Autor Wątek: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !  (Przeczytany 59822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 14, 2017, 03:31:35 pm »
0
Tego nikt nie przewidzi, jeszcze tymbardziej że organizator pewnie blokuje część biletów na później i moga potem pojawiać sie w róznym czasie kolejne pule.

Jak chcesz i tak i tak być na koncercie to po co czekać z zakupem? Teraz jest większy wybór miejsc jeżeli to trybuny.
A miejsca nie stanieją to masz pewne. Co najwyżej mogą zdrożeć... ja do Gdańska kupiłem bilet za 220 zł bodajże na nienumerowane trybuny a miesiąc późnej jak patrzyłem to same byly stówke droższe.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2017, 03:47:10 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 14, 2017, 04:03:16 pm »
0
Chyba, że Empik zaoferuje coś ładniejszego?

ta... lepszy tusz do drukarki pod biurkiem może dadzą.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Pomieszanie Iluzji

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Respect: 0
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 14, 2017, 04:05:58 pm »
0
A tak, na stanienie nie liczę. Czekam z zakupem tylko dlatego, że nie mogę się zdecydować na miejsce tzn. nie mam pojęcia, które najlepsze, bo nie wiem czy np. te boczne trybuny, które teraz w ogóle nie są dostępne to będą dostępne np. od 16.11? Nie było mnie w Gdańsku, to nie wiem czego się spodziewać. Chodzi mi o to, żeby mi nikt nie zasłaniał, o co najłatwiej na płycie, ale tam z kolei bliżej, jeśli chodzi o widok na scenę. Na trybunach mówią, że nic nie widać i nawet słychac tak sobie, ale szansa na zasłonięcie przez kogoś mniejsza i nie bardzo wiem, co wybrać.

Offline CezaryCezary

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 14, 2017, 04:35:32 pm »
0
Osobiście polecam płytę. Zawsze jesteś centralnie przed sceną. Dźwięk też powinien być lepszej jakości. Chyba,że wolisz na spokojnie śledzić wydarzenie z krzesełka. Każdy ma inne potrzeby.

Offline olecki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: +19
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 14, 2017, 04:46:52 pm »
0
Przynajmniej raz wypada być na płycie/pod sceną. W Gdańsku miałem dobrą miejscówke, z boku, ale praktycznie pod samą sceną. Natomiast w Pradze poznałem uroki trybun i to też jest magia, pełen relaks, piwko i ulubiony zespół. Z tym że trybuny to większe ryzyko co do dźwięku - różne stadiony, różna akustyka. A jak koncert niestadionowy to chyba sporo od wiatru zależy (?)

A co do tempa zejścia biletów - nigdy nie wiadomo, ja zawsze twierdze, że jak Ci zależy na danym koncercie to bilet kupujesz najwcześniej jak możesz. I masz spokój, a nie zastawiasz się czy starczy biletów, czy będzie to miejsce co bym chciał itp. :)
20.06.17 Gdańsk
04.07.17 Praha
03.06.18 Berlin
09.07.18 Chorzów
22.08.19 Duff Warszawa

Offline Pomieszanie Iluzji

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Respect: 0
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 14, 2017, 05:09:59 pm »
0
Już nawet wybrałam miejsce i przeszłam do płatności, ale anulowałam i na spokojnie obejrzałam sobie zdjęcia z tego jak to wyglądało w Gdańsku, chociaż wiadomo, że to nie to samo oglądać, a być w tym tłumie i wiedzieć jakie są warunki. Z tego, co widziałam, to płyta była tak zapełniona, że nie było szans wyjść z tego sektora w chwili słabości, a, że będę sama to wyglądało, że ten tłum by mnie z łatwością mógł porwać jak zapałkę ;). Na żadnym stadionowym koncercie nie miałam okazji być, a na tych, co byłam, widziałam często w górze tylko ręce i telefony. A jak odpukać strefę GA2 zrobią taką malutką, że wszyscy będą jak Sardynki w puszce to chyba taka średnia przyjemność. GA1 rozważam, ale chyba nie można wyjść ani wejść tam w dowolnym momencie bokiem, tylko trzeba się przepychać? Tak to wyglądało na zdjęciach, że płyta zapełniona po brzegi. Na trybunach nie ma tych problemów, jedyny minus, że daleko od sceny. Dlatego myślę - poczytam, co piszą ludzie, popytam, żeby potem nie żałować, że wybrałam miejsce, z którego będę niezadowolona, ale nadal nie bardzo wiem, co wziąć ;).

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 14, 2017, 05:14:58 pm »
0
Ma ktoś cennik i mapkę? Będę kupował w Empiku i chciałbym w miare ogarnąć wszystko.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 14, 2017, 05:24:38 pm »
0
A jak koncert niestadionowy to chyba sporo od wiatru zależy (?)
Nom. I od ułożenia względem Saturna ;)
Muzyka n********a z mocą tysięcy watów, wiatr, o ile nie jest huraganowy, nie ma nic do rzeczy :)
Tym bardziej że jeszcze nigdy na stadionie mnie nie przewiało... w końcu to zamknięta bryła ;)

Jedna rada co do miejsc na trybunach to żeby nie siadać blisko dachu - blisko tzn. rząd pod dachem. A tak to raz lepiej, raz gorzej - jak to na koncertach bywa. Tylko nie sugerujcie się, że kiedyś byliście w klubie na lokalnym koncercie i nie słyszeliście nic poza perkusją - tu przyjedzie profesjonalny skład magików od tego, by każdy dźwięk docierał w każde miejsce :)

@Pomieszanie Iluzji - to tylko na zdjęciach wygląda tak, że nie można się ruszyć. Jak Ci się zrobi słabo, to ze spokojem przejdziesz gdziekolwiek będziesz chciała. Wycofać się - zawsze tłum na to pozwoli. Przejść do przodu - musisz walczyć ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Joy

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 14, 2017, 05:32:57 pm »
0
W Warszawie na GnR byłem na trybunie (dawna żyleta w nomenklaturze kibicowskiej) z możliwością zejścia na murawę na sektor (GA2 wg oznaczenia na mapie chorzowskiego koncertu). Żałowałem, że nie byłem bezpośrednio pod sceną (GA1). Wtedy scena była w uboższej wersji, telebimów nie było. 

W Rybniku już pod sceną (GA1). Dobre miejsce, mikrofon po koncercie spada tuż obok. Dobra widoczność, więc nie żałowałem.

W Gdańsku pod sceną (GA1), tutaj już miałem gorzej z widocznością dlatego teraz rozkminiam trybuny, aby z dobrej perspektywy obejrzeć show i posłuchać muzy sącząc jednocześnie colę z łychą.
Nie mam doświadczeń co do koncertów na Śląskim, bo jedynie mecze tam zaliczałem. Natomiast kumpel uczestniczący w koncertach na Śląskim przed laty, poleca tam jedynie pod scenę. Stąd dylemat.

Offline olecki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Respect: +19
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 14, 2017, 05:33:38 pm »
0
Od ułożenia Saturna to oczywiste, dlatego nawet nie pisałem :)

Chodzi mi właśnie o koncerty na otwartej przestrzeni. Zawsze myślałem że wiatr ma jakiś wpływ, ale może faktycznie nie ma to znaczenia :)
20.06.17 Gdańsk
04.07.17 Praha
03.06.18 Berlin
09.07.18 Chorzów
22.08.19 Duff Warszawa

Offline Pomieszanie Iluzji

  • Patience
  • Wiadomości: 19
  • Respect: 0
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 14, 2017, 05:45:30 pm »
0
Czyli jakbym wzięła GA1 i wyszła z sektora podczas koncertu to spokojnie wrócę bokiem, chociażby na tyły GA1, ale jednak bez taranowania GA2? Bo słyszałam, że Gdańsku była para, co miała GC EE, ale, że nie dało się tyle godzin wystać na stiadonie, to wyszli, a jak wrócili to nie byli w stanie się przepchać i stali na samym końcu GA, czyli w ostatnim, trzecim sektorze na płycie, a mieli być w pierwszym.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 14, 2017, 05:54:18 pm »
0
Wg mnie nie ma idealnego miejsca wszystkie mają plusy i minusy, powinniśmy chyba wybrać te ktore ma dla nas jak najmniej minusów, czyli na zasadzie najmniejszego zła. Dobrego miejsca nigdy nie będzie a jeżeli tak to zawsze okupione jakimś poświęceniem (droższe, więcej czasu oczekiwania pod sceną itd).

1) Płyta na stadionie
PLUSY
- jeżeli mamy dobre miejsce super widok
- uczucie większej integracji z wydarzeniem
- w teorii lepszy dźwięk

MINUSY:
- Raczej nie dla bardzo niskich osób (
- ryzyko deszczu
- gorszy dostęp do toalet (jeżeli stoimi z przodu wycofanie się oznacza utratę miejsca)
- wkurzające dekoncentrujące Smartfony przed Tobą (chyba że masz miejsce przy barierkach)
- przepychający się ludzie, tłok i ścisk

2) Trybuny na stadionie:
PLUSY:
- dobra widoczność ale scena bardzo daleko (w Chorzowie szczególnie), fajny widok na tlum zgromadzony pod sceną
- komfortowe warunki jeśli chodzi o miejsce i infrastrukturę (toalety)

MINUSY:
- W teorii słabszy dźwięk
- uczucie mniejszej integracji z wydarzeniem - jeżeli źle trafimy na trybunach całe wydarzenie będziemy siedzieć (to zależy naprawdę od koncertu - niestety na GnR w Gdańsku większość siedziała w moim sektorze, a na RHCP w Krakowie większość stala i super się bawiła)
- daleko do sceny
- na niektórych stadionach ciasno między krzesełkami
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 14, 2017, 07:01:18 pm »
0
warto byc na koncertach jednego zespolu i na plycie i na trybunach dla porownania

ja bylem na trybunie w Wawie, a potem Rybnik i Gdansk juz plyta

teraz rowniez nie rozwazam trybun

inna sprawa ze po latach to i tak sie bardzo niewiele z takich koncertow pamieta
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34654
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 14, 2017, 07:11:24 pm »
0
Ma ktoś cennik i mapkę? Będę kupował w Empiku i chciałbym w miare ogarnąć wszystko.

Pierwszy post w tym temacie :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2017, 07:20:31 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 14, 2017, 07:43:14 pm »
0
@Zqyx dzięki. :)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7893
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip