Ankieta

Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?

99 zł - płyta
14 (7%)
199 zł - płyta
22 (11%)
250 zł - Golden Circle (płyta)
143 (71.5%)
270 zł - trybuny
9 (4.5%)
690 zł - VIP
3 (1.5%)
nie idę na koncert
9 (4.5%)

Głosów w sumie: 194

Głosowanie skończone: Lipca 10, 2012, 10:40:46 pm

Autor Wątek: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?  (Przeczytany 96726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 07, 2012, 01:21:32 pm »
0
W piątek powinna być, takie mamy podejrzenia :)

Offline kate

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +8
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 07, 2012, 02:48:52 pm »
0

Ktoś orientuje się jak wygląda sprawa z widokiem na trybunach?
wygląda (ze zdjęć z koncertu BA) na kiepski trochę, gorszy niż w Pradze gdzie momentami wydawało mi się że ich można złapać :-)
bo sektor boczny prawie dotykał sceny
do sceny będzie jakoś min. 15-20metrów, tak jakoś dalej niż w O2 arenie mimo, że stadion mieści maks. tylko ok. 10tyś.

no i, myślicie że istnieje opcja, że te spod sceny zostaną wyprzedane w kilka godzin?
to zależy ile miejsc planują sprzedawać w strefach - szkoda, że na stałe nie ma takiej mapki żeby wcześniej podglądnąć
sama ma dylemat GC (gdzie mnie zdeptają podduszą i muszę mieć baaardzo wys. obcasy coby coś wzrokiem dosięgnąć) czy trybuna :???:

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 07, 2012, 06:37:26 pm »
0
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 07, 2012, 06:46:48 pm »
0
sam narysowałeś?  :P ładna i faktycznie taka jaką większość sobie wyobrażała
VIPy mogłyby być wyjątkowo za sceną z możliwością oglądania koncertu u boku Axla

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 07, 2012, 08:49:09 pm »
0
Właśnie ja sie zastanawiam nad biletami VIPowskimi ale z tego co widze to chyba lepiej pod scenę :D
Trzeba to jeszcze skonsultować bo nie pojade sam ale wydaje mi się , że ta druga opcja jest lepsza.

Offline Kitek

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 07, 2012, 10:22:14 pm »
0
Ja biorę 2xGC ! dla mnie i dla siostry ;)! oj ostro będzie! ale wyobraźcie sobie, że dzisiaj pytałem w jednym z Epmik'ów w Lublinie i nic im nie wiadomo o tym, że mają mieć jakiekolwiek bilety o.0 w przecież sprzedaż rusza w piątek!!! jutro lecę do innego Empik'a po pracy! zostały mi jeszcze dwa w Lublinie! mam nadzieję, że gdzieś będą mieli bo w piątek od razu lecę po bilety!!! jak dobrze, że w ten piątek jest wypłata :D

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 08, 2012, 05:52:03 am »
0
Ja wczoraj dzwoniłem też do dwóch Empików i nic nie wiedzą. Ale powiedzieli, że jeśli planowana sprzedaż jest na 10 lutego to tak prawdopodobnie będzie bo rzadko kiedy są opóźnienia.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2012, 07:01:43 am wysłana przez Oizdob »

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 08, 2012, 09:00:32 am »
0
Ja też chyba dzisiaj zadzwonie do Empików w mojej oklicy i się popytam bo wolę uniknąc sytuacji w której w piątek pójdę kupić bilet, a biletów u nich jeszcze nie będzie. Delikatnie mówiąc bym się zdenerwowała, wolę się upewnić.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 08, 2012, 10:00:09 am »
0
Te bilety im pocztą nie przychodzą. Pojawiają się w wspólnym systemie sprzedaży to zaznaczają, kasują i drukują. Także spokojnie, nikt Wam nie wykupi.

Offline PaulinaLG

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 201
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +3
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 08, 2012, 10:29:44 am »
0
Ostatnio ktoś mi mówił, że chciał kupić bilet na koncert w Empiku i oni akurat mieli jakieś opóźnienie natomiast w innych miejscach już były dlatego wolę się upewnić.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 08, 2012, 10:50:08 am »
+1
trochę nie rozumiem Was- większość z Was pisząc na forum ma chyba możliwość
zakupu biletów przez internet? Jeżeli nie macie konta internetowego, to na pewno ktoś z Waszej rodziny, znajomych posiada.
Polecam oczywiście formę spaceru, ale poświęcanie temu caaałej dyskusji uważam za mało przydatne
(proszę w tym momencie się nie obrażać, to jest tylko moja opinia)

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 08, 2012, 10:56:30 am »
0
Wiesz, ja też tak myślałem, że sobie zamówię przez internet ale z drugiej strony jakoś pewniej będę się czuł jak podejdę do jakiegoś punktu i będę miał bilet w ręce ;)

Offline Kitek

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 08, 2012, 06:33:03 pm »
0
Wiesz, ja też tak myślałem, że sobie zamówię przez internet ale z drugiej strony jakoś pewniej będę się czuł jak podejdę do jakiegoś punktu i będę miał bilet w ręce ;)
I o to również mi chodzi! Wiem, wiem... XXI wiek i kupno biletu przez internet jest czymś normalnym ale jednak również wolę wziąć go fizycznie do rąk od sprzedawcy  :) I teraz tak... byłem w następnym Empiku... gostek powiedział, że nie ma co latać bo jak mają być to będą (tym bardziej, że są podawani jako jedni z oficjalnych sprzedawców) i prawdopodobnie dopiero w piątek rano będą mieli bo nie raz zdarza się, że otrzymują na ostatnią chwilę... także spokojna głowa  :) lecimy do Empik'ów w piątek wszyscy i będą na pewno  :)

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 08, 2012, 06:39:45 pm »
0
byłem w następnym Empiku... gostek powiedział, że nie ma co latać bo jak mają być to będą (tym bardziej, że są podawani jako jedni z oficjalnych sprzedawców) i prawdopodobnie dopiero w piątek rano będą mieli bo nie raz zdarza się, że otrzymują na ostatnią chwilę...

A powiedz mi teraz tak - po co Ty poszedłeś do empiku dzisiaj skoro jest oficjalna informacja, że bilety trafiają do sprzedaży dopiero w piątek :D ?

Offline Kitek

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: 0
Odp: Jaki bilet kupujesz na koncert w Rybniku ?
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 08, 2012, 06:50:35 pm »
0
byłem w następnym Empiku... gostek powiedział, że nie ma co latać bo jak mają być to będą (tym bardziej, że są podawani jako jedni z oficjalnych sprzedawców) i prawdopodobnie dopiero w piątek rano będą mieli bo nie raz zdarza się, że otrzymują na ostatnią chwilę...

A powiedz mi teraz tak - po co Ty poszedłeś do empiku dzisiaj skoro jest oficjalna informacja, że bilety trafiają do sprzedaży dopiero w piątek :D ?

Bo za wszelką cenę chciałem sobie za'book'ować  :P  boję się, że ich nie zdobędę! ... nie ważne, nie offtop'ujmy, kupię w piątek  :)
i jeszcze mam dziwne przeczucia, że w niektórych empik'ach może nie być w piątek tylko ciul wie kiedy... różne rzeczy się dzieją w tych sklepach...
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2012, 06:52:49 pm wysłana przez Kitek »

 

Koncert w Rybniku - nasze oczekiwania

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 21393
Ostatnia wiadomość Lipca 13, 2012, 11:30:32 pm
wysłana przez Aga0305