Autor Wątek: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"  (Przeczytany 8988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sendro

  • Patience
  • Wiadomości: 15
  • Respect: +1
Odp: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 16, 2012, 08:49:05 pm »
0
Cytuj
Nie mogę oceniać slasha, bo nie jestem Jimmym Page-em? Nie wiem czy słyszałeś ale Slash był marnym kompozytorem, grał to co mu napisał Izzy, czasami coś z siebie wydusił. Może nigdy nie słyszałeś tego co GnR wydało po odejściu Slasha? Kawał solidnej, rozbudowanej muzyki napisaną przez współczesnych  wirtuozów. 6 lat temu też uwielbiałem Slasha, pierwszy utwór jaki w całości zagrałem było SCOM, lecz z czasem poznając nowych wybitnych muzyków stwierdziłem że jest średniej klasy gitarzystą, wszystkie jego utwory są bardzo do siebie podobne, zaraz napiszesz że uwielbiasz taką muzykę, a może po prostu boli cię że są lepsi ?

Jak najbardziej, możesz oceniać ;) W końcu nie trzeba być kucharzem, aby ocenić smak poprawy. Każdy ma swój gust po prostu, mi się jego piosenki podobają, ale rację przyznać muszę, że są do siebie bardzo podobne ; ) Abstynencja mu z pewnością nie służy :P

Offline luka

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Respect: 0
Odp: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 16, 2012, 09:14:23 pm »
0
Porównujcie Mylesa do Axla? zobaczcie występ z Hall of Fame i MK w roli Axla!
Podtrzymuje - po odejsciu z GNR Slash zagrał może kilka dobrych kawałków, a Snakepit i VR są słabe.
ps. zgadzam się z Arturem78.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 16, 2012, 09:27:05 pm »
0
Porównujcie Mylesa do Axla? zobaczcie występ z Hall of Fame i MK w roli Axla!
Podtrzymuje - po odejsciu z GNR Slash zagrał może kilka dobrych kawałków, a Snakepit i VR są słabe.
ps. zgadzam się z Arturem78.
hmm. alter ego  :P ;)
wiadomo że nie każdemu musi się podobać.. i w czym problem??
mylesa na yt nie słucham bo nie lubię nagrań z telefonów  :P w pradze było świetnie, na dvd ze stoke było świetnie, na płycie - nie wiem  :rolleyes: nie kradnę mp3, nie psuję wrażeń 128bitowymi próbkami z yt, czekam na swój egzemplarz..
obejrzałem jeszcze raz - kopyta są mega  :D

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 16, 2012, 09:34:21 pm »
0
na obu snakepitach są perełki, nie skreślałbym ich tak.
faktem jest też że jego muzyka nie porywa, jest taka jak każda inna. mógł stać sie legendarnym bo znalazł się tam gdzie trzeba o odpowiedniej porze, czyli u boku axla i spółki, dołożył swoje tam gdzie trzeba no i się udało. szkoda, bo wierzyłem że slash coś na serio potrafi, lubię snakepity, do VR próbowałem się przekonać, slash 1. był przeciętny a na tej płycie nawet jeden kawałek nie przyciąga uwagi poza wokalem który drazni.

a teledysk jak teledysk, będzie sobie 'latać' na mtv rocks i innych tego typu stacjach bo fajnie chłopaki wyglądają, tacy rockmani   ;)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 16, 2012, 09:51:16 pm »
0
znalazł się tam gdzie trzeba o odpowiedniej porze,
miał szczęście skubany  :rolleyes:

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Oficjalny teledysk do najnowszego utworu Slash'a "You're A Lie"
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 16, 2012, 10:34:11 pm »
0
Piszcie na temat!

Innych tematów jest multum, tak więc na pewno znajdziecie miejsce aby dyskutować o wszystkim tylko nie o temacie dyskusji!

Naprawdę jesteście bliżej tego (WSZYSCY bez wyjątków) niż sobie zdajecie sprawę aby banować Was...masowo...bez skrupułów... że forum opustoszeje.

Weźcie to do przemyślenia!

 

Slash i Adler nękani przez fankę

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4947
Ostatnia wiadomość Lipca 30, 2009, 02:43:59 pm
wysłana przez Douger