Autor Wątek: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"  (Przeczytany 9612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
 


Były gitarzysta Guns N' Roses, Ron "Bumblefoot" Thal udzielił niedawno internetowego wywiadu  kanadyjskiemu portalowi "Music Legends", w którym opowiedział między innymi o procesie tworzenia nowej płyty jego supergrupy "Art Of Anarchy",o swoim stosunku do dzisiejszej technologii, oraz udzielił kilku rad początkującym muzykom:


 Jak Ci mijają ostatnio dni Ron? Obstawiam, że jesteś bardzo zajęty z powodu promocji nowej płyty "Art Of Anarchy"?



"Wszystko jest w najlepszym porządku, dzięki! Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że nasz nowy album w końcu ujrzał światło dzienne!"


 Opowiesz nam coś więcej o procesie nagrywania "The Madness"?



"Cóż, wszystko zaczęło się tak jak normalne zespoły powinny pracować nad materiałem. Spotkaliśmy się w jednym pokoju, gdzie jammowaliśmy, graliśmy i budowaliśmy od podstaw nowe piosenki. Z tego co pamiętam, to w okolicach września 2015 zamknęliśmy się w studiu na 2 tygodnie i od rana do wieczora tworzyliśmy dema piosenek. W tym czasie napisaliśmy chyba połowę tego albumu!"


Pogodzenie wolnych terminów wszystkich członków zespołu musiało być dosyć trudne, czyż nie?



"Spotykaliśmy się razem kiedykolwiek to tylko było możliwe i wspólnie pisaliśmy, nagrywaliśmy, a także ogarnialiśmy teledyski."


Bardzo miło zobaczyć, że na Waszej nadchodzącej trasie przyjedziecie także do Kanady, co powiedziałbyś o naszym państwie?



" Mogę śmiało powiedzieć w imieniu wszystkich członków zespołu, że z przyjemnością Was odwiedzimy! Osobiście uważam, że bardzo łatwo jest nawiązać u Was znajomości, mam w Kanadzie wielu znajomych i na pewno się z nimi zobaczę!"


 Możesz nam zdradzić czy szykuję się jakiś nowy teledysk do któregoś z udostępnionych przez Was singli?



" Kończymy właśnie nagrywać video do "Echo Of A Scream". Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wyjdzie ono jeszcze w kwietniu."


Skąd wziął się pomysł na okładkę Waszej najnowszej płyty?



" Ptaki reprezentują dobro (gołąb) i zło (kruk), natomiast maska, którą ciągną ukazuję jak dużo kłamstw kryję się w ludziach, oraz to, że niektóre rzeczy przebiegają w nas o wiele głębiej niż widać to na zewnątrz. Odnosząc się do tekstów piosenek, chodzi tutaj o to, że to światło i ciemność ciągną nas dalej przez życie..."



 Co sądzisz o Spotify, bądź innych tego typu serwisach?



"Uważam, że dzisiejsza technologia w zakresie dystrybucji muzyki jest niesamowita. Jeśli w przeszłości powiedziałbyś komuś, że za kilkanaście lat wszyscy będą mogli słuchać muzyki w każdym momencie, a ponadto bez żadnego wysiłku będzie można sprawdzić rozpiskę trasy, lub plany zespołu, to nikt by w to nie uwierzył. Jedynym wyzwaniem, które widzę dla branży muzycznej jest uaktualnienie struktury gospodarczej na tyle szybko, by nadążyć za wciąż postępującą technologią."


Widzisz siebie w przyszłości jako osobę na bazie której doświadczeń napisana zostanie książka?



" Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę, ale nie wiem czy kiedykolwiek to zrobię.....:P"


Na koniec może jakieś porady dla początkujących muzyków?


"Przede wszystkim używaj metronomu. Nie przejmuj się głupimi sprawami, podążaj za flowem i nie próbuj dowodzić wszystkimi na swój sposób. Bądź autentyczną osobą i po prostu, bądź SOBĄ! Grając podążaj za rytmem perkusisty i postępuj zgodnie z wskazówkami wokalisty. Nie oczekuj niczego, a doceniaj wszystko. Jedz zdrowo i ZAWSZE ufaj swojemu instynktowi."


Źródło: https://musiclegends.ca/ron-thal-interview-2017/
newsa podesłał: daub
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2017, 01:59:03 pm wysłana przez Lapny »

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2017, 11:22:19 pm »
0
Napisz Ron te ksiazke. Chetnie bym poczytal.
BTW, ciekawe co z ksiazka Ashby?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 10, 2017, 11:53:42 am »
+1

 Opowiesz nam coś więcej o procesie nagrywania "The Madness"?[/b]

"Cóż, wszystko zaczęło się tak jak normalne zespoły powinny pracować nad materiałem.

Wyczuwam zaczepkę :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 11, 2017, 09:37:46 am »
0
Taaa. Tylko ciekawe po co ta zaczepka? :rolleyes:
Będzie neverending story jak w przypadku Stevena. Przejdź nad tym do porządku dziennego, Ron, skoro już od dawna PODOBNO nie ma Cię w zespole i od dawna pracujesz z innym projektem.
(Ron zachowuje się trochę jak mój znajomy, którego rzuciła dziewczyna, a on uznał, ze może się teraz uganiać za innymi dziewczynami, ale wszystkim i tak ciągle mówi tylko o swojej byłej).
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 11, 2017, 10:12:20 am »
0
a jak dla mnie to Wy przesadzacie.
Gość po prostu powiedział, że pracują jak normalny zespół, a Wy od razu, że to pstryczek w nos Axla... Serioo?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 11, 2017, 11:03:17 am »
0
Potraktowałem słowa o zaczepce jako żart, byłem ciekaw, kto się odezwie i w jaki sposób :P  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 11, 2017, 11:11:34 am »
+1
o Ty szatanie ;p

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Ron: "Wiele razy byłem już proszony o to by napisać o sobie książkę"
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 13, 2017, 01:20:19 pm »
+1
A nawet jeśli zaczepka, to w punkt. Nie można powiedzieć, że nie.

 

Duff w piosence Jeffa Slate’a – klip już na YT [duff]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 743
Ostatnia wiadomość Października 04, 2020, 11:17:01 pm
wysłana przez Ivellios