Autor Wątek: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !  (Przeczytany 59934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 11, 2017, 05:34:36 pm »
0
Dajemy szansę innym się pobawić, którzy z różnych powodów nie mogli być w Gdańsku.


Dziękuję :)

@13adam12:

Ciekawe pytanie! Kwestia odległości na koncert + oczywiście, kwestia zasobów finansowych, urlopów itd. sporo może zmienić! :) Widziałem to na przykładzie koncertu Bumblefoota, na który wybierało się kilka osób z NTS, z których jednak większość ostatecznie odpuściła.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 05:38:48 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 11, 2017, 06:18:58 pm »
+8
Mam takie pytanie, które mnie dręczy (jeśli było na forum to sorry, ale wątpię) a od tego uzależniam wyjazd na koncert.  :sorcerer:

czy axl powiedział ze nie zagra dla Polaków i Żydów?   :mellow:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 11, 2017, 07:01:43 pm »
0
Wojo, nie prowokuj :P Dobrze Cię widzieć znowu. :)  :vampire:

Ale się cieszę, wczoraj plotka a dziś już potwierdzone info! W Gdańsku byłam więc teraz pozostaje czekanie na lipiec  :heart: :heart: SUPET :radocha:

Witaj na forum :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 09:06:38 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 11, 2017, 07:18:59 pm »
0

Dla mnie dziwne też jest podejście ludzi którzy mając koncert we własnym kraju wybierają inny, sasiadów. Uważam że jak się bawić to najlepiej u siebie ze swoimi :)
Tyle ode mnie.

Prosta odpowiedź, miałem do Gdańska około 9h busem, a do Pragi coś około 4 godziny   ;) Jak widać, opłacało się pokombinować, bo nie musiałem słuchać Dody+ zagrali dłuższy set  :P

I btw, nie rozumiem za bardzo Twojego oceniania kto jest fanem, a kto nie  :P Do Parku Śląskiego mam około 15 minut piechotą, ale na GN'R się raczej nie wybiorę, ponieważ najzwyczajniej w świecie domyślam się, że przyjadą z tym samym setem (woo, od czasu Pragi dodali Madagascar i jakiś cover praktycznie nieznanego w Polsce muzyka, rewelacja) i dokładnie tą samą choreografią xD A że za (mniej więcej) te same pieniądze mogę zobaczyć ludzi których jeszcze nie widziałem, wykonujących repertuar, którego jeszcze nie widziałem (nie szukając daleko, Ozzy, Waters, czy chociażby Hollywood Vampires), to wole tą sumę (która btw, nie jest jakaś mała) przeznaczyć na coś innego :V I nie zmienia to faktu, że uważam się za fana GN'R i jeśli wydadzą jakąś nową płytę, to z całą pewnością od samego rana będę koczować pod jakimś Saturnem czekając na otwarcie  :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 07:24:55 pm wysłana przez Lapny »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 11, 2017, 07:28:33 pm »
+2
Cytuj
a w Chorzowie powinno być 2 razy więcej ludzi niż w Gdańsku
Skąd ten wniosek?
Mam wrażenie, że działa tu ta sama zasada co w przypadku Slasha, który swego czasu zagrał u nas rok po roku: mniejszy entuzjazm w szeregach ;)
Z jednej strony to zrozumiałe. Z drugiej strony, nawet gdyby grali u nas co miesiąc: mojego nastawienia i euforii raczej by nie zmienili :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline dunlop

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Respect: +8
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 11, 2017, 07:33:30 pm »
+5
Ja na występ Gunsów w tym składzie czekałem od 1992 r., odkąd zobaczyłem ich w tv z koncertu na wembley poświęconemu Freddiemu, a może i nawet trochę wcześniej, czyli co najmniej 25 lat  :o Wtedy nie było internetu, kasety tylko pirackie, te audio, czy video np. koncert z Tokyo.
Na koncert w Warszawie nie pojechałem ze względu na ówczesny skład, do Rybnika miałem bilety, ale również nie pojechałem ze względu na skład. Nie wierzyłem, że jeszcze będzie można zobaczyć na żywo Guns n' Roses w takim składzie, a jednak to się wydarzyło. Dlatego dla mnie nie ma większego znaczenia jaką setlistę grają, że się ona powtarza... dla mnie najważniejsze, że grają razem.
Byłem na naprawdę wielu koncertach, Michael Jackson na Bemowie, Rolling Stones, Metallica, Madonna, Aerosmith itd... ale to były dla mnie tylko koncerty. Żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia i nie wiązały się z nim takie emocje, jak Gunsi w Gdańsku. Ja nie wierzyłem, że widzę i słyszę ich na żywo  :D Potem pojechaliśmy do Pragi... i wciąż mało. Teraz planuję wyjazd na co najmniej trzy koncerty, bo ja na to czekałem od dziecka. Dlatego każdy ma inne podejście do tego zespołu. Jednemu wystarcza jeden koncert, a drugi chciałby uczestniczyć w wielu i nie ma tu, co oceniać, ani się licytować, kto ma rację i jest niby "prawdziwym fanem"  :rolleyes:. Każdy jest inny..

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 11, 2017, 07:34:28 pm »
0
Wniosek stąd, że stadion ma 2 razy większa pojemność, większa aglomeracja i blisko z Czech i Slowacji gdzie nie ma koncertu a nawet taki Wiedeń jest 4 godziny drogi tylko, dobry dojazd z Wrocławia i Krakowa a nawet z Warszawy. No i dobre rezecenzje i opinie ludzi po koncercie w Gdańsku co dodatkowo może zachecić innych. Np. dzięki mojej recenzji koncertu w Gdańsku już kilku znajomych zadeklarowalo udział :)

Co do tych którzy się nie wybierają, obyście sobie w brody nie pluli jak jednak Axl powie w połowie setu w Chorzowie: "And now something new... and different ! "  :D

Kolego Dunlop - Chyba wyjąłeś mi te refleksje z ust!! :)  Mam to samo.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 07:42:03 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 11, 2017, 07:48:23 pm »
+1
Należę do tej grupy fanów, która idzie na każdy koncert, nawet jak set jest taki sam. A za dużo to ci Gunsi w Polsce nie grają. Poza tym, set może być do bólu ten sam, ale każdy koncert na żywo jest inny.

Wniosek stąd, że stadion ma 2 razy większa pojemność

Energa Arena - 41 620 miejsc siedzących, murawa 111 x 72 [m]
Stadioń Śląski - 54 477 miejsc siedzących, murawa 105 x 68 [m]

Śląski ma jeszcze pełnowymiarową bieżnię, ale nie sądzę, żeby to znacznie zwiększało pojemność stadionu, więc nie, nie zmieści się tam dwa razy więcej ludzi.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 11, 2017, 07:52:52 pm »
0
Owszem zmieści się bo jest w stanie przyjąc  na koncerty to 85- 90 tys ludzi.
Stary Śląski przyjmował 70 000 a trybuny byly mniejsze (bodajże 40 tys wchodziło). Bieżnia dużo dodatkowej przestrzeni daje na płycie.

Po cichu liczę jeszczcze na jakiegos proshota choćby takiego jakiego zrobiło RHCP wlasnie na Śląskim.

Trasa nie będzie trwała w nieskończonośc i raczej spodziewalbym się przerwy z końcem 2018 roku... wydaje mi sie ze GnR mogą mieć jeden cel z tą trasą aby się zapisać w historii - najbardziej dochodowa trasa Wszechczasow - teraz sa chyba na 5 miejscu i już dużo nie brakuje.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 07:57:38 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 11, 2017, 08:00:40 pm »
+1
Dlatego każdy ma inne podejście do tego zespołu. Jednemu wystarcza jeden koncert, a drugi chciałby uczestniczyć w wielu i nie ma tu, co oceniać, ani się licytować, kto ma rację i jest niby "prawdziwym fanem"  :rolleyes:. Każdy jest inny..

I tą piękną sentencją można zakończyć dyskusję o prawdziwych fanach  :P

Offline starlet

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 11, 2017, 08:57:35 pm »
0
Co to są bilety Platinium? I dlaczego nie jestem tak bogata żeby kupić pakiet VIP 😉

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 11, 2017, 09:02:25 pm »
0
Witaj na forum! :)
ad1. - bilety Platinum to zwykłe bilety na koncert, tyle, że (według organizatora ) najepsze miejsca, a ceny tych biletów są ustalane dynamicznie w zależności od zainteresowania. Więcej informacji na ten temat. https://www.livenation.pl/show/1056369/guns-n-roses-not-in-this-lifetime-tour/chorz%C3%B3w/2018-07-09/pl  ( wystarczy kliknąć symbol I przy nazwie biletu )
ad/ 2.  nie wiemy, ale możemy, cytując klasyka, doradzić zmianę pracy i wzięcie kredytu... ;) Inna sprawa, że bilet VIP nie umożliwia spotkania z zespołem za kulisami,  więc w zasadzie jego kupno nie ma sensu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 09:04:08 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline grajusek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Respect: +4
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 11, 2017, 09:24:55 pm »
0
Po ostatnich akcjach na sektorach miało byc nigdy więcej ale z Czeladzi nie jechać.. a i kolekcjonowanie pieniędzy mi też nie zagrozi;)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 11, 2017, 10:05:26 pm »
0
Moja pierwsza reakcja na plotki o Gnr w 2018 w Polsce była na zasadzie "aha... Czyli nie będzie nowej plyty". Nawet nie pomyślałem od razu że muszę tam być. Dałem znać bratu i narzeczonej (swoją drogą zareczylismy się na gnr w Gdańsku :P) i w nich był taki entuzjazm, że zaraz i mi się udzieliło. A już miałem plany na dwa niespełnione jeszcze marzenia jak U2 i Pearl Jam. Jednak pomyślałem sobie, że to po gnr będę ryczeć gdy pewnego dnia zobaczę smutna wiadomość o odejściu któregoś z muzyków, a po takim smutnym wydarzeniu w  innych zespołach przejdę nad tym do porządku dziennego, może z lekkim żalem. Gnr nie rozpieszczali nas jeśli chodzi o występy i jednak chce to wykorzystać. Już nawet postanowiłem że wezmę najtańsze bilety, ale po prostu być i posłuchać. Już mi nie zależy by widzieć z bliska jak Axl się uśmiecha mając Slasha i Duffa koło siebie , to już widziałem. Teraz tam tylko muszę być, spełnić fanowski obowiązek, by nigdy nie powiedzieć "k***a widziałem ich o jeden raz za malo"
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 11, 2017, 10:29:10 pm »
0
gloomy świetne podsumowanie.
Po prostu zamiast U2 i Pearl Jam będzie
Guns N' Roses i Pearl Jam ;)

Też miałem plan na U2 ale trudno.
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7910
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip