Autor Wątek: Naje 2013 !  (Przeczytany 12800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
Naje 2013 !
« dnia: Grudnia 05, 2013, 08:50:28 pm »
Na każdym forum nadchodzi taki czas, kiedy trzeba zrobić jakieś mniejsze lub większe podsumowanie mijającego roku. Za 4 tygodnie przywitamy Nowy 2014 Rok, ale zanim to nastanie, macie okazję powiedzieć co albo kto przez minione 12 miesięcy najbardziej zapadło Wam w pamięć.

Formuła zabawy jak rok temu. Niezorientowanym przypomnę jak się bawimy. Otóż głosujemy w danej kategorii tylko na jedną osobę i na jedno wydarzenie (jeżeli wysłane zostanie więcej niż jedna odpowiedź w danej kategorii, pod uwagę zostanie wzięta ta wymieniona jako pierwsza). Głosy wysyłamy do mnie w prywatnych wiadomościach do 20 grudnia do godziny 23:59. 3 osoby lub wydarzenia z każdej kategorii, które otrzymają największą ilość głosów przechodzą do kolejnej tury, w której będziemy głosowali na naszego faworyta w ankiecie (od 21 do 24 grudnia do 23:59).

Upublicznienie wyników nastąpi 25 grudnia rano. Wtedy okaże się, komu Święty Mikołaj przyniósł nagrodę, a komu rózgę ;)


Kategorie do głosowania:

Forumowicz roku
Najbardziej lubiany forumowicz
Najbardziej lubiana forumowiczka
Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji
Największy spamer
Najbardziej kreatywny forumowicz
Forumowa maruda
Nadzieja forum (użytkownik)
Odkrycie forum (Najlepszy nowy forumowicz)
Najbardziej niedoceniany forumowicz
Najbardziej Zasłużony z Zasłużonych
Największy comeback
Zaginiony w akcji
Najweselszy forumowicz
Dobry duszek forum
Miss forum
Mister forum
Ulubiony mod / admin
Ulubiony newsman
Najlepszy avatar
Najlepsza sygnaturka
Najlepszy topic na forum
Najlepszy tekst (odzywka) na forum
Wydarzenie roku


W razie wątpliwości kto jest moderatorem, newsmanem i administratorem odsyłam do tego tematu

http://gunsnroses.com.pl/forum/o-forum/kto-jest-kim-na-forum/

Ten temat służy wyłącznie zadawaniu pytań i wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości odnośnie zabawy. Głosy oddawane w tym temacie nie będą brane pod uwagę.

Enjoy and have fun!

« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2013, 08:35:56 am wysłana przez Gnatek »

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 05, 2013, 09:18:52 pm »
Wagon, walczysz o tytuł Miss w tym roku? :D

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2013, 09:42:41 pm »
A więc zaczęło się! Wracam zatem z moją misją. Rok temu się nie udało, ale teraz wierzę, że tego dokonamy! Ewa nie ma konta na naszym forum, więc nie możemy na nią zagłosować w żadnej kategorii dotyczącej użytkowników, ale możemy zagłosować na nią w kategorii "NAJLEPSZY TOPIC NA FORUM". Wierzę w Was, razem możemy odnieść sukces! :D

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 05, 2013, 09:45:24 pm »
Szkoda, że wysłałem już głosy. Zmieniłbym ten z sygnaturką xD

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 05, 2013, 09:46:19 pm »
Pora odświeżyć galerię. Tytuł mistera forum to nie takie byle co :D
Od biedy miss też może być..
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 05, 2013, 09:49:09 pm »
Oczywiście! Dobrze, że o tym wspominasz cravenciak. Doceńmy w tym roku kobiece piękno. Pełne usta, zgrabny nosek, oczy, w których można się utopić, włosy jakich nie powstydziłaby się Roszpunka, jędrny biust i tyłek. To cały ja!

A tak wracając na ziemię i odkładając żarty na bok, nie psujmy zabawy i wybierzmy tak jak należy. Nie marnujcie głosów na mnie w kategorii Miss. Jeśli ktoś czuje kłucie w dołku i niepohamowaną potrzebę głosowania na mnie to polecam się w innych kategoriach :)

Powodzenia!

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 05, 2013, 09:52:58 pm »
O proszę, no to będą miłe prezenty na Boże Narodzenie dla co niektórych ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 06, 2013, 08:25:39 am »
Ode mnie kilka pytań, żeby przybliżyć proces głosowania tym, którzy jeszcze nie mieli okazji.

1) Czy można głosować na osobę zbanowaną? Co w przypadku, gdy wśród trzech osób, spośród których można będzie wybierać w drugiej rundzie znajdize się osoba zbanowana?
2) Czy można głosować w kategorii admin/mod/newsman na kogoś, kto miał jakąś funkcję, ale w w ciągu roku przestał ją pełnić?
3) Czy trzeba oddać głos w każdej kategorii?
4) Co w przypadku, gdy 24 grudnia liczba głosów na kandydatów będzie taka sama?
5) Czy można zmienić oddane głosy?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 06, 2013, 09:07:03 am »
Ode mnie kilka pytań, żeby przybliżyć proces głosowania tym, którzy jeszcze nie mieli okazji.

1) Czy można głosować na osobę zbanowaną? Co w przypadku, gdy wśród trzech osób, spośród których można będzie wybierać w drugiej rundzie znajdize się osoba zbanowana?
2) Czy można głosować w kategorii admin/mod/newsman na kogoś, kto miał jakąś funkcję, ale w w ciągu roku przestał ją pełnić?
Co do tych dwóch punktów, to wydaje mi się, że jest to oczywiste, że można, w końcu podsumowanie dotyczy całego roku, a nie jego części.  ;)

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 06, 2013, 09:16:51 am »
Forumowicz wzbudzający najwięcej kontrowersji
Największy spamer
Forumowa maruda
W tym roku będzie zacięta rywalizacja :D

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 07, 2013, 04:32:38 pm »
Ode mnie kilka pytań, żeby przybliżyć proces głosowania tym, którzy jeszcze nie mieli okazji.

1) Czy można głosować na osobę zbanowaną? Co w przypadku, gdy wśród trzech osób, spośród których można będzie wybierać w drugiej rundzie znajdize się osoba zbanowana?
2) Czy można głosować w kategorii admin/mod/newsman na kogoś, kto miał jakąś funkcję, ale w w ciągu roku przestał ją pełnić?
3) Czy trzeba oddać głos w każdej kategorii?
4) Co w przypadku, gdy 24 grudnia liczba głosów na kandydatów będzie taka sama?
5) Czy można zmienić oddane głosy?

1) Oczywiście
2) Oczywiście
3) Nie :)
4) W tym roku zrobimy małą awangardę - będzie remis ;)
5) Nie :P

Mały apel - w pierwszym poście zwracajcie uwagę na temat kto jest kim. Bo dostałem już np. głos, w którym ulubionym newsmanem jest Canis. Trochę to jednak bez sensu :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 07, 2013, 07:16:13 pm »
1) Co w sytuacji, gdy np. 5 kandydatów otrzyma taką samą liczbę głosów w 1 rundzie?

2) Czy jeśli ktoś się pomyli i odda głos np. na kogoś jako moda, a ten ktoś nie jest modem - głos przepada? Warto wiedzieć, skoro uprzedzasz :) Niby to, że głos przepada jest logiczne, ale jestem ciekaw, jak do tego podchodzisz :)

3) Myślę, że wielu z nas nie ma kandydata w określonej kategorii, ale chętnie zagłosuje, gdy już będą wytypowani konkretni kandydaci. Z uwagi na to, że czasem między kandydatami jest różnica jednego głosu - może warto dopuścić do drugiej rundy wszystkich typowanych kandydatów i dopiero z tego grona wyłonić trójkę i ostatecznego zwyciężcę? Pobawilibyśmy sie ciut dłużej, ale na forum i tak jest nudno, więc ;)
Druga tura mogłaby też byc rundą finałową, tyle, że nie wybieralibyśmy z 3 tylko z tylu kandydatów, ilu by było i w razie potrzeby zrobić dogrywkę. Ewentualnie można by skrócić czas trwania wysyłania propozycji i tym samym "zdynamizować" Naje

Co o tym myślisz/ myślicie?


P.S. Robię tu trochę ruchu, żeby wszyscy wiedzieli o Najach :)  Może na facebooku też warto o tym napisać? :) Frekwencja będzie wyższa ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2013, 07:18:50 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 07, 2013, 07:37:13 pm »
1) Zrobimy tak - jeśli w pierwszej turze trzech lub więcej kandydatów dostanie taką ilość głosów, która będzie ich promować dalej, to wszyscy przechodzą do kolejnej tury.
Jeżeli po drugiej turze 2 osoby o największej liczbie głosów mają taką samą ich ilość, to wtedy zwycięzców mamy dwóch i na tym zabawa się kończy. Jeżeli 3 lub więcej osób ma taką samą największą ilość głosów, to wtedy jest dodatkowy dzień na głosowanie na te właśnie osoby.
Jeśli w kolejnej turze będzie np. 5 osób i wszyscy dostaną taką samą ilość głosów, to ankieta będzie zresetowana i będzie dodatkowy dzień na głosowanie Jeżeli kolejny dzień nie wyłoni zwycięzcy to znaczy, że tak miało być i wszyscy są zwycięzcami ;)

mam nadzieję, że napisane wystarczająco zrozumiale

2) Wtedy będę wysyłał PW do osoby, że jej głos będzie nieważny i ma w tym przypadku 2 wyjścia - albo zagłosuje jeszcze raz albo zostawia pusty głos. Jeżeli nie doczekam się odpowiedzi to głos przepada.

Co do kombinowania przy drugiej turze, to tak możecie się pobawić za rok. Teraz już ustaliliśmy co i jak i nie będę tego zmieniał.

A na fejsie oczywiście można ogłosić że coś takiego się dzieje :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 07, 2013, 07:43:11 pm »
Strasznie skomplikowanie to brzmi, ale chyba załapałem :) Dzięki za odpowiedź :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Korso

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Mężczyzna
    • Korso on FB!
Odp: Naje 2013 !
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 07, 2013, 08:37:48 pm »
Zezwalam na głosowanie na mnie :D

 

NAJE 2015

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 5619
Ostatnia wiadomość Stycznia 08, 2016, 04:07:28 pm
wysłana przez Zqyx