Autor Wątek: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.  (Przeczytany 65033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #345 dnia: Stycznia 24, 2011, 06:05:19 pm »
0
Popierdoliło ich z tym Smoleńskiem już. Zaczynam się bać otworzyć lodówkę...

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #346 dnia: Stycznia 24, 2011, 06:12:38 pm »
0
http://www.gadu-gadu.pl/5565668019462981302/szokujace-wyznania-j-kaczynskiego/20

nie wiem czy coś takiego pojawiało się w temacie, czy ktokolwiek o tym dyskutował, ale myślę że to ciekawy wywiad.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #347 dnia: Stycznia 24, 2011, 06:30:34 pm »
0
Jeżeli chodzi o zadośćuczynienie dla rodzin ofiar katastrofy, to uważam, że (słyszałem, że dostali oni renty itp, Kaczyńska 3mln zł) nie powinni dostawać nic ponad to co dostali już. Ile jest kurna rodzin, które żyją za 1000 zł miesięcznie. Mamy k******o wielki dług publiczny, a oni jeszcze chcą wyciągnąć od rządu pieniądze? MOJE między innymi... ja się k***a na to nie godzę. Już mam k***a dość tego wszystkiego. JA chce s*******ać z tego kraju, gdzie jestem olewany i traktowany jako źródło dochodu.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #348 dnia: Stycznia 24, 2011, 06:46:12 pm »
0
Niestety, taka jest prawda. Kto ma władzę w tym kraju, ten robi co chce, a stołki grzeją cały czas ci sami. Współczuję rodzinom ofiar tej katastrofy. Nie powinno do niej dojść, więc tym bardziej szok i ból rodzin jest większy. Ale na litość boską ile jeszcze Polacy mają płacić za ich krzywdę? Racja, odszkodowanie się należy, ale ci ludzie nie byli ułomkami. Zostawili po sobie spore majątki, jeszcze, tak jak Owsik napisał, ich bliscy dostali renty. I teraz przeciętny Polak, który żyje z miesiąca na miesiąc za kwotę dajmy 2 tys. złotych, ma jeszcze wyłożyć z kieszeni na odszkodowania, kolejne finansowe wsparcie rodzin ofiar, w wysokości 250 tys. złotych. I jeszcze niektórzy stroją fochy!

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #349 dnia: Lutego 07, 2011, 04:35:59 pm »
0
Mdło mi się robi jak słyszę o tym Smoleńsku, no ileż można :facepalm: Dla mnie przyczyna katastrofy była oczywista od samego początku, pewnie dla wielu ludzi również, ale przecież w tym kraju strach sie swobodnie wypowiedzieć. Gdzieś czytałam, ze Kapitan Jarek Hak kazał przeglądac fora internetowe i wychwytywać posty obrażające jego lub brata. I jeszcze bezczelnie twierdzi, ze brat nie jest pakunkiem i sam moze decydować, gdzie ma lądować. Skoro takie miał życzenie, to szkoda ze go nie wysadzili z samolotu nad Smoleńskiem, niech by sobie wylądował, a innym dał szczęśliwie dolecieć do celu. A sprawa tych odszkodowań, to już przechodzi ludzkie pojęcie. Bądźmy szczerzy, wszystkie osoby które leciały z prezydentem zajmowały wyższe stanowiska w hierarchii wojskowej, koscielnej itp. w związku z tym byli to ludzie raczej zamożni i teraz obok rodzin tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem postawić rodziny tych, co zginęli w tym busie, jadąc do pracy przy zbiorze owoców. To jest ogromna przepaść, ale nasz rząd widocznie tego nie dostrzega. Nie ma sprawiedliwości w tym kraju i już.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 10, 2011, 04:57:36 pm »
0
Minął rok,coś się zmieniło? Mam wrażenie,że społeczeństwo polskie jest podzielone bardziej niż przed katastrofą.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 10, 2011, 04:58:40 pm »
0
Ano jest, niestety, ale to nic nowego w zasadzie u nas małe rzeczy dzielą a co dopiero tak duże, poza tym u nas mało kto robić coś bo jest za tym, raczej przeciwko to czego się spodziewać po ludziach robiących na złość
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2011, 05:15:45 pm wysłana przez Witek »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #352 dnia: Kwietnia 11, 2011, 10:03:25 pm »
0
AJ przyjąłem postawę: p******e to wszystko i żaden k***a pierdolony krasnal nie będzie mnie codziennie denerwował. Nie oglądam i nie komentuje, bo szkoda czasu i życia na idiotów.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #353 dnia: Kwietnia 11, 2011, 10:13:22 pm »
0
Mdło mi się robi jak słyszę o tym Smoleńsku, no ileż można :facepalm:

Roxy, chyba wiem, jaki stan chcesz tym zdaniem wyrazić...

Może powinna wreszcie nadejść pora zadumy i milczenia, kiedy to pochylając się nad losem tych tragicznie zmarłych, nie będziemy mówić o polityce, aferach, zamachach, stanie technicznym samolotów, a jedynie skupimy w ciszy swoje myśli i pochylimy głowy...

PS. Hmmm...a cóż ten temat robi wśród Gunsowych newsów :???:?

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #354 dnia: Kwietnia 12, 2011, 12:28:39 am »
0
Uważasz, że to przy panu Kaczyńskim w ogóle możliwe? Bo ja jakoś w to nie wierzę... Przecież oni z tego zrobili już swój kierunek wyborczy na następne lata...

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #355 dnia: Kwietnia 12, 2011, 01:38:32 am »
0
Za 4 lata znikną ze sceny politycznej, czym tu się przejmować.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #356 dnia: Kwietnia 12, 2011, 10:52:44 pm »
0
Uważasz, że to przy panu Kaczyńskim w ogóle możliwe? Bo ja jakoś w to nie wierzę... Przecież oni z tego zrobili już swój kierunek wyborczy na następne lata...

Ale mi już nawet nie chodzi o Kaczyńskiego, PiS, czy same rodziny tragicznie zmarłych, bo oni mają prawo do żałoby, lamentowania, kontestacji i różnych reakcji. Mnie drażni fakt, że media mają Smoleńsk wciąż na tapecie ....no ileż można. Dlaczego nie debatujemy w polskiej przestrzeni publicznej na tematy kluczowe i ważne z punktu widzenia naszego miejsca na arenie międzynarodowej, w Sojuszu Północnoatlantyckim, czy w Unii...To jest nasza przyszłość. Naprawdę nie interesuje mnie, czy były prezydent będzie miał pomnik, czy też nie. Nie interesują mnie sfrustrowane babcie na Krakowskim Przedmieściu, jak i rozhisteryzowani pseudokatolicy i inni fanatyczni poglądowo ludzie. Mówienie w kółko o tym samym marginalizuje ważne kwestie i kieruje zainteresowanie Polaków na sprawy błahe....by nie powiedzieć - mało ważne.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #357 dnia: Kwietnia 12, 2011, 10:57:49 pm »
0
No, ale wtedy trzeba by przestać pokazywać PiS w TV, bo oni przeważnie o tym właśnie rozmawiają. Zgadzam się z Tobą, że już jest przesyt tymi informacjami i już żygać się chce jak się ciągle tylko o Smoleńsku słyszy.

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #358 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:15:45 pm »
0
http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title,Tu-154-wyladowal-rozerwala-go-bomba-szokujaca-ksiazka,wid,13316570,komentarz.html?ticaid=1c204

Teza postawiona w książce jest epicka. Zakłada że ( chyba ) Rosjanie wiedzieli że tupolew wyląduje w błocie, stąd bomba...  :sorcerer: Ale spoko, był zamach XD.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #359 dnia: Kwietnia 14, 2011, 12:20:26 pm »
0
Jeśli fakty nie pasują do teorii,tym gorzej dla faktów. Solid,Ty lubisz X-files,więc spiskowe teorie powinny Ci być bliskie w sumie :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Przekaz podprogowy w muzyce i nie tylko

Zaczęty przez Karol

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12645
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2008, 12:39:06 am
wysłana przez guest211