem nawet, czy wszyscy VIPOWCY dostali. Wiem, że komuś nie zdążył dać, ale nie wiem, czy to osoba z naszej grupy, nie pamiętam.

Flaga pojechała z Pomponem do Poznania. Według jego słów zostanie wystawiona na aukcji WOŚP, czy czymś podobnym. Sam Ron był.

Slashhher : Byłaś tuż przy scenie, jak byli tam już loko, slasherr i pompon, czy łapałaś ich w tłumie jeszcze? Bo nie wiem, czy jest szansa, że się widzieliśmy.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 18, 2012, 04:04:06 pm »
0
Zqyxiu Ty to nawet jakby sam Slash kolo Ciebie stal to bys go przeoczyl. Byles strasznie podekscytowany calym backstagem, i to bylo starsznie slodkie. Nie widziales nikogo, a przynajmniej tak mi sie wydawalo.  :D
Slashhher byla kolo nas zaraz przy wejsciu na backstage. czekala z nami kiedy krelke i pompon poszli zwijac flage.
Pamietam Cie pamietam, a to i tak cud, bo tyle osob w Rybniku ze mna rozmawialo i sie  przedstawialo, ze trudno bylo sie polapac  :) Pozdrowienia dla wszytskich  :)

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 18, 2012, 04:11:17 pm »
0
No bylam tam :D  W takich dziwnych spodniach na styl flagi USA. Cos jak Axl kiedys mial tylko w dlugim wydaniu :D
A ciebie nawet tez widzialam tylko dopiero pozniej skojarzylam, ze to ty ( nigdy wczesniej nie widzialam i dopiero sie zorientowalam jak napisales w swojej relacji,ze jestes na wozku) Tego drugiego Slasherr´a Nata mi tez wskazala ( Wielki jak dab ;D ) Ale niestety jakos nie podeszlam uscisnac reki :( I jeszcze ta pani co pozniej podeszla i kazala wyjsc ze stadionu :( A juz myslalam,ze wszyscy co tam stoja beda mogli na Backstage .

Pozdrawiam wszystkich ,ktorych poznalam badz widzialam a poznac mi nie bylo dane.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 18, 2012, 06:19:25 pm »
0
Zqyxiu Ty to nawet jakby sam Slash kolo Ciebie stal to bys go przeoczyl. Byles strasznie podekscytowany calym backstagem, i to bylo starsznie slodkie. Nie widziales nikogo, a przynajmniej tak mi sie wydawalo.  :D

Oj tam, oj tam :D Ja z natury ślepy jestem :P i nierozgarnięty tyż :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline evell

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • this I love
  • Respect: +7
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #66 dnia: Września 08, 2012, 05:30:24 pm »
0
Poznałeś go, że wiesz, że dziwny? ;)

poznałam Andrei, nie zgarnął mnie spod sceny :) ale gdyby tylko mi zaproponował, nie stawiałabym oporu ;)

bardzo miły koleś!

wypowiedź typu "nie znam człowieka, więc się wypowiem" króluje :D
Make Evell's dreams come true!!

Wszelkie glosy POŻĄDANE!!

http://bit.ly/1kotogm

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Rybnik backstage
« Odpowiedź #67 dnia: Września 08, 2012, 09:53:46 pm »
0
gratuluje  :sorcerer: