Autor Wątek: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"  (Przeczytany 16386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« dnia: Marca 30, 2012, 12:38:05 pm »
0
Saga GNR pt. „zagrają? nie zagrają?“ podgrzewana jest tylko wypowiedziami min. Stevena Adlera, który określa obecny skład zespołu jako: „Axl i jego najemnicy“, jeszcze raz głośno popierając reunion składu z AFD na nadchodzącej ceremonii Rock n Roll Hall Of Fame.

27 marca informowaliśmy, że Slash „z przyjemnością“ zagrałby w tym składzie na samej ceremonii. Następnego dnia, do jego wypowiedzi odniół się Steven Adler, deklarując chęc reunionu na ten wieczór.

Przedstawiamy najświeższe informacje na ten temat od Stevena Adlera:

„Gdyby to ode mnie zależało, już od dawna gralibyśmy dla fanów. Niestety, ja nie mam głosu w tej sprawie. Popieram to w 100%.....w 111%! Ujmijmy to tak: jeśli nasza oryginalna piątka nie ruszy się i nie zagra, usiąde za perkusję i zagram kilka piosenek z AFD, dla fanów. Dla mnie to tylko zespół rocknrollowy, ale dzięki niemu otrzymałem wiele wyrazów szacunku i miłości z całego świata“.

„Jest dla mnie jak brat, wiem że też by tego chciał“ - mówi Adler o Slashu i ewentualnym reunionie podczas ceremonii. „On chce to zrobić. Ja chce to zrobić. Z tego co słyszałem, Izzy raczej się nie pojawi, a Axl będzie pewnie chciał zagrac ze swoimi najemnikami - zespołem najemników. „Axl i jego najemnicy“ - to nawet nie powinno nazywać się Guns N’ Roses. Axl niszczy tylko dobre imię zespołu.

Adler kontynuuje, „Moja babcia zawsze powtarzała, że czas leczy rany. Axl i Slash są jak jedność. To nie tak, że któryś przespał się z żoną drugiego itp - nawet to jest wybaczalne po jakimś czasie. Nie ma powodu żeby się na siebie gniewać na tę chwilę".


Przyp. tłumacza - użyłem słowa "najemnicy" (w oryginale "hacks"), które może być tłumaczone właśnie w ten sposób LUB odnosić się do kogoś, kto robi coś za pieniądze, ale odwala straszną chałę, więc proponuje dopasować sobie samemu.

Źródło: http://loudwire.com/steven-adler-calls-guns-n-roses-lineup-hacks-reaffirms-his-desire-to-reunite-at-rock-hall/?utm_medium=twitter
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2012, 01:15:33 pm wysłana przez mafioso »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 30, 2012, 12:46:13 pm »
0
Komentarz twitterowy Bumblefoota do słów Stevena : Steven Adler Calls Guns N' Roses Lineup 'Hacks' >> I'm just glad Neil Peart didn't say that, then I'd be bummed out.... lol.

Cóż, nawet jeśli byłaby jakakolwiek szansa na wspólny występ w składzie ze Stevenem to po tej wypowiedzi już szansy nie ma.
Do dnia ceremonii będzie gorąco, na samej ceremonii pewnie też.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2012, 01:01:44 pm »
0
koleś który już narobił w przeszłości, chce się jednoczyć, teraz obraża Axla i ludzi z którymi gra. Wie w co uderzyć zeby być 'cool'.  :facepalm:

Offline Maszyniusz

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +57
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 30, 2012, 01:09:59 pm »
0
W sumie to chciałbym zobaczyć jak robi z siebie idiotę i gra sam na scenie kawałki z afd  :D

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 30, 2012, 01:16:42 pm »
0
Adler odstaw to co bierzesz !!

PS. Axla nie ma żony, więc Slash nie mógł się z nią przespać :P

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 30, 2012, 01:22:54 pm »
0
No nieźle, nieźle ... Teraz to w sumie jeszcze pogorszył.

Offline ryba79

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2012, 01:32:55 pm »
0
Saga GNR pt. „zagrają? nie zagrają?“ podgrzewana jest tylko wypowiedziami min. Stevena Adlera, który określa obecny skład zespołu jako: „Axl i jego najemnicy“, jeszcze raz głośno popierając reunion składu z AFD na nadchodzącej ceremonii Rock n Roll Hall Of Fame.

27 marca informowaliśmy, że Slash „z przyjemnością“ zagrałby w tym składzie na samej ceremonii. Następnego dnia, do jego wypowiedzi odniół się Steven Adler, deklarując chęc reunionu na ten wieczór.

Przedstawiamy najświeższe informacje na ten temat od Stevena Adlera:

„Gdyby to ode mnie zależało, już od dawna gralibyśmy dla fanów. Niestety, ja nie mam głosu w tej sprawie. Popieram to w 100%.....w 111%! Ujmijmy to tak: jeśli nasza oryginalna piątka nie ruszy się i nie zagra, usiąde za perkusję i zagram kilka piosenek z AFD, dla fanów. Dla mnie to tylko zespół rocknrollowy, ale dzięki niemu otrzymałem wiele wyrazów szacunku i miłości z całego świata“.

„Jest dla mnie jak brat, wiem że też by tego chciał“ - mówi Adler o Slashu i ewentualnym reunionie podczas ceremonii. „On chce to zrobić. Ja chce to zrobić. Z tego co słyszałem, Izzy raczej się nie pojawi, a Axl będzie pewnie chciał zagrac ze swoimi najemnikami - zespołem najemników. „Axl i jego najemnicy“ - to nawet nie powinno nazywać się Guns N’ Roses. Axl niszczy tylko dobre imię zespołu.

Adler kontynuuje, „Moja babcia zawsze powtarzała, że czas leczy rany. Axl i Slash są jak jedność. To nie tak, że któryś przespał się z żoną drugiego itp - nawet to jest wybaczalne po jakimś czasie. Nie ma powodu żeby się na siebie gniewać na tę chwilę".


Przyp. tłumacza - użyłem słowa "najemnicy" (w oryginale "hacks"), które może być tłumaczone właśnie w ten sposób LUB odnosić się do kogoś, kto robi coś za pieniądze, ale odwala straszną chałę, więc proponuje dopasować sobie samemu.

Źródło: http://loudwire.com/steven-adler-calls-guns-n-roses-lineup-hacks-reaffirms-his-desire-to-reunite-at-rock-hall/?utm_medium=twitter

Offline Oizdob

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +32
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 30, 2012, 01:37:53 pm »
0
Adler jest żałosny.

Robi się coraz więcej szumu a Axl i tak pewnie ma to gdzieś :)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 30, 2012, 01:50:14 pm »
0
Na miejscu chłopaków z obecnego Gn'R nie podałbym mu ręki za takie słowa. Czyli co, Dizzy to też najemnik? Oj widać Adlerowi prochy już mózg przeżarły doszczętnie...

body

  • Gość
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 30, 2012, 01:51:30 pm »
0
wg Mnie tym wywiadem przekreślił możliwość wspólnego zagrania na gali/

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 30, 2012, 01:56:33 pm »
0
 :facepalm: Eeech może to nie zespół w klasycznym rozumieniu, gdzie paru facetów gra na równych prawach, no ale Steven przegiął ostro, a szkoda, może by chociaż pokazali się razem na scenie, a teraz to i na to szans nie widzę.

smakol

  • Gość
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 30, 2012, 02:04:24 pm »
0
Możliwości zagrania na gali i tak nie było więc nie było czego przekreślać ;) Ta gala jest ważna tylko z jednego powodu (przynajmniej dla mnie :P) - jest szansa na to, że Axl i Slash podadzą sobie ręce, pogadają i zaczną dobrze wypowiadać się na swój temat w mediach. Jeżeli zobaczę taki obrazek to może nawet nie być wspólnego grania i innych bzdetów :P Niech zakopią topór wojenny i tyle. Rudy ma swój zespół, Slash ma ekipę z którą mu się dobrze współpracuje, Duff grywa sobie z Loaded i pewnie niedługo zacznie coś kombinować z Coreyem Taylorem, Matt sobie leniwie żyje czekając na jakiś ruch z VR a Izzy to Izzy - wszyscy zadowoleni i co prawda otwarci ale bez spinania się w kwestii Gn'R (jest jak jest), tylko Adler zawsze musi użalać się nad sobą i pieprzyć głupoty. Czy ten facet żyje na innej planecie ? Przecież nawet gdyby jakimś cudem doszło do reunionu to i tak pewnie to Matt siadłby za bębnami... Ehhh i jeszcze psuje i tak średnią atmosferę przed RRHOF :(

Offline ryba79

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 30, 2012, 02:12:31 pm »
0
Steven ,a babcia mowila Ci,ze masz odstawic narkotyki? Czlowieku denerwujesz mnie tymi glupotami o starym skladzie. Co za leb zakuty,normalnie zdenerwowal mnie na weekend. Na szczescie jak sobie pomysle,ze jade na Gn'R do Rybnika,to nawet ten mlot nie jest mi w stanie popsuc weekendu. A Ty Steve walisz tak w bebny,ze co najwyzej mozesz grac w Jonas brothers.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 30, 2012, 02:21:21 pm »
0
Kim jest najemnik?;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Steven Adler nazywa obecne GNR : "Axl i jego najemnicy"
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 30, 2012, 02:25:28 pm »
0
Najemnik (za Wikipedią) ;)

    najemnik – członek wojska najemnego
    Najemnik – album grupy Dżem

 

Slash był dumny z Axla w AC/DC [slash] [axl] [ac/dc]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 578
Ostatnia wiadomość Stycznia 26, 2022, 11:27:20 am
wysłana przez naileajordan