Ankieta

Jak oceniasz pracę moderatorów?

1
2
3
4
5
6

Autor Wątek: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)  (Przeczytany 598982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 28, 2007, 09:35:53 pm »
0
Od kiedy newsmani są moderatorami na całym forum... ???
Ok... To był pierwszy i ostatni czas kiedy zrobiłem coś poza newsami...
Jesli bedzie wola... Cofne tego warna...
Naprawde nie jest moim marzeniem rzadzenie sie poza newsami... I przyjemnosci mi to nie sprawia... Ale jeżeli inni pewnych rzeczy nie dostrzegaja... To to byl jedyny sposb by zwrocic na to uwage...


Offline Ace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 28, 2007, 10:16:20 pm »
0
"żeby zabronić używania ich całkowicie."
Nikt o tym nie mówi... Ale  przeczytaj sobie post Ace i niby co mialy one dac... Rozumiem uzywanie ich w niektorych wypadkach... Ale nie w formie przecinkow...

I naprawde to żadne argument, że to forumo zepsole hard rockowy... Pare innych też jest i jakoś nie zauwazylem... Aby k...,ch....,p.... itp. padały w pdobnje czestotliwosci co u nas od pewnego czasu...:]
Nie ma wypadków jest albo, albo...


W takim wypadku zawsze będąCi uprzywilejowani i nie.. a rozstrzyganie tego jest nie na miejscu.  W takim wypadku nie może być mowy o jakiejkolwiek sprawiedliwości więc albo zakażcie albo zezwólcie.
There are two kinds of people in this world - those that like me, and those that can go to hell.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 28, 2007, 10:23:09 pm »
0
Loko myślę że nie słuszny ten worn, jednak na reakcję post jakąś zasłużył, dobrze wiedzieć że jednak się ktoś forum interesuje.

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 28, 2007, 10:23:42 pm »
0
Jakoś dawnymi czasami i bez zakazywania były używane w mniejszym stopniu i w bardziej wywazonych sytuacjach... Więc jednak można bez zakazów... Ale jeśli co chwile widze bez sensu wtykane przeklenstwa to... Coz...

Ale powoli zaczyna mnie to walić... Checie klnać to sobie klnijcie... Wlasciwie co mnie to :]
-----------
Cytuj
Loko myślę że nie słuszny ten worn, jednak na reakcję post jakąś zasłużył, dobrze wiedzieć że jednak się ktoś forum interesuje.
Nie twierdze, ze Ace wyjatkowo i jako zasluzyl na warna... Ktory zreszta wielka zniewaga nie ejst chyba... Barsik mial tysiace warnow i zyje(chyba;)
Po prostu, dla mnie sytuacja gdy autor topica wyraznie pisze aby nie klnac... a kilak postow niżej ktoś bluzga... Jest hmm... lepiej zachowam to dla siebie;)

I obiecuje to sie wiecje nie powtorzy :]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2007, 10:27:23 pm wysłana przez el_loko »

Offline Ace

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 28, 2007, 10:38:25 pm »
0
Jakoś dawnymi czasami i bez zakazywania były używane w mniejszym stopniu i w bardziej wywazonych sytuacjach... Więc jednak można bez zakazów... Ale jeśli co chwile widze bez sensu wtykane przeklenstwa to... Coz...

Ale powoli zaczyna mnie to walić... Checie klnać to sobie klnijcie... Wlasciwie co mnie to :]
-----------
Cytuj
Loko myślę że nie słuszny ten worn, jednak na reakcję post jakąś zasłużył, dobrze wiedzieć że jednak się ktoś forum interesuje.
Nie twierdze, ze Ace wyjatkowo i jako zasluzyl na warna... Ktory zreszta wielka zniewaga nie ejst chyba... Barsik mial tysiace warnow i zyje(chyba;)
Po prostu, dla mnie sytuacja gdy autor topica wyraznie pisze aby nie klnac... a kilak postow niżej ktoś bluzga... Jest hmm... lepiej zachowam to dla siebie;)

I obiecuje to sie wiecje nie powtorzy :]

JA nic do Ciebie nie mam xD :P Ale chodzi mi o to że nie można kogoś karać za coś co jest nie zabronione w jasny i przejrzysty sposób. 

Wiec prosiłby uregulować to w regulaminie...
There are two kinds of people in this world - those that like me, and those that can go to hell.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 28, 2007, 10:54:30 pm »
0
Jakoś dawnymi czasami i bez zakazywania były używane w mniejszym stopniu i w bardziej wywazonych sytuacjach... Więc jednak można bez zakazów... Ale jeśli co chwile widze bez sensu wtykane przeklenstwa to... Coz...

Ale powoli zaczyna mnie to walić... Checie klnać to sobie klnijcie... Wlasciwie co mnie to :]
-----------
Cytuj
Loko myślę że nie słuszny ten worn, jednak na reakcję post jakąś zasłużył, dobrze wiedzieć że jednak się ktoś forum interesuje.
Nie twierdze, ze Ace wyjatkowo i jako zasluzyl na warna... Ktory zreszta wielka zniewaga nie ejst chyba... Barsik mial tysiace warnow i zyje(chyba;)
Po prostu, dla mnie sytuacja gdy autor topica wyraznie pisze aby nie klnac... a kilak postow niżej ktoś bluzga... Jest hmm... lepiej zachowam to dla siebie;)

I obiecuje to sie wiecje nie powtorzy :]
Loko ja Cię rozumiem, jednak kurcze już sama nie wiem....Zqyx prosił by nie klnąc i jest to brak szacunku dla osoby zakładającej temat, ale czy to na worna zasługuje...?



Czemu do cholery reszta użytkowników tego portalu ma to w dupie czemu nikt się (prawie) nie wypowiada, tak potraficie dyskutować? Coraz bardziej mnie to forum zaskakuje, ludzie przychodzą tu po to by pogadać o pogodzie i wakacjach, ale już w takich tematach się nie wypowiedzą...żałosne.

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 28, 2007, 11:18:30 pm »
0
Czemu do cholery reszta użytkowników tego portalu ma to w dupie czemu nikt się (prawie) nie wypowiada

Freak,przeciez to normalka :(


Jeśli chodzi o autocenzurę,która była kiedyś,to moze zrobić tylko jedna osoba.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 28, 2007, 11:31:56 pm »
0

Ok... To był pierwszy i ostatni czas kiedy zrobiłem coś poza newsami...

Nie no co Ty. Nie żałuj sobie. :D
Juz wiem dlaczego żal Ci dupę ściskał, widząc twoje zapędy.
Cytuj
Ale jeżeli inni pewnych rzeczy nie dostrzegaja... To to byl jedyny sposb by zwrocic na to uwage...

To co? jak przypadkiem mnie zaloguje w panelu moderatorskim (zdolność newsmanów do modowania na całym forum jest dla mnie czyms takim) to mam kogoś zbanować, bo mam widzimisie? Mam shackowac to forum, bo to jedyny sposób żeby zaprowadzić swoje porządki? lolik
Patrz jak CI nagle zabrakło otwartości umysłu żeby te sposoby znaleźć (juz nie wspominam o nich wprost, bo to smieszne). Lepiej samowolkę uprawiać. Grats
Czemu do cholery reszta użytkowników tego portalu ma to w dupie czemu nikt się (prawie) nie wypowiada, tak potraficie dyskutować? Coraz bardziej mnie to forum zaskakuje, ludzie przychodzą tu po to by pogadać o pogodzie i wakacjach, ale już w takich tematach się nie wypowiedzą...żałosne.

Ale nad czym tu pianę bić? Ktoś powie że chce bluzgać ktoś że nie, i do czego to niby doprowadzi?
Kultury to chyba jeszcze nikogo nie nauczyło. I wątpię, że nauczy.
 chamstwo, obrażanie... ja nie wiem, normalnie sie nie da....

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 28, 2007, 11:34:15 pm »
0
mawier dla mnie jest to porażka, ludzie tutaj tak dużo gadają, jednak są to tylko trze przechwałki nic zrobić nie umieją wypowiedzieć się kogoś obronić czy cokolwiek. Przecież sprawa dotyczy również was, przecież to WY piszecie na tym forum to WY będzie używać wulgaryzmów czy nie, a wy macie to w dupie. Nosz (nie będę więcej przeklinać....nie będę więcej przeklinać) czy dla was uczestniczenie w tym forum kończy się na tym by napisać w jakiś mało istotnych tematach które w głównej mierze służą rozerwaniu się? Matko boska już wiem dlaczego rzadko tu pisze....

Admini tak samo mają wszystko gdzieś....

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 28, 2007, 11:40:52 pm »
0
Ktoś powie że chce bluzgać ktoś że nie, i do czego to niby doprowadzi?
Kultury to chyba jeszcze nikogo nie nauczyło. I wątpię, że nauczy.

Nie chodzi o to,by  kogoś nauczyć kultury,ale by wybrać czarne lub białe
Przecież sprawa dotyczy również was, przecież to WY piszecie na tym forum   

Admini tak samo mają wszystko gdzieś....

Mam nadzieję,ze znajda sie tacy,którzy wezma sobie to do serca.

Co do adminów,to...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 28, 2007, 11:46:38 pm »
0
Matko boska już wiem dlaczego rzadko tu pisze....
Nie chce byc złośliwy, ale na prawdę to nie jest obowiązkowe.
Może gdybys wiecej pisała, to obraz forum byłby inny. No offence

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 29, 2007, 12:05:16 am »
0
bo to jedyny sposób żeby zaprowadzić swoje porządki? lolik



Że na forum dzieje sie źle mówiła juz spora grupka ludzi.ja tez jestem tego zdania.El_loko,dziękuję Ci za to(jak to mówia "najtrudnieszy pierwsz krok :P.Co do kwestii mógł,czy nie mógł-odsyłam do ludzi ,którzy powinni sie tym zająć-od tego jest administracja a skoro ona dała im takie prawo .
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2007, 12:09:48 am wysłana przez mawier »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwca 29, 2007, 12:16:44 am »
0
Zatem i ja odniosę się do "kwestii wulgaryzmów" na forum. Otóż każdy z nas w różnych sytuacjach i różnym kontekście używa, bądź zdarza mu się używać, wyrazów wulgarnych. Niosą one ze sobą pewien ładunek emocjonalny, podkreślają charakter wypowiedzi, niejednokrotnie mogą posłużyć jako puenta (rzecz jasna w języku potocznym) lub wyrazić dosadnie nasze stanowisko w danej sprawie. Przekleństwa służą często rozładowaniu jakiś negatywnych emocji, napięcia, frustracji itd. To jak je 'dozujemy' w potocznym użyciu zależy już jednak tylko i wyłącznie od kultury naszego języka lub jej braku, o czym można się czasami przekonać czytając to forum. Nie jestem zwolenniczką zakładnia forumowiczom kagańca na twarz i ograniczaniu ich wolności wypowiedzi poprzez dawanie kolejnych ostrzeżeń za przeklinanie, ale mam nadzieję, że nasze posty nie będą odzwierciedleniem języka polskich blokowisk, a "k***a" pozostanie zwykłym przerywnikiem, bądź kolejnym bezsennsownym epitetem. Użycie wulgaryzmu - jeśli uważamy je za stosowne w danym momencie - w moim przekonaniu powinno mieć jakieś uzasadnienie i wnosić do wypowiedzi pewne emocje. Nie chodzi  przecież o konkurs na największą liczbę przekleństw w poście  ;)...Razi mnie zatem nadużywanie wulgaryzmów, co w efekcie prowadzi jedynie do spłycenia naszej wypowiedzi i sprowadzenia jej do poziomu ziomala z ławki pod blokiem. Ktoś tam wysunął argument, że jest to forum o zespole hardrockowym...Ok, pomijając fakt, że takie stwierdzenie to żaden argument, dodam tylko, iż "fuck off" wykrzyczane przez Axl`a spełniało swoją rolę semantyczną i językową (pan Rose pewnie nie zdaje sobie nawet z tego sprawy ;)) i nie było jedynie wyliczanką niecenzuralnych słów bezsensownie rzucanych w przestrzeń...
Maskowanie przekleństw nie jest wg mnie najlepszym rozwiązaniem, zresztą już od samego początku byłam temu przeciwna. Pozostaje nam jedynie apelować o kulturę języka forumowiczów. Mam także nadzieję, że wulgaryzmy nie staną się ' bronią' w dyskusji i nie zostaną nigdy kierowane pod adresem konkretnych osób...byłoby to bowiem znakiem, iż osiągnęliśmy dno.

Odnośnie warna uważam, iż był on niepotrzebny, ponieważ Ace nie odniósł swojej wypowiedzi presonalnie do kogoś z forumowiczów. Powinien zostać ukarany ostrzeżeniem słownym. Nie rozumiem też, dlaczego niektórzy unoszą się z powodu tego, iż warn został dany przez newsmana...? Czy to, że el_loko jest zaintersowany sprawami forum jest jczymś niestosownym? Jeśli miał taką możliwość, postąpił zgodnie ze swoimi przekonaniami :).
Słusznie zauważyła Moonsun, że tak naprawdę hasło "przykład idzie z góry" w sferze wirtualnego, forumowego świata nie ma żadnej wagi. Któż jest tą górą? ;) Modzi, admini, newsmani to zwykli użytkownicy, podobnie jak reszta, zatem jedynie my sami możemy zadbać o kulturę naszych wypowiedzi! Wszystko w naszych rękach. Mam nadzieję, że niemalże rodzinna atmosfera tego forum nigdy sie nie ulotni, nie chodzi mi tutaj bynajmniej o wchodzenie sobie nawzajem do tyłków, ale zwyczajny szacunek dla poglądów, opinii i emocji drugich :).


Amen :D

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwca 29, 2007, 12:21:05 am »
0
Matko boska już wiem dlaczego rzadko tu pisze....
Nie chce byc złośliwy, ale na prawdę to nie jest obowiązkowe.
Może gdybys wiecej pisała, to obraz forum byłby inny. No offence

To co napisałeś jest dla mnie poniekąd żałosne wiesz. A do złośliwości nie prowokuj mnie  ::)
 To co napisałam było stwierdzeniem faktu, zobacz sam że ludzie tu mają głęboko gdzieś i wpadają tu tylko po to by sobie popierdziuszyć, na muliźnie dyskusji się nie zbudujesz, a jak nie masz z kim dyskutować siłą rzeczy nie będzie rozmowy.
Widzę jednak że słowa moje ugodził w Ciebie...

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Uwagi do spraw Forum (oraz FAQ)
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwca 29, 2007, 12:32:09 am »
0
Mam także nadzieję, że wulgaryzmy nie staną się ' bronią' w dyskusji i nie zostaną nigdy kierowane pod adresem konkretnych osób...byłoby to bowiem znakiem, iż osiągnęliśmy dno.



No ,musze Cie zmartwic ,bo do tego doszło.

 

Jak trafiliście na forum?

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 97469
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2020, 12:03:28 pm
wysłana przez naileajordan