Autor Wątek: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"  (Przeczytany 24756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 26, 2015, 01:10:46 pm »
+3
Zgadzam się z powyższa wypowiedzią. Slash gra po prostu, to co ludzie kochali w starych Gunsach i odziwo nie jest to monotonna muzyka. Chinszczyzna niestety jest miejscami mocno przekombinowana i słuchając jej, czasami tesknie do tego by znów usłyszeć Axla, w starym, dobrym hard rockowym stylu. A jak czytam teksty typu " Slash już nie potzrebuje GN'R, a Axl Slasha" to smiac mi się chce. Ci ludzie są stworzeni by grac razem, bo to oni tworzyli tą niesamowita charyzmę i muzyke zespołu ( na myśli mam również tez pozostałych członków ) Teraz mimo ze każdy cos tam tworzy na dobrym poziomie, to nigdy nie będzie tym co tworzyli razem. Wystarczy troche poruszyć wyobraźnie i wyobrazić sobie że na naszym forum pojawia się news o Reunionie. Przecież, to by było tak niesamowite, ze aż się dreszczy dostaje :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 26, 2015, 01:48:44 pm »
+1
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 26, 2015, 05:51:21 pm »
0
Jak zwykle, u nas,  jak media coś podłapia to tak potrafią rozdmuchac ze szok Jeszcze ciele w dupie,  a oni już z nożem stoją heje


Uploaded with ImageShack.us

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 26, 2015, 10:28:33 pm »
+4
   Problem jest taki, że jedna płyta Axla zjada wszystkie Slasha i razem zebranych byłych członków GNR razem wziętych. Ostatnia dobra płyta Slasha to Contraband.
   Nie jest to do końca offtop, bo ciągle zastanawiam się po co miałby być ten rzekomy reunion? Dla koncertów? Spoko, ci którzy to zobaczą na pewno się ucieszą, a Axl zgarnie zyliard cebulionów. Ale dla mnie jak i 99% reszty fanów GNR to będzie miało nikłe znaczenie. Dla mnie jedyną wartość ma nowa muzyka, a tego sobie po reunionie nie wyobrażam. Jaką jakość miałby wnieść Slash do kompozycji Axla i odwrotnie? Uważam, że żadną. Jedyny reunion, który mnie by interesował, to Axl i Izzy.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 26, 2015, 10:39:03 pm »
+3
Zaczęło się gdybanie nad pierwszym koncertem po reunionie :P
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Guns-N_-Roses-i-Slash-juz-planuja-pierwsze-koncerty_.html

Tego nigdy nie unikniemy. Polscy dziennikarze muzyczni poza małymi wyjątkami, to ludzie nie mający pojęcia o czym piszą. Należy olać takie pierdoły.
A Wy sie nie kloccie o te płyty, bo to zawsze kwestia gustu, a Wy jak dzieci się kłócicie o gusta.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 27, 2015, 12:11:48 am »
0
Polscy dziennikarze muzyczni poza małymi wyjątkami, to ludzie nie mający pojęcia o czym piszą.
Właśnie, że mają. Dziennikarz pisze to co ludzie chcą czytać bo na tym się zarabia ...i rzeczywiście czytamy, mimo, że nie wierzymy, mimo, że jednak podświadomie mamy nadzieje.
Jeszcze pozostaje jedno pytanie, dajmy na to, że zespół się reaktywuje, to jak długo utrzyma się w oryginalnym składzie.

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 27, 2015, 10:54:48 am »
0
Nawet gdyby doszło do stałego powrotu bylych czlonków do zespołu to podejrzewam, że najmniejsza chęć wplywania na decyzje Axla przez Slasha i reszte wiązałaby się z tym, że skład znów by się rozpadł i co wtedy? Z podkulonym ogonem Axl zwrócilby sie z prosba do byłych (którzy sa obecnie w składzie) o powrót do zespołu, a oni mieliby się zgodzić po tym jak rudy ich z lineupu wyrzucił? Nie sądze...
Dlatego też na kwestie reunionu patrze z przymrużonym okiem i jak dla mnie jest to bardziej ciekawostka niż pragnienie ale showbiznes rządzi się pieniądzem, a wiadomo że taki reunion byłby nieprawdopodobnie nasiąknięty hajsem więc... "never say never" - Slash
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

guest2849

  • Gość
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 27, 2015, 01:12:54 pm »
0
Każdy prawdziwy fan oczekiwał właśnie reunionu. :sorcerer: Mam nadzieję że zobaczymy wkrótce na scenie Gunsów w pierwotnym stanie lub czytaj orginalnym składzie!   ;)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 27, 2015, 01:57:19 pm »
+1
Każdy prawdziwy fan oczekiwał właśnie reunionu. :sorcerer: Mam nadzieję że zobaczymy wkrótce na scenie Gunsów w pierwotnym stanie lub czytaj orginalnym składzie!   ;)

To samo chciałem napisać  ;) Dla starego prawdziwego fana Gunsów, nic cenniejszego by nie było, jak powrót składu z czasów AFD --> UYI :) Na początek rozgrzewająca trasa, a potem album :)


Uploaded with ImageShack.us

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 27, 2015, 02:39:17 pm »
+1
Fajnie, że się "pogodzili", ale mam nadzieję, że zaprzestaną na tym i nic w tym kierunku dalej robić nie będą. Slash dojrzał do tego aby grać i tworzyć swoją muzykę, natomiast - Axl to Axl - strata czasu :sorcerer:

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 27, 2015, 03:38:15 pm »
0
Mimo całej mojej miłości do Axla ,to ja nie wierze w żaden Reunion. Slash co parę lat wylatuje z takim tekstem pod publiczkę i nic z tego nie wynika. Jeżeli nie usłyszę tego z ust Axla to nie uwierzę. Po drugie przestałam się już łudzić marzeniami o nowej płycie Axla. Mam wrażenie że on już nie chce nic tworzyć, albo się boi porażki co było widoczne było przy Chinese Democracy.Cały czas coś poprawiał. :\'( A jeżeli się mylę to odszczekam to na tym forum po stokroć.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 27, 2015, 06:19:42 pm »
0
Bez Bucketheada i Fincka nie powstanie już album przewyższający ani nawet dorównujący ChD. Tyle w temacie nowej płyty. A co do reunionu ucieszyłbym się chociaż z jednego koncertu z gościnnym udziałem Slasha, ale i to wydaje się mało prawdopodobne.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 27, 2015, 07:32:23 pm »
+9
Denerwują mnie hasła typu: "Każdy prawdziwy fan chce reunionu, a kto go nie chce nie jest prawdziwym fanem". Jakby to do kogoś należał osąd czy jest się prawdziwym fanem czy nie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 28, 2015, 07:11:59 pm »
0
Denerwują mnie hasła typu: "Każdy prawdziwy fan chce reunionu, a kto go nie chce nie jest prawdziwym fanem". Jakby to do kogoś należał osąd czy jest się prawdziwym fanem czy nie.
Zresztą gdyby to zależało w 100 % od chcenia fanów to reunion by był już dawno temu :D

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Slash o przyjaźni z Axlem i reunionie: "Nigdy nie mów nigdy"
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:29:03 am »
0
http://www.nme.com/news/limp-bizkit/87911

Reunion reunionem, ale fajnie, że ze sobą rozmawiają, przynajmniej wszystko na to wskazuje. Ja pzynajmniej jestem szczęśliwy z tego powodu.

Jeśli chodzi o mój skład, to wiadomo, że najlepszy byłby ten z AFD, ale jednak zamiast Stevena, wolałbym Matta, z Nim byłoby hmmm bezpieczniej. Chociaż chciałbym usłyszeć YCBM ze Stevenem. Realniej patrząc najbardziej prawdopodobny skład byłby z Axlem, Slashem i Duffem + ktoś tam.

Czekam na ten komunikat Axla i czekam... Chociaż podobno Fortus czy jak mu tam, o mało sie nie wygadał, że czeka fanów GNR duża niespodzianka w 2016.

 

Slash i Adler nękani przez fankę

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4919
Ostatnia wiadomość Lipca 30, 2009, 02:43:59 pm
wysłana przez Douger