Autor Wątek: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania  (Przeczytany 21412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 13, 2012, 03:34:17 pm »
0
Jakoś z emocji mi jedzenie przez gardło nie przechodziło.

Nie jadłam nic przez 25 godzin, co sobie uświadomiłam około godziny 15:00 w czwartek, będąc już w domu i budząc się z krótkiej drzemki. I o dziwo nie byłam wcale głodna. Koncert zaspokoił wszystkie potrzeby :lol:
Co do tematu - przerósł moje oczekiwania :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 13, 2012, 09:58:16 pm »
0
Jakoś z emocji mi jedzenie przez gardło nie przechodziło.

Nie jadłam nic przez 25 godzin, co sobie uświadomiłam około godziny 15:00 w czwartek, będąc już w domu i budząc się z krótkiej drzemki. I o dziwo nie byłam wcale głodna. Koncert zaspokoił wszystkie potrzeby :lol:
Co do tematu - przerósł moje oczekiwania :D

hihih ja miałam podobnie ... na ogół jem dużo, ale jakoś w środę nie miałam takich potrzeb ...
Koncert przerósł moje oczekiwania i wprawil w stan niewiarygodnej euforii :))))

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 13, 2012, 10:31:12 pm »
0
wiecie co ja z chłopakami zapomnieliśmy o świecie całym... moja mama nawet do mnie dzwoniła "jak zabawa" a ja się usiłowałam dowiedzieć kto dzwoni.. dopiero na wyświetlaczu zobaczyłam ze to "dom" to już było mistrzostwo :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2012, 11:02:18 pm wysłana przez adusia9223 »

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 13, 2012, 10:48:27 pm »
+1
wiecie co ja z chłopakami zapomnieliśmy o świecie całym... moja mama nawet do mnie dzoniła "jak zaawa" a ja sie usiłowalam dowiedzieć kto dzwoni.. dopiero na wyświetlaczu zobaczyłam ze to "dom" to już było mistrzostwo :P


haha, moja dzwoniła, bo była przekonana, że już wracam, a to dopiero było jakieś 10 minut po koncercie i wciąż na stadionie byłam, więc generalnie mam dobrą radę, z serii "życia wzięte" - gdy jesteście zbyt "zajarani" całą sytuacją, nie odbierajcie telefonu od mamy, albo chociaż nie wylatujcie z tekstem "jeżeli teraz umrę w drodze do domu, to wiedzcie, że jestem szczęśliwa", zwłaszcza, jeśli po 30 sekundach mówicie "sorki, muszę kończyć, zadzwonię później, jak będę w busie", a potem zapominacie zadzwonić, a do tego nie odbieracie telefonu ;) Najwyraźniej mamy tego nie lubią ;p

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 13, 2012, 10:49:06 pm »
0
i jak tam adusia znaleźliście jakieś depozyty w końcu? jak powrót do tego hotelu, gdzie spaliście?
jeśli chodzi o oczekiwanie to wszystkie się spełniły z wyjątkiem cen....5 zł za wodę....no sorry bardzo  :_:
najbardziej zaskoczył mnie Axl :D:D pozytywnie oczywiście :D przerósł moje oczekiwania totalnie :D :D  :wub:
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2012, 10:50:37 pm wysłana przez Aga0305 »

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 13, 2012, 11:11:31 pm »
0
i jak tam adusia znaleźliście jakieś depozyty w końcu? jak powrót do tego hotelu, gdzie spaliście?
jeśli chodzi o oczekiwanie to wszystkie się spełniły z wyjątkiem cen....5 zł za wodę....no sorry bardzo  :_:
najbardziej zaskoczył mnie Axl :D:D pozytywnie oczywiście :D przerósł moje oczekiwania totalnie :D :D  :wub:
tak dotarliśmy do tego hotelu.. kazało się to być na kompletnym zadupiu Rybnika :d ale wypoczynek po koncercie był bardzo przyjemny Axl mógł by tylko zazdrościć.. na powitanie kogut nam zapiał świeży wiatr wpadł przez okno i 3 smrody poszły spać :P daj spokój.. to było już przegięcie... a piwo po 10 i kiełbaski po 15 :) na szczęście była budka gdzie wszystko kosztowało max 12 zł :) ja wciąż jestem podekscytowana tym wszystkim.. w którymś momencie zaczęłam wątpić w to czy wyjdzie w ogóle.. tradycyjnie pokazał poziom swojego szacunku do fanów :)
  ale tylko wyszedł to przerósł moje wszelkie oczekiwania :D i jakoś ta złość za spóźnienie minęła :d  no cóż Axl to Axl nie wyrośnięty egoistyczny dzieciak :) ale i tak go uwielbiam za muzykę :)

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 13, 2012, 11:15:49 pm »
0
ja Cię jeszcze raz przepraszam, że Ci (chyba) nie odpowiedziałam odnośnie tego numeru do PKSu czy ogólnie do komunikacji miejskiej w Rybniku ale w tym mieście byłam 1. raz i nie wiedziałam, niczego takiego nie miałam  :'(

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 13, 2012, 11:25:58 pm »
0
ja Cię jeszcze raz przepraszam, że Ci (chyba) nie odpowiedziałam odnośnie tego numeru do PKSu czy ogólnie do komunikacji miejskiej w Rybniku ale w tym mieście byłam 1. raz i nie wiedziałam, niczego takiego nie miałam  :'(
ostatni ofttop : Aga, nie ma za co świetnie cie rozumiem :D nie smutaj tylko uśmiechnij się ?:d na koncercie Gunsów byłaś nie po to żeby teraz płakać :D

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm »
0
ja Cię jeszcze raz przepraszam, że Ci (chyba) nie odpowiedziałam odnośnie tego numeru do PKSu czy ogólnie do komunikacji miejskiej w Rybniku ale w tym mieście byłam 1. raz i nie wiedziałam, niczego takiego nie miałam  :'(
ostatni ofttop : Aga, nie ma za co świetnie cie rozumiem :D nie smutaj tylko uśmiechnij się ?:d na koncercie Gunsów byłaś nie po to żeby teraz płakać :D

przed ostatni bo jeszcze mój ;) nie no ja się cieszę, że byłam na koncercie ale smutno mi się zrobiło bo chcialam pomóc a nie wiedzialam jak  :/

 

Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 397
Wyświetleń: 96819
Ostatnia wiadomość Lipca 08, 2012, 02:33:14 pm
wysłana przez Aga0305