Autor Wątek: Tommy o Gn'R: "Zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy"  (Przeczytany 3549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Tommy o Gn'R: "Zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy"
« dnia: Sierpnia 11, 2016, 04:34:14 pm »
+1



Serwis Talk Planet Radio odbył niedawno rozmowę z Tommym Stinsonem, basistą, który występował w Guns N' Roses w latach 1998-2014. Całego wywiadu odsłuchać można w linku na samym dole, natomiast poniżej kilka kwestii Stinsona odnośnie Gn'R wyodrębnionych przez BLABBERMOUTH.NET.


O tym czy widział już jakieś show zespołu na trasie "Not In This Lifetime" :

"Widziałem już kilka koncertów i uważam, że byli niesamowici, a Axl naprawdę dawał z siebie wszystko. Ponadto, dobrze się bawiłem oglądając ich z dystansu, zabawnie było widzieć show z innej strony."

O jego 18 letniej karierze w Guns N' Roses:

"To była dla mnie świetna podróż. Finansowo, to było dla mnie coś niesamowitego i wiele temu zawdzięczam. Poza tym, nawiązałem wiele znajomości, które utrzymuję do dzisiaj, tak więc zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy."

O długim czasie oczekiwania na "Chinese Democracy":

" Wiesz, dla Axla próba stworzenia tego wszystkiego była naprawdę trudna. Proces tworzenia trwał tak długo, ponieważ Axlowi zajęło dużo czasu, by dokończyć materiał i stworzyć z niego, to czym jest teraz, ale uważam, że to było ważne. Ponadto, dużo rzeczy, które się wtedy wydarzyły były dla niego bardzo ważne na poziomie personalnym i musiały zostać uporządkowane zanim ten materiał ujrzał światło dzienne."

Źródło, oraz całość wywiadu do przesłuchania: http://www.blabbermouth.net/news/ex-guns-n-roses-bassist-axl-rose-is-singing-his-butt-off-on-not-in-this-lifetime-tour/


Warto także wspomnieć, że Tommy znajduję się obecnie na wakacyjnej trasie "Cowboys in the Campfire" podczas której odwiedza pomniejsze kluby, oraz bary.
Pozostałe koncerty na trasie:
11 sierpnia - Omaha, NE - House of Hi-Fi
17  sierpnia- Ferndale, MI - Zeke's Rock And Roll BBQ
18 sierpnia- Kalamazoo, MI - Bell's Eccentric Cafe
19 sierpnia - Columbus, OH - Rumba Cafe
20  sierpnia- Glenshaw, PA - Liveburghstudio
 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Tommy o Gn'R: "Zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2016, 08:19:53 am »
0
"Finansowo, to było dla mnie coś niesamowitego i wiele temu zawdzięczam. Poza tym, nawiązałem wiele znajomości, które utrzymuję do dzisiaj, tak więc zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy." - czyli co, był w Gunsach głównie dla pieniędzy i znajomości? Dobrze wiedzieć ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Tommy o Gn'R: "Zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2016, 02:19:13 pm »
0
Podobno Tommy powiedział kiedyś w wywiadzie, że przed dołączeniem do Gunsów nawet nie lubił ich piosenek, więc nie dziwne, że akurat takie dwie rzeczy najbardziej docenia z swojej przygody w zespole  :P
Szkoda, że w żadnym wywiadzie nikt nie spyta Stinsona o "Going Down", ciekawi mnie czy to rzeczywiście był odrzut z ChD, lub solowej płyty, czy może coś szykowanego na nową płytę GnR.

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Tommy o Gn'R: "Zawsze będę wdzięczny za te wszystkie rzeczy"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 19, 2016, 10:58:45 am »
+2
Generalnie to każdy przyszedł do GNR dla kasy - zarówno ekipa z czasów ChD jak i obecny reunionowy skład. Dla idei to grali na początku przy nagrywaniu AFD.

 

John 5: Jak to się stało, że ja i Tommy Lee znaleźliśmy się w klipie do Perhaps

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 465
Ostatnia wiadomość Listopada 03, 2023, 12:45:40 pm
wysłana przez Rash