Autor Wątek: Wywiad Rona dla Shred Academy  (Przeczytany 2326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Wywiad Rona dla Shred Academy
« dnia: Kwietnia 16, 2007, 11:04:36 am »
0
Hey Ron, dzięki,że znalazłeś czas,żeby odpowiedzieć Shred Academy na kilka pytań, wielu z nas miało nadzieję,że tak się kiedyś stanie..
Od jak dawna grasz i ile godzin dziennie ćwiczysz?

Zacząłem grać w wieku 6 lat, gram 31 lat. Dziennie gram od 10 minut podczas oglądania telewizji do 6 godzin,gdy próbuję nauczyć się ze słuchu albumów Rush, Priest, Halen, ACDC , nuta w nutę.  Albo gdy jammuję godzinami  z ludźmi - zawsze inaczej,zależnie od  bezpośredniego celu.

Od 1995 wydałeś 7 albumów, Po raz pierwszy słyszałem Cię na  “Hands”.Jak myślisz,co sprawiło,że Twoja muzyka odniosła taki sukces.MOżesz ją opisać,dla ludzi,którzy jej nie znają?

Nie jestem pewny,czy moja muzyka odniosła sukces ha-ha.  Człowieku, nie jestem dobry w opisywaniu materiału...   eksperymentalny rock... coś,co może być w porządku dla tych,co lubią System of a Down,czy Faith no more...?  Każdy album jest inny,zależy,jakie partie mózgu się uaktywnią w danym czasie.

Słyszałem,że dużą inspiracją był Shawn Lane ,kocham jego muzykę . Co Cię najbardziej urzekło w jego muzyce i czy kiedykolwiek go spotkałeś?

Kilka razy się z nim spotkałem. Mam do niego wielki szacunek,za to jak gra,technicznie był świetny. Większość moich inspiracji do gry na gitarze pochodzi od Eddiego (Van Halena) i Jimmy'ego (Hendrixa),The Beatles,ale to po usłyszeniu Alive! Kiss sięgnąłem po gitarę.

Wydałeś charytatywny album  “9.11”  i jesteś także wolontariuszem  MS Research Foundation, to wielkie ma wielkie znaczenie dla Twojego wizerunku i świat patrz na to z podziwem.Opowiesz nam więcej o tych projektach?

Zyski ze sprzedaży  "9.11" idą na Amerykański Czerwony Krzyż,każdy mały datek może pomóc, wiesz? Zrobiłem,co mogłem. The MS Research Foundation (www.msrf.org ) urządza obiady połączone z występami,a pieniądze idą bezpośrednio do laboratoriów medycznych,które próbują znaleźć lekarstwo na tę chorobę i jej podobne. Pomagam tak,by 100 % wpłat poszło na badania.

Mam sygnowaną przez Ciebie gitarę Vigier Guitars, Co takiego jest w tych gitarach,że tak je lubisz?


(Techniczne szczegóły dotyczące sprzętu,na którym się nie znam, ominąłem. Zqyx) Zobacz w moim sprzęcie na stronie bumblefoot.com


Robisz wiele rzeczy w muzyce np. na potrzeby telewizji,czy gier komputerowych.Czy dobrze się przy tym bawisz,czy traktujesz to jako ciężką pracę?

Zależy,jak na to spojrzeć, wiesz? Jeśli czujesz,że coś jest ciężką pracą, to zwykle dlatego,że robimy to wbrew sobie.Jeśli skończymy tak to postrzegać, wszystko pójdzie łatwiej.Lubię zróżnicowanie,to sprawia,że życie jest interesujące.

Czy masz jakieś plany co do instruktażowego dvd lub książki?

Od wielu lat to planuję, ale ciągle jest coś ważniejszego.Jak znajdę czas, to to zrobię.

Ostatnie pytanie,co sądzisz o Bucketheadzie?

Jest wspaniały,tak bardzo poza tym wszystkim. Spotkaliśmy się lata temu, świetny facet.


Dzięki za wywiad,jakieś ostatnie oświadczenie?

Dzięki za to,że macie mnie na swojej stronie, dzięki wszystkim za przeczytanie tego. Bawcie się dobrze   :)

http://shredacademy.com/Interviews/Bumblefoot.html
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2007, 11:16:52 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Wywiad Rona dla Shred Academy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 16, 2007, 02:41:14 pm »
0
jak dla mnie ciekawy wywiad najbardziej medialnego członka zespołu ;) który to wywiad już jego :P :) ale na serio całkiem fajny i chwali sobie bardzo wiosła... Vigier.

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Wywiad Rona dla Shred Academy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 16, 2007, 02:55:37 pm »
0

wywiady Rona  są  ok  ale  zastanawiam  się  dlaczego  cały  czas  tylko  z  nim  ?  a  co  z  pozostałymi  członkami  Gn'R ?
 
Gn'Ration ! 

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Wywiad Rona dla Shred Academy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 16, 2007, 04:34:38 pm »
0
Może to wynika z jego charakteru? Ron jest może bardziej otwarty na ludzi... W sumie całą sympatię dzięki temu zyskuje. Jeszcze jakby Axl mu pozwolił gadać coś więcej na temat GN'R...
Myślę, że w najbliższym czasie jeszcze parę wywiadów z nim poczytamy.  ;)  

 

Slash dla magazynu "Gitarzysta"

Zaczęty przez Connor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2500
Ostatnia wiadomość Lipca 04, 2013, 10:29:26 pm
wysłana przez Slashie