Autor Wątek: Newsman Cravenciak  (Przeczytany 24224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #45 dnia: Września 23, 2012, 10:21:39 pm »
newsy z ostatnich koncertów podaje z lekkim opóźnieniem np. setlista koncertu z Cleveland w internecie jest juz od trzech dni a On dopiero podał wczoraj to samo tyczy się setów z Cincinnati i Detroit sety dotyczące tych koncertów są już w internecie a na stronie GNR ich nie ma.
to skoro są, to możesz sam je podać, założyć nowy wątek w odpowiednim dziale dotyczący konkretnego koncertu, wrzucasz setlistę, a odpowiednia osoba go wprowadzi na główną...
Cravenciak zaliczył u mnie minusa za kompletnie niepotrzebny news o bębnach Brenta Fritza. Gdyby to było forum Slashowe to jeszcze by to mogło przejść, ale nie jest i nie przejdzie. Brent Fritz nie ma nic wspólnego z Guns N' Roses.
może nie tyle co minusa, ale też mnie zdziwiło - wchodzę na gunsnroses.com.pl i czytam o jakimś "Brent Fritz", patrzę na zdjęcie - niby gdzieś twarz widziałem, ale w myślach nadal "Who the fuck is Brent Fritz" - potem przeczytałem, że to perkman Slasha...
Zqyx - Scott chociaż stał koło GNR, z jego trzema byłymi członkami grał
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #46 dnia: Września 23, 2012, 10:29:33 pm »
newsy z ostatnich koncertów podaje z lekkim opóźnieniem np. setlista koncertu z Cleveland w internecie jest juz od trzech dni a On dopiero podał wczoraj to samo tyczy się setów z Cincinnati i Detroit sety dotyczące tych koncertów są już w internecie a na stronie GNR ich nie ma.
to skoro są, to możesz sam je podać, założyć nowy wątek w odpowiednim dziale dotyczący konkretnego koncertu, wrzucasz setlistę, a odpowiednia osoba go wprowadzi na główną...
No fakt mogłem, ale tu chyba nie o to się rozchodzi, to była jedynie odpowiedź na pytanie Zgyx czy można coś Mu zarzucić jako newsmenowi, zresztą ja kłócić się już nie chcę

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #47 dnia: Września 23, 2012, 10:43:23 pm »
Słuchajcie, rany boskie, bo już zaczynam tracić cierpliwość.
Newsów o Slashu jest dużo, bo coś robi nieustannie. Gdyby Axl tyle pracował zamiast grzać tyłek w fotelu i zajadać ciasteczka od Bety, (uwielbiam go, ale nie jestem aż tak zaslepiona, żeby nie dopuszczac do siebie tej myśli) to pisalibysmy non stop o Axlu.
Dobrze, że Slash coś robi i dobrze, że jest ktoś kto ogarnia o nim newsy. Dzięki temu macie dostęp do takiej informacji. Czasami jest tych newsów więcej, czasami mniej, ale dobrze, że są!

Ostatnio usłyszałam, że każdą imprezę, w której bierze udział Ashba musimy traktowac jak news - oczywiście, że musimy, bo to jest news. Znak, że ktoś z GNR coś robi, a fani chcą/mogą się o tym dowiedzieć.

Cravenciak wykonuje swoją pracę rzetelnie i ze swej strony jestem mu wdzięczna. Materiału jest dużo, a On zdaje się, robi to co lubi.
Wielu z Was nie zajmuje się newsami (a przecież można wrzucać, podpowiadać nam o czym mamy napisać, jest do tego stosowny temat i dzięki niemu możecie pzeczytać na głównej stronie to, co chcecie by się tam znalazło ), nie mówię, że to źle, nie wszyscy musza tkwić w necie tylko po to, żeby szukać newsów o GN'R czy ex-GN'R. Ale po to macie forum, żeby mieć podane wszystko i żebyście mogli sobie kliknąć stronę główną i poczytać. Nie mówię też, że macie być nam wdzięczni, (choć sama wiem, że to naprawdę pracochłonna robota), ale na Boga, nie mamy innych problemów niż jeden news więcej? Czy naprawdę musi tu panować atmosfera wiecznego niezadowolenia i nagonki? A jeśli już zamierzacie czytać newsy, które Was nie interesują i je skomentować to przecież macie takie prawo - ale na litość, może ułożycie treść komentarza tak, żeby nikogo jednak nie obrazić? Da się przecież żyć w przyjaźni, zapewniam Was, tylko trzeba tego chcieć. To My Wszyscy budujemy atmosferę tego forum. Chcecie wiecznie drzeć koty? Nie ma problemu, ja jestem w tym dobra, ale czasami nawet to się nudzi.

Nie macie ochoty czytać newsów o Slashu - nie czytajcie (Geez, nawet ja nie wszystkie czytam, większości nie komentuję, bo nie czuję takiej potrzeby. Mogłabym wepchnąć szpilkę, ale po co? Przeczytam, zamknę i żyje dalej), przecież na onecie czy innym serwisie informacyjnym też użytkownik wybiera tylko te newsy, które go interesują. A przynajmniej ja nie czytam wszystkiego... (no nie wiem, może jestem jakaś dziwna).

Póki ja żyję - ten serwis nie zamieni się w Socjalistyczną Slashową Utopię dla jego fanów, możecie być o to spokojni. Fakt, że czasami newsów o GNR jest mniej wynika tylko i wyłącznie z ICH bierności, a nie z winy Cravenciaka.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #48 dnia: Września 23, 2012, 10:58:02 pm »
Mnie się wydawało ,że jest to forum G N` R  i byłych członków zespołu ,czyli wszystko o obecnych  plus newsy o byłych czyli np.Slash ale już nie o  jego ekipie z zespołu .I chyba coś nie tak jest :P Żeby było jasne np.trasa koncertowa czy wywiady ale już nie co robi perkusista,gitarzysta itp. I mam te same uwagi bez względu kto daje newsy.

vegtcia

  • Gość
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #49 dnia: Września 23, 2012, 11:02:43 pm »
janina, a ja uważam, że chcesz za jak największą cenę dopiec Cravenciakowi. I przedostatniego zdania nie rozumiem, możliwe że jestem na to zbyt głupia, więc możesz to jakoś inaczej napisać, bo nie rozumiem  ;]

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #50 dnia: Września 23, 2012, 11:06:07 pm »
Mnie się wydawało ,że jest to forum G N` R  i byłych członków zespołu ,czyli wszystko o obecnych  plus newsy o byłych czyli np.Slash ale już nie o  jego ekipie z zespołu .I chyba coś nie tak jest :P Żeby było jasne np.trasa koncertowa czy wywiady ale już nie co robi perkusista,gitarzysta itp. I mam te same uwagi bez względu kto daje newsy.

To w takim razie czemu ten głos nie pojawił się, kiedy wrzucaliśmy wywiad z wokalistą zespołu Adler?
Już wtedy byśmy wiedzieli, że robimy coś nie tak.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #51 dnia: Września 23, 2012, 11:08:24 pm »
O ile wiem, to jest forum Gn'R i projektów solowych. Brent gra w projekcie solowym Slasha. Swego czasu były np. newsy o Weilandzie  i niewiele osób miało z tym problem.

To jest forum o GN'R i projektach solowych, ale ja rozumiem to trochę inaczej niż to napisałeś. Zresztą odnoszę się też do ostatniego postu Canis. Rzeczywiście, nikt nie czepiał się, wspomnianych zresztą w swojej obronie przez cravenciaka, newsów o Toddzie (1, 2), czy wywiadu z Buntonem, bo wszystkie te newsy dotyczyły działalności nie tylko członków aktualnych zespołów Slasha i Adlera, ale również bezpośrednio samych projektów solowych - odpowiednio newsy z Kernsem pokazują jego spojrzenie na Apocalyptic Love i to co dzieje się wokół zespołu, podobnie wywiad z Buntonem dotyczy m.in. powstania i muzyki zespołu Adler. Natomiast ostatni news dotyczy tego, że członek solowego projektu Slasha zaprezentował zestaw perkusyjny. Nie ma to żadnego związku ani z GN'R, a ni z projektami solowymi. Sam fakt, że Brent należy do zespołu Slasha to IMHO za mało, analogiczny przykład podał slasherr - dlaczego w takim razie nie mamy newsów o Rihannie?

Cytuj
Zastanawiam się, czy gdybym to ja napisał newsa, albo mikus albo np. Canis, to czy reakcja byłaby identyczna? Śmiem wątpić...

Cóż, mogę się wypowiedzieć jedynie za siebie: ja bym się nie wypowiedział, ale ja olałbym i sprawę tego newsa, gdyby nie rozgorzała dyskusja. A jak już dyskusja w toku to lubię się przyłączyć ;)
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2012, 11:13:47 pm wysłana przez Kurczak »
Patafiaństwo się szerzy...

Buckethead

  • Gość
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #52 dnia: Września 23, 2012, 11:15:08 pm »
Myślę, że Kurczak wyjaśnił dokładnie o co nam chodzi.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #53 dnia: Września 23, 2012, 11:18:01 pm »
Ostatni post (ten długi, nie ten krótki) Canis dotyczy całości i jeszcze sprawy z wczoraj. Do świeżej sprawy jeszcze się nie odniosłam, bo mi nerwów szkoda :P

Chyba się z Wami zgadzam, że post/news nie dotyczy bynajmniej bezpośrednio Gunsów i powinien był pojawić się raczej w dziale "Projekty solowe" niż "Newsy" i główna strona.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

vegtcia

  • Gość
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #54 dnia: Września 23, 2012, 11:18:40 pm »
Kurczak, Rihanna nie jest w zespole z żadnym Gunsów, no chyba że tego nie wiem.. Ale wątpię w to. Brent jest jak najbardziej w zespole Slasha więc pisanie o nim moim zdaniem jest w porządku.
Śmieszy mnie to, że gdyby nikt nie napisał źle o newsie i by się nie rozpętała burza, to byś siedział cicho jak mysz pod miotłą, a skoro ludzie się rzucili na Cravenciaka to Ty też musiałeś dorzucić swoje marne trzy grosze. Gdy czujesz się bezpieczny w większym gronie ludzi to się odzywasz i krytykujesz. Nie chcę tutaj pisać brzydkich słów, więc ograniczę się do tego, że źle myślę o takich osobach zachowujących się jak TY. Dziękuję bardzo, dobranoc.

body

  • Gość
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #55 dnia: Września 23, 2012, 11:20:29 pm »
Fortus pogrywa z Rihanną, więc jest taka sama sytuacja.

Buckethead

  • Gość
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #56 dnia: Września 23, 2012, 11:22:52 pm »
Pisanie o Rihannie było by nawet bardziej odpowiednie, bo występowała z AKTUALNYM członkiem Guns N' Roses.

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #57 dnia: Września 23, 2012, 11:27:52 pm »
Chyba się nie zrozumieliśmy vegtcia. Dla mnie po prostu naprawdę nie jest szczególnie istotne, czy dany news się pojawi, czy nie, więc nie mam potrzeby o tym wspominać, natomiast że lubię dyskutować to chętnie wypowiadam się, kiedy dyskusja już się toczy. Zresztą podobnie ostatnio dyskutowałem sobie w temacie o piractwie, gdzie to ja i blackmore byliśmy atakowani, ja natomiast jestem zwolennikiem rzeczowego argumentu i nie ma dla mnie znaczenia, czy jestem po stronie mniejszości, czy większości, opowiadam się po stronie rozsądku ;) Fortus był muzykiem sesyjnym u Rihanny. Fergie zaśpiewała na płycie Slasha, a newsów o jej działalności bez Slasha też jakoś nie było. Nie miał bym żadnych zastrzeżeń do newsa o Brent'cie, gdyby dotyczyło to działalności Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators, (ba, gdyby w takim przypadku rozwiązała się dyskusja, że news jest niepotrzebny, stanąłbym po stronie cravenciaka), ale że nie dotyczy, to wypowiadam się zgodnie ze swoim poglądem po przeciwnej stronie.
Patafiaństwo się szerzy...

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #58 dnia: Września 23, 2012, 11:28:14 pm »
Mnie się wydawało ,że jest to forum G N` R  i byłych członków zespołu ,czyli wszystko o obecnych  plus newsy o byłych czyli np.Slash ale już nie o  jego ekipie z zespołu .I chyba coś nie tak jest :P Żeby było jasne np.trasa koncertowa czy wywiady ale już nie co robi perkusista,gitarzysta itp. I mam te same uwagi bez względu kto daje newsy.

To w takim razie czemu ten głos nie pojawił się, kiedy wrzucaliśmy wywiad z wokalistą zespołu Adler?
Już wtedy byśmy wiedzieli, że robimy coś nie tak.
Dlatego ,że ja sporadycznie czytam o byłych gunsach z wyjątkiem temat o Duffie i Izzym.Wyrazilam swoje zdanie podobno mam do tego prawo :P Bez urazy  ;) :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
Odp: Newsman Cravenciak
« Odpowiedź #59 dnia: Września 23, 2012, 11:32:54 pm »
Wątek został przesunięty do działu "Projekty solowe", tam prawdopodobnie pasuje bardziej
http://gunsnroses.com.pl/forum/projekty-solowe/brent-fitz-prezentuje-nowy-sprzet-od-drum-workshop/msg317151/#msg317151
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Newsman daub

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7233
Ostatnia wiadomość Września 19, 2016, 01:19:53 pm
wysłana przez Tymeg_2