Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 599638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3750 dnia: Grudnia 08, 2017, 09:21:34 pm »
+5
Sunsecie... masz pretensje do ludzi, że mają swoje życie a obowiązki przykrywają im działalność na forum za którą pensji przecież nie dostają. Co jedynie przyjemność i satysfakcję. Jak będzie miał czas to Ci odpisze, jeśli już do niego uderzysz.


zle zrozumiales, chodzilo jedynie o to ze ktos cos obiecuje jak wie ze tego nie dotrzyma

druga sprawa, ja w tym temacie o forum, juz napisalem dziesiatki postow, z propozycjami zmian i ze sprawami na ktore nalezalo zwrocic uwage, admini to widzieli, modzi tez, reagowali jak reagowali, przewaznie slomianym zapalem...

wy sie zaslaniacie brakiem czasu lub niemoznoscia wprowadzenia zmian, bo musza je zaakceptowac ci, ktorych na forum nie ma, i ktorzy, mysle ze wielu sie ze mna zgodzi, maja je po prostu gdzies. Spychologia to wygodna sprawa...

przez pare miesiecy nie mozecie wykasowac jednego blahego punktu w regulaminie, zlewacie tez opinie wiekszosci ktorzy dopominaja sie zmian: http://gunsnroses.com.pl/forum/o-forum/nts-propozycje-zmian/

a na koniec te bzdurne komentarze: ze wazniejsze jest dla ciebie dmuchanie balonow z corka

no ok, fajnie, zawsze mozna udawac ze wszystko jest cacy i probowac z uzytkownikow robic glupkow, ktorzy niby nie wiedza ze tu jestescie w swoim wolnym czasie i pracujecie jako wolontariusze

dziwnym trafem jednak, jakos zawsze sa chetni na moderatorow i pelnie te funkcje latami...
koleczko adoracji trzyma sie mocno

za to prywatne kanaly przesylania wiadomosci, na pewno rozgrzane do czerwonosci :)

« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2017, 09:28:37 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3751 dnia: Grudnia 09, 2017, 05:36:21 pm »
+5
 Dobra analogia z Procesem - władze swoimi wyświechtanymi tłumaczeniami poruszają się w bezsensie, jednocześnie zwracając uwagę na sens :D. Sunset daje wam rozwiązania na tacy, odwala robotę za was poddając one propozycje dyskusji na forum (ironia losu), a wy mówicie że brak czasu.

 Pamiętajcie (to do władz), że jakiekolwiek społeczności i organizacje żyją dopóty, dopóki mają użytkowników. Dlatego to właśnie użytkownicy powinni je współtworzyć, mieć wpływ na zmiany. Gdyby Facebook osiadł na laurach i nie dodał wielu opcji, które według wielu były zbędne, bo "są inni którzy już to robią" to być może skończyliby jak NK.

 NTS jest zacofany, bo nie chce podlegać trendom które panują w internecie (np. obrazki jako odpowiedź, chociaż to błahostka), przez co od dłuższego czasu stanowi cmentarzysko małego "grona", któremu pasuje stan obecny. Sporadycznie pojawiają się nowe osoby ale stosunkowo szybko znikają, bo jednak nie stanowią "grona".

PS Porównanie @naileajordan jest wyjątkowo dobre, bo sunset może skończyć podobnie do Józefa - może w końcu ktoś u góry wpadnie na pomysł żeby wykonać wyrok na podstawie paragrafu, który dotychczas jedynie przytaczany jest w ramach argumentu  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 10, 2017, 12:44:46 am wysłana przez hkt »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2017, 09:41:29 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3753 dnia: Stycznia 10, 2018, 05:21:32 pm »
0
Sprawa jest.

1. Zastanawiam się gdzie wrzucać zdjęcia na które trafiam na różnych stronach fb? Często są to zdjęcia repostowane z kont różnych osób powiązanych z GN'R . Czy wrzucać to do działu Social Media czy do galerii ? Np. Parę dni temu fotkę Slasha ze studia razem z  domino236 wrzucilismy  w tym samym momencie tylko w różnych działach. Mam takie wrażenie że zdjęcia które przedstawiają danego członka zespołu powinny lądować  w galerii a inne i posty w Social Media. Więc jeśli tak to usuńcie to moje albo dajcie znać i ja usunę.

2. Czy istnieje możliwość obejścia założenia konta instagrama żeby obejrzeć fotki do których często są wrzucane linki ?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2018, 05:28:38 pm wysłana przez Vince_Carter »
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3754 dnia: Stycznia 10, 2018, 05:32:06 pm »
0
@Vince_Carter same zdjęcia do galerii, do social media posty z fb, twittera i inne takie rzeczy. Oczywiście czasem zdjęcie jest opatrzone jakimś opisem wartym odnotowania - wtedy też social media raczej.
Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć, bo mam to nieszczęsne konto na insta :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3755 dnia: Stycznia 10, 2018, 08:31:24 pm »
+1
2. Czy istnieje możliwość obejścia założenia konta instagrama żeby obejrzeć fotki do których często są wrzucane linki ?

moim zdaniem wystarczy wrzucac fotki mniej leniwie czyli zamiast:
https://www.instagram.com/p/BdZUB8SFFCn/?taken-by=gunsnroses
to tak:
https://scontent-waw1-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/25015924_1827699387249346_6606078546458705920_n.jpg
takie opcje daja przegladarki, by wrzucac bezposredni link

oczywiscie zeby bylo jeszcze wygodniej to sie wrzuca tak:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2018, 08:33:21 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2018, 01:19:55 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3757 dnia: Lutego 04, 2018, 04:01:44 pm »
0
Pamiętam, że to pytanie już padło, ale nie pamiętam odpowiedzi, więc ośmielę się zapytać raz jeszcze.

Ile czasu musi minąć, żeby dwa wysyłane bezpośrednio po sobie wpisy nie zlewały się w jedną całość?

Pojawiło się ostatnio kilka rzeczy, które niejako zahaczają o GNR. Jako że na newsa to za mało, chciałam je wrzucić do Ciekawostek. Sęk w tym, że były tam już moje wcześniejsze posty, a "kilkupiętrowe" wpisy czasem wyglądają po prostu śmiesznie.

Z góry dzięki za odpowiedź.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3758 dnia: Lutego 04, 2018, 04:08:26 pm »
+3
2 dni, 48h

jest na to chlopski sposob, modyfikujesz posta, dodajac nowa tresc, kopiujesz ja, usuwasz post, i dodajesz nowy, w ten sposob wszyscy widza ze pojawilo sie cos nowego

robie tak od dawna
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3733
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1388

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3760 dnia: Lutego 06, 2018, 04:51:07 pm »
0
Się zrobi dzisiaj wieczorem, dzięki za przypomnienie!
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8575
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3761 dnia: Lutego 07, 2018, 10:32:16 am »
0
Czy ktoś wie może co się stało z bodajże 3 tematami które parę dni temu wrzucił do działu GNR @daub? Były po angielsku... Nie zdążyłem nawet zerknąć
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3762 dnia: Lutego 11, 2018, 06:13:23 pm »
+1
Rozbudowałam news dotyczący Pata Torpeya. Obok Gilby'ego pojawił się Matt Sorum. Nie chciałam mnożyć newsów, bo to w gruncie rzeczy ten sam temat, a i treść artykułów źródłowych w części się pokrywa.
Jeżeli ktoś ma ochotę, zapraszam do lektury!  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2018, 06:15:01 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3763 dnia: Lutego 11, 2018, 06:17:55 pm »
+1
A da się zrobić tak, żeby aktualizowany news pojawiał się jako wątek nieprzeczytany? Bo gdybyś nie napisała, to bym nie zauważył, że dodałaś Soruma ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #3764 dnia: Lutego 11, 2018, 06:20:34 pm »
0
Bardzo dobre pytanie. Sama się nad tym zastanawiam.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97536
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan