Autor Wątek: Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "  (Przeczytany 2862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "
« dnia: Marca 04, 2016, 10:31:18 am »
0

Hek82: Muszę zapytać, czy będziesz grał jakieś (utwory ) GN'R. Może w mniejszych lokalach. Kochamy Cię w GN'R.

Ron Thal: Dziękuję, dziękuję.

Hek82: W porządku, że opuściłeś zespół, bo jesteś niesamowitym muzykiem. Wiem, że usłyszę świetny materiał, kiedyś wkrótce. I (już) usłyszałem. Jeśli chciałbym usłyszeć jakieś piosenki Gunsów i przyszedłbym do Ciebie z prośbą, żebyś je zagrał. Jakbyś się z tym poczuł?

Ron Thal: Mieliśmy razem wspaniały czas  (w GN'R). Mam nadzieję, po prostu mam nadzieję, że to było dobre dla fanów. Mam nadzieję, że  cieszyli się tymi ośmioma latami, które mieliśmy. Ja się cieszyłem, cieszyłem się każdym z Was. Lubię jammować, wiesz, muzyka jest cudowna. I jeśli ludzie cieszą się muzyką - o to właśnie chodzi. Tak więc, pewnie, chętnie zagrałbym z grupą ludzi np. "Used to love her" lub coś takiego.

Hek82: Czy występowanie na scenie z pirotechniką było trudne?

Ron Thal: nie nie, nie. Po prostu musiałeś wiedzieć, gdzie nie stawać, aby się nie zapalić albo wysadzić. Tak. Miałeś pomarańczową taśmę, nie przekraczaj pomarańczowej taśmy. Zawsze byli najlepsi ludzie od fajerwerków, którzy mieli milion oczu, patrzyli wszędzie i upewniali się, że jest bezpiecznie i nie zatwierdzali tego ( pirotechniki), póki nie nie zobaczyli, że przestrzeń jest pusta.

Hek82: Chcę Ci jeszcze raz podziękować Ron. Chcę także powiedzieć cześć Axlowi Rose, ponieważ myślę, że także jest w porządku. Chciałbym wiedzieć, czy będziesz, kiedyś, w przyszłości, występował z Axlem?

Ron Thal: (potrząsa głową - nie)

Hek82: Jesteś na wschodnim wybrzeżu, a on jest na zachodnim.

Ron Thal: Hmm (śmieje się)

Hek82: To było dużo pracy ( w GN'R), czyż nie, Ron.

Ron Thal: To było dużo zabawy. Dużo wszystkiego. Ale takie jest życie, powinno być, jeśli masz dużo wszystkiego, wtedy naprawdę żyjesz.  O to właśnie chodzi, więc tak. Dobrze, życzę im dobrze. Życzę im wszystkim dobrze. Dziękuję Ci.

Źródło




« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2016, 09:21:09 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Plemnik

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pitu pitu
  • Respect: +77
Odp: Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2016, 12:54:31 pm »
0
Ten wywiad po raz kolejny utwierdza mnie w tym co jakiś czas temu pisałem. BBF pisze o 8 latach, a więc musiał odejść już w 2014, czyli jeszcze trochę zanim zaczęto spekulować nad jego odejściem. Obstawiam że odszedł po Vegas, tak jak Tommy, co by oznaczało że wtedy musiał nastąpić jakiś przełom i prace nad reunionem. A to by oznaczało że kiedy Ferrer i Fortus potwierdzali że nadal są częścią zespołu, musieli wiedzieć że będzie reunion, więc jestem pewien że nadal są w zespole. To że takich wywiadów udzieliła akurat dwójka muzyków którzy idealnie zapełniliby lukę w zespole też nie może być przypadkiem.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2016, 04:04:35 pm »
0
Cytuj
Chciałbym wiedzieć, czy będziesz, kiedyś, w przyszłości, występował z Axlem?

Ron Thal: (potrząsa głową - nie)
Już jeden gitarzysta mówił, że ta karta do gry już nigdy nie wróci a szykuje się teraz do koncertów z Axlem.  ;)

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2016, 04:30:39 pm »
0
Cytuj
Chciałbym wiedzieć, czy będziesz, kiedyś, w przyszłości, występował z Axlem?

Ron Thal: (potrząsa głową - nie)
Już jeden gitarzysta mówił, że ta karta do gry już nigdy nie wróci a szykuje się teraz do koncertów z Axlem.  ;)

Szkoda Rona, bo to świetny gitarzysta i przez te osiem lat zdołał zapaść w moją pamięć, niestety, jedynie z powodu tego jak zmieniał się jego wizerunek. Muzyki z Gunsami nie napisał w sumie żadnej, za to grał przez osiem lat to samo z drobnymi zmianami, więc nie dziwie się, że nie chce współpracować z kimś u kogo pojęcie czasu tak znacząco się różni od jego pojęcia. Pewne umowy, porozumienia i itp wymagały wręcz aby "kierownik" był tym zajebistym gościem z którym świetnie się pracuje bo w innym wypadku hajs na koncie może się nie zgadzać ale teraz...
Bumblefoot może pozwolić sobie na delikatne sugestie, że współpraca i"współżycie" z Axlem to chu**wo ciężki kawał chleba.

A co do powrotu Slasha, to cały czas czekam na rozwój tej sytuacji, bo mam obawy, że to może być jeden wielki cyrk z dwiema primadonnami na scenie.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2016, 04:53:44 pm »
0
nie dziwi mnie wybór "Used to love her" - zawsze było widać, że dobrze mu się to gra, że jest coś w tej piosence, co mu bardzo pasuje

bartjucifer

  • Gość
Odp: Bumblefoot: "Mieliśmy razem wspaniały czas "
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 08, 2016, 12:35:32 am »
+1
Pewnie tekst... Kiedyś mi też pasował jak chciałem zabić swoją byłą :wub:

 

Ron Thal zagra dla rodziny zamordowanej Danielle McLaughlin [bumblefoot]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 956
Ostatnia wiadomość Sierpnia 24, 2018, 11:31:59 pm
wysłana przez daub