Autor Wątek: Ron 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.  (Przeczytany 3734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290

Podczas wizyty w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, przed koncertem na otwarcie Classic Rock Coffee Company, Ron 'Bumblefoot' Thal znalazł chwilę, by opowiedzieć o planach na kolejny solowy album i o tym na jakim etapie jest długo oczekiwana kontynuacja Chinese Democracy z 2008 roku.

Zapytany czy można uczciwie powiedzieć, że jego własne projekty odeszły na dalszy plan odkąd stał się członkiem Guns N' Roses, gitarzysta przyznaje: Solowe albumy są dla mnie najważniejsze i ciągle nad nimi pracuję. Szczerze mówiąc, powinienem był poświęcać na nie znacznie więcej czasu, nawet wtedy kiedy byłem w zespole. Powinienem był również grać więcej koncertów i częściej wydawać nowe płyty.

Na pytanie czy jest zadowolony z podjętej kiedyś decyzji o dołączeniu do Guns N' Roses, mimo iż początkowo miał duże wątpliwości, Ron odpowiedział: I tak, i nie. Jest dużo spraw z tym związanych, które sprawiły, że życie stało się trudniejsze, ale powinniśmy podejmować wyzwania. Gdyby to miało być takie proste, zapewne wszystko dostawalibyśmy podane na tacy. Dużo się nauczyłem, dojrzałem. Uważam, że koniec końców stałem się lepszym człowiekiem, a przynajmniej staram się nim być. Nie żałuję tego.

Odnośnie tego, czy ma jakieś własne kompozycje przygotowane do nagrania na nowym albumie Guns N' Roses, Thal stwierdził: Wolałbym, żebyśmy nagrywali wspólnie, nie chcę narzucać własnych piosenek pozostałym. Chciałem, żeby zespół tworzył jako zespół, aby utworzy naprawdę wychodziły od wszystkich. Niestety jesteśmy zbyt zajęci koncertami i innymi rzeczami, więc z tego planu nic nie wyszło.

Potem Bumblefoot dodał: Nadszedł moment, kiedy zacząłem pielęgnować pozostałe części mojego życia, ponieważ oprócz bycia członkiem zespołu, mam mnóstwo innych zajęć - taki jestem naprawdę.

Frontman zespołu i jego oryginalny członek, Axl Rose, ostatnio zaprzeczył plotkom o rozpadzie grupy i odejściu na emeryturę. Odpowiadając na anonimowy post z pogłoskami, wokalista napisał na Facebooku GNR: "Nigdzie się nie wybieram... Fani GNR zawsze są czujni na punkcie bzdur! Kocham Was!"

Kolejne wiadomości pochodzą od osoby z otoczenia Rose'a, która twierdzi, że członkowie zespołu zostali powiadomieni, że w najbliższej przyszłości ich terminarze nie będą zapchane i mogą zaplanować w tym czasie inne rzeczy. Powołując się na inne źródła, RadarOnline.com oznajmia: "Członkowie zespołu mają wolne po Vegas. Axl rozważa odejście na emeryturę. Muzycy i obsługa byli zaskoczeni tą wiadomością i aktywnie szukają zajęcia".

Klawiszowiec Guns N' Roses, Dizzy Reed, zabrał ostatnio głos w sprawie plotek: "Mnóstwo tych świństw jest rozgłaszanych, ale nie należy w nie wierzyć. Byłem w zespole przez tyle czasu, że już nic mnie nie zaskoczy. Kiedy słyszę takie pogłoski, natychmiast im zaprzeczam, do póki nie dowiem się czegoś więcej. Nie wierzę plotkom, nie pytam skąd pochodzą, bo gdyby faktycznie działo się coś ważnego, dowiedziałbym się o tym przez telefon, a nie z mediów".

źródło
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2014, 02:28:59 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 12, 2014, 03:13:04 pm »
0
Blabbermouth zbudowało tego newsa na podstawie wycinków z wywiadu, który był już w całości wrzucony na NTS
Edit: Teraz widzę, że kilku wywiadów, rzucił mi się w oczy ten fragment o byciu dobrym człowiekiem ;) to przynajmniej jeden z tych wywiadów już był ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2014, 03:15:37 pm wysłana przez JackW »
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 12, 2014, 03:46:10 pm »
0
Jeśli Ron naprawdę by miał odejść z GNR to duża strata (zresztą nie pierwsza i zapewne nie ostatnia) dla zespołu.

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 12, 2014, 03:49:45 pm »
0
Gdyby rzeczywiście odszedł to ciekawe co by zrobił szef Axl... szukał nowego gitarzysty czy rozwiązał zespół  :???:

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 12, 2014, 03:51:18 pm »
0
Szukał nowego gitarzysty. Zresztą pewnie ma jakiś kandydatów, w końcu nie pierwszy raz by tracił gitarzystę.  ;)

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 12, 2014, 04:01:21 pm »
+1
Bąbel sie marnuje w tym zespole, jak odejdzie, to tylko lepiej dla niego.

PS. Do autorki (oraz innych newsmanów) - blabbermouth nie pozwala na hotlinkowanie grafik. Potrzebna korekta ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 12, 2014, 07:16:07 pm »
0
Blabbermouth zbudowało tego newsa na podstawie wycinków z wywiadu, który był już w całości wrzucony na NTS
Edit: Teraz widzę, że kilku wywiadów, rzucił mi się w oczy ten fragment o byciu dobrym człowiekiem ;) to przynajmniej jeden z tych wywiadów już był ;)

Tak, to jest zlepek kilku wywiadów, bo ten z Dizzym na przykład ja tłumaczyłam :D ale to nic, przyda się odświeżenie sprawy.

Cytuj
Szczerze mówiąc, powinienem był poświęcać na nie znacznie więcej czasu, nawet wtedy kiedy byłem w zespole
Teraz w każdym zdaniu będę się doszukiwać potwierdzenia, że Ron zrezygnował z grania w GN'R :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 12, 2014, 09:28:40 pm »
0
Równie dobrze mógł powiedzieć "When I was on tour with GNR" a dziennikarz skrócił to do "When I was in GNR" ;) Dopóki nie ma oficjalnego stanowiska to należy się trzymać wersji, że Ron jest w Gunsach, natomiast to, że marnuje swój potencjał to inna sprawa, pewnie z polityką informacyjną tego zespoły jaki jest jego status dowiemy się oficjalnie podczas grania Chinese Democracy na najbliższym koncercie :D chyba, że Ron coś napisze na twitterze lub facebooku
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 12, 2014, 10:28:09 pm »
0
Jak nie on to inny. Liczy się Axl :)
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 13, 2014, 12:29:31 pm »
+2
Szukał nowego gitarzysty. Zresztą pewnie ma jakiś kandydatów, w końcu nie pierwszy raz by tracił gitarzystę.  ;)

Pewnie jakiś drugi Aszba by przyszedł.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Rob 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 13, 2014, 01:28:50 pm »
+1
Rob? Srsly?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ron 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 13, 2014, 02:29:48 pm »
+1
B jest bardzo blisko N na klawiaturze ;) Literówka jest wybaczalna. Srsly.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Ron 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 13, 2014, 03:39:46 pm »
+1
To nie było złośliwie, tylko pomocnie :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ron 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 13, 2014, 03:41:19 pm »
0
W takim razie, dziękuję za pomoc ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

guest2849

  • Gość
Odp: Ron 'Bumblefoot' Thal: Powinienem był poświęcać więcej uwagi solowej karierze.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 13, 2014, 05:11:40 pm »
0
Płyty solowe bąbla są guzik warte na pograniczu Jazz'u!Sam kupiłem jego jedną CD i moje uszy mają dość.Już więcej nie kupię jego płyty.Nikt specjalnie po nim nie będzie płakał gdyby zdecydował się na odejście z GN'R.

 

Bumblefoot dla "Guitar International Magazine"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4678
Ostatnia wiadomość Stycznia 21, 2011, 07:52:10 pm
wysłana przez Zqyx