Autor Wątek: Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses  (Przeczytany 5790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses
« dnia: Lutego 06, 2018, 08:45:50 pm »
+4


       Steven Adler był niedawno gościem programu „Mom, It’s Not Devil Music!”.
       Mówił tam między innymi o swoim rozstaniu z Guns N’ Roses.

       „Chciałem umrzeć”, powiedział.

       „Jednego dnia jesteś na samym szczycie, a drugiego jesteś nikim”, dodał, przyznając, że powodem jego zwolnienia były problemy z narkotykami.

       Adler dokładnie pamięta, jak przebiegała ostatnia sesja nagraniowa, a także to, w jakich okolicznościach rozstał się z zespołem.

       „Pewnego dnia powiedziałem sobie: ‘dosyć, koniec z tym’. Ale nie miałem pojęcia, że odstawienie heroiny może być tak bolesne. W tamtym czasie Slash zadzwonił i powiedział: ‘Wybieramy się do studia, żeby nagrywać „Civil War”’. ‘Czuję się okropnie, możemy poczekać jeszcze tydzień?’, zapytałem w odpowiedzi. A on to: ‘Nie możemy wyrzucać pieniędzy w taki sposób’. Pojechałem więc do studia. Starałem się, jak mogłem, a mimo to musiałem powtórzyć swoje partie jakieś 25 razy. Wszyscy wokół pieklili się na mnie. ‘Czuję się fatalnie’, mówiłem im, ale oni powtarzali w kółko: ‘Nie, nie czujesz się fatalnie. Po prostu jesteś naćpany’. I wylali mnie”.

       Rozstanie z zespołem przyniosło radykalne zmiany. Jednego dnia Adler miał managera, kapelę, agenta, księgowych i mnóstwo ludzi, którzy grawitowali wokół GNR, a drugiego – nic. I nikogo.

       „Myślałem, że oni są moimi przyjaciółmi, tymczasem odwrócili się ode mnie. Byłem sam, nie miałem przy sobie nikogo. Sadziłem, że spotka mnie taki sam koniec jak te gwiazdy, które w wieku 27 lat przedawkowują i umierają”.

       Lata dziewięćdziesiąte to zdecydowanie najgorszy okres w życiu Stevena.

       „Wykończyły mnie”, twierdzi Adler.

       „Utrata miejsca w zespole sprawiła, że zupełnie się zagubiłem. Musiałem podpisać kontrakt, na mocy którego odebrali mi wszystko. Miałem złamane serce i wydawało mi się, że nie dam sobie rady. Potrafiłem myśleć tylko o jednym – o tym, że chcę umrzeć”.   


   

       Źródło:
       http://www.classicrockitalia.it/8661/steven-adler-racconta-laddio-ai-guns-n-roses-volevo-morire/
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2018, 11:00:14 pm wysłana przez gloomy »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2018, 11:36:01 pm »
0
Steven do konca zycia bedzie robil dwie rzeczy: opowiadal jak go wyrzucili z GNR i gral na koncertach AFD od deski do deski

oby tylko nie robil tej trzeciej, bo nie dozyje do 40-tej rocznicy AFD
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2018, 05:53:27 am »
0
Jakoś musi sobie dorobić na emeryturę :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 07, 2018, 09:18:39 am »
+4
Może jestem nieempatyczna, ale denerwuje mnie, kiedy osoba uzależniona próbuje swoje uzależnienie przekuć w powód do współczucia.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2018, 11:09:26 am »
0
Otóż to. Osoba uzależniona każdą próbę pomocy w odstawieniu itp. traktuje jako atak i przedstawia się w roli ofiary.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Steven Adler o rozstaniu z Guns N’ Roses
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 09, 2018, 03:16:46 am »
0
Otóż to. Osoba uzależniona każdą próbę pomocy w odstawieniu itp. traktuje jako atak i przedstawia się w roli ofiary.
Nie wiem czy dobrze mi zwoje mózgowe podpowiadają, ale to też chyba jedna z cech osobowości psychopatycznych? Zresztą, w innym wywiadzie Adler wspominał, że chciał zrzucić Franka ze schodów. Co jak co, ale normalny to on zdecydowanie nie jest. Szkoda mi tego człowieka, dragi i alkohol poczyniły takie zmiany w jego mózgu i osobowości, że facet jest już nie do naprawienia.

 

4 powody, dla których nowy album Guns N' Roses odniósłby wielki sukces

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2274
Ostatnia wiadomość Sierpnia 02, 2018, 05:51:55 pm
wysłana przez naileajordan