Autor Wątek: Budowa ciała członków GN'R  (Przeczytany 11092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 22, 2017, 10:39:57 pm »
+1
Okeeej zrobiło się dziwnie :D. 4tus 4tusem ale zobaczcie jak wygląda Rudolf Schenker ze Scorpionsów i w jakim jest wieku  :lol:. Axlowi dajcie już spokój, wystarczy ,że połowa rockowego środowiska leje z jego wyglądu, niech wygląda jak chce tylko niech zacznie pracować nad głosem bo chyba o to w tym chodzi, nie? :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 23, 2017, 07:45:54 am »
+1
Czemu dziwnie ?:) Wiadomo, że większość z męskiej części NTS obserwuje głównie Melissę, o czym świadczą, często niewybredne, komentarze, ale to nie znaczy, że nie zwracamy uwagi na fizyczność pozostałych członków zespołu. Ja akurat, z racji dawnych zainteresowań w kierunku podnoszenia ciężarów - tak, tak, wiem, nic już teraz na to nie wskazuje :P - rozumiem, że komuś może imponować np. klata Richarda, bo on wydaje się najbardziej wysportowany i pewnie niektórzy z nas nie mieliby nic przeciwko temu, żeby wyglądać lepiej niż obecnie. Zresztą mając lat ileś tam mniej chciałem wyglądać jak Arnie ( nie ten z  13 posterunku :P ) i w tym tez nie widzę nic niezwykłego  :) Po prostu interesowały mnie ćwiczenia, czasem nawet dieta ;) , wtedy na pewno podzieliłbym się swoimi obserwacjami na ten temat, jeśli chodzi o Gunsów :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2017, 11:29:04 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maciek___1551

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Respect: +32
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2017, 08:30:38 am »
0
Jak to wszystko się zmienia kiedyś Axl mały % tłuszczu widoczne mięśnie A Duff pulchny .teraz odwrotnie. Ale nie czepiam się . Teraz gdyby Axel wychudl mógłby wyglądać gorzej niż obecnie . Ale dobra redukcja (dieta + cwiczenia) i zakładam się ze nie jednego hejta by uciszył.Sam czul sie lepiej ,wygladal lepiej , na scenie też i głosem operować też byłoby mu łatwiej .

Post Merge: Lutego 23, 2017, 08:36:24 am
Ja osobiście jeszcze wierzę w przemianę. Axl już kilkakrotnie tył i chudl: (do 97r -Axl fit)-(98r-2001-Axl fat)-(2002-2006 Axl fit)-(2007-2013 Pulchny okres Axla ,wyraźne zestarzenie i spadek formy)-(2014-obecnie- Axlu nie rosnij już..)
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2017, 08:36:24 am wysłana przez maciek___1551 »

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 23, 2017, 10:18:58 am »
0
Jak już zaczęliście ten temat to dodam coś ode siebie. W połowie trasy 2010 roku był chuudy marynarki prawie na nim wisiały :D




Od 2013 trzyma równą wagę trochę spuchniętą ale  jak widać kierownikowi to nie przeszkadza :)


« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2017, 10:35:11 am wysłana przez DooOminO »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 23, 2017, 11:36:26 am »
0
W kwestii zmian wagi, to dodam jeszcze tylko jedno nazwisko. Co prawda nie ma go już w Gunsach, ale wydaje mi się, że jego przykład może zadziałać na wyobraźnię :)
Ron Thal. Sam wspominał, jak bardzo pomogło mu dźwiganie ciężkiej gitary. Gdyby ktoś nie kojarzył - Bumble w 2004 wyglądał tak

Ogólnie - wiosna idzie, myślę, że warto, żeby ci, którzy nie wzięli się jeszcze za siebie zrobili to ;) Tak @Zqyx, do Ciebie mówię  :D ( still talkin to myself... ;) )

« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2017, 12:23:45 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 23, 2017, 12:27:48 pm »
0
Znalazłem lepsze zdjęcie BumbleFATa
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 23, 2017, 01:05:52 pm »
0
Heh. No tak, czy inaczej - Ron na tych zdjęciach nie przypomina specjalnie Rona znanego fanom Gunsów, co pokazuje, że jak się chce, to można wiele zmienić, jeśli chodzi o swój wizerunek, zwłaszcza w temacie kilogramów. Oczywiście, z wiekiem/ w związku z różnymi chorobami itd. to bywa trudniejsze, a czasem wręcz niemożliwe, ale mam wrażenie, że, jeśli chodzi o Axla, to podczas tej trasy jest go już "trochę mniej" niż było. Dla mnie to akurat bez większego znaczenia, czy ma 5 więcej, czy 5 mniej, bo bardziej skupiam się na jego formie wokalnej, ale na pewno są osoby, dla których to wazne.   :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maciek___1551

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Respect: +32
Odp: Odp: Guns N' Roses w Australii - Subiaco/Perth 21.02.2017
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 23, 2017, 05:14:36 pm »
0
Dla mnie ważne bo szczupły Axl jest fajniejszy:D no rzeczywiście Ron szok :o paczek

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 23, 2017, 09:45:26 pm »
+1
skoro wychodzi ze, dzieki dramatycznemu zwrotowi wydarzen, to niby ja rozpoczalem temat o 'budowie cial'  :o wrzuce tu fotke, ktora pewnie sporo osob widzialo, ale pokazuje jak wygladal Duff na skraju smierci [ta fotka tez jest zamieszczona w jego autobio z podpisem: "spuchniety i pozbawiony nadziei, tuz przed upadkiem"], jak Duff wyglada teraz wie kazdy

czapki z glow przed dawnym Krolem Piw !

a ta fotka niech bedzie przestroga przed nalogiem narkotykowo-alkoholowym

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 23, 2017, 10:10:02 pm »
0
Teraz już wiadomo dlaczego Rona nie przyjęli do zespołu w 2014 roku, kiedy pierwszy raz był na przesłuchaniu... Posłuchali go, przepisali Slim Fast i kazali wrócić za 2 lata
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 23, 2017, 10:13:53 pm »
+11
Przepraszam, że się wtrącę, ale jako kobieta nie mogę nie wyrazić zdumienia faktem, że w dyskusji nt. fizycznych defektów i przymiotów mężczyzn biorą udział wyłącznie mężczyźni.  ;)
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Clarise

  • Junior Newsman
  • Welcome to the jungle
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • angry neurotic catholics
  • Respect: +117
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 23, 2017, 10:34:27 pm »
+1
Coś mi się zdaje że na to forum zagląda Robert Bruneika :D

Poza tym szacun dla Bąbla za transformacje na przestrzeni lat, oby utrzymał tą swoją figurę jak najdłużej ;)
"Though strange lay the waters from which they emerged, they glanced upon the world as their own.
Yet deep in their hearts they knew all the time that this was not really their home.
So they rode on."

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 24, 2017, 08:24:22 am »
0
Ferrerowi też się trochę kilo zgubiło i to chyba całkiem niedawno.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 24, 2017, 09:06:47 am »
+1
Duff obecnie wygląda jak zupełnie inny człowiek porównując z tym zdjęciem które rzucił sunset. Zresztą w autobio, Duff sporo wersów poświęcił opisom swojego ciała w czasie kiedy chlal do nieprzytomnosci, nie mówiąc już o rękawiczkach w których grał bo krwawily mu dłonie przez tak napuchnieta skórę.

Zdjęć babla w wersji FAT nigdy nie widziałem więc czapka mi spadła kiedy je niedawno zobaczyłem.

U Franka rzeczywiście widać zmianę w ostatnich latach. Kiedy w 2006 dołączył to był takim kraglym paczkiem, a teraz wygląda szczupłej i jest ok.

Cóż... slash nam trochę zdziadzial ale wydaje mi się to jak najbardziej rnrollowe więc nie uznaje tego za minus.

Dizzy trzyma formę od wielu lat i też nie jest już tym kraglejszym członkiem zespołu jakim był kiedy dołączył do gnr w 1990 roku.

No i Axl... AXL wygląda jak szczęśliwy facet który nic nie musi. Nie musi trzymać diety, nie musi ćwiczyć, nie musi odbywać prób... Nic nie musi więc też tak wygląda. Ma 55 lat i w normalnych warunkach mógłby już mieć wnuka/i, a zapier**la po scenie z flanela przewiazana w pasie i odbywa fantastyczna trasę za grube $, po której już w ogóle nie będzie musiał robić nic i za pięć lat zobaczymy jego foto na którym glaszcze kota i ma 100kg wagi. 
A tak na poważnie, Axl wygląda dobrze jak na swój wiek. Chciałbym się tak prezentować mając tyle lat, bo ani nie jest opasla swinia, ani treneren fitness.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Budowa ciała członków GN'R
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 24, 2017, 05:26:35 pm »
0
No z tym dobrze wyglądaniem to lekka (podkreślam) lekka przesada. Axl nie wygląda za dobrze (tragicznie też nie). Ubytek kilku kilogramów mile widziany. Sam wyglądałem jeszcze gorzej jakieś 7 lat temu. Obecnie -25kg i nie sam ubytek to jakaś wielka walka (choć także nie było łatwo) ale utrzymać to, to już inna sprawa. A tak poza tym ile pączków wczoraj było?  ;)

 

Biografie członków GN'R

Zaczęty przez The Black War

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 13024
Ostatnia wiadomość Maja 07, 2009, 12:35:34 pm
wysłana przez Robal_09