Autor Wątek: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!  (Przeczytany 6771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 06, 2014, 10:03:01 am »
+3
To jak z mediami Emma :P Jak napiszą, że na przykład jakiś zwyrodnialec brutalnie skatował psa, chociaż nikt wcześniej na to nie zwracał uwagi, to przez kolejne miesiące będziesz czytać o podobnych przypadkach. Tu jest identycznie. Ktoś kiedyś zwrócił uwagę na dwuznaczny tytuł newsa i teraz wszyscy zwracają uwagę na wszystkie dwuznaczne tytuły newsów :P Sorry za offtop.

Ty chyba żartujesz, co to ma wspólnego z ciągłym robieniem sobie jaj z fanów. Ktoś kto już kilka razy taki news przeczytał, będzie wiedzieć o co chodzi, ale inni po przeczytaniu tytułu zrobią sobie nadzieję, że GN'R wydaje nową płytę.

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 06, 2014, 10:55:54 am »
0
Swoją drogą , czy fani Sixxów nie są już wkurzeni tym, że Sixxi walnęli pierdyliard fotek itd. z pracy nad płytą, a termin jej wydania ciągle jakoś tam się przesuwał?
No ja czuję się bardziej oszukany niż tematem newsa. Robią sobie z ludzi jaja i bardzo mi się to nie podoba. Jestem bardziej zniesmaczony niż wkurzony.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 06, 2014, 10:59:07 am »
0
" Swoją drogą , czy fani Sixxów nie są już wkurzeni tym, że Sixxi walnęli pierdyliard fotek itd. z pracy nad płytą, a termin jej wydania ciągle jakoś tam się przesuwał? "

Tak ja trochę jestem  ;) ileż można czekać  tym bardziej ,że tak jak pisałeś były fotki , wiadomości z trwających prac na Fb, twitter :P Z drugiej strony panowie tak jak napisała Emma mieli swoje sprawy osobiste lub ze swoimi zespołami koncerty. Mam tylko nadzieję że płyta dorówna dwóm poprzednim i warta jest czekania.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 06, 2014, 03:37:55 pm »
+1
Hej, krzykacze, a dorzucicie się do serwera jak nam klików zabraknie? Bo ja zakładam, że nie ^^ ale pewnie oczekiwalibyście tego od ludzi, którzy mają kolorowe nicki i tworzą dla Was newsy.

Co do Sixx:A.M. W pewnym momencie skończyły się zdjęcia i doniesienia z nagrywania płyty, a ja jakoś o tym zapomniałam chyba, bo nic nie podkręcało już atmosfery. W każdym razie nie czuje frustracji. Spokojnie poczekam.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 06, 2014, 09:04:47 pm »
0
Spoko  ;) poczekamy ile będzie trzeba. Kto jak kto ale cierpliwość " wyuczona " u fanki Gunsów jest ;) :lol:

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 07, 2014, 09:27:29 pm »
0
Ja wierzę w nową płytę Gunsów i kropka.

g***o mnie interesuje Sixx A.M. i Ashba. (Nie znam ani jednego kawałka)
Niech sobie będzie szczęśliwy z żoną, i niech sobie robi co mu się chce, byleby grał PORZĄDNE solówki na koncertach GnR i byleby się przyczynił faktycznie do wydania Ich płyty. A wywiad faktycznie przeczytałam ze względu na nagłówek i to zdjęcie przedstawiające, jakby nie było: Gunsowe show (a nie Sixx A.M. :???: - no właśnie nie :P). Więc ogromny + za reklamę. 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2014, 08:09:48 pm wysłana przez apetytnadestrukcje »
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Nowy singiel w październiku, płyta w przyszłym roku!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 13, 2014, 09:29:36 pm »
0
James Michael ‏@james_a_michael 3 godz.

Excited about the Sixx:AM video shoot this weekend! This will be our coolest video BY FAR! @NikkiSixx @DjASHBA @prbrownbauda #newsixxam
Przetłumaczone z angielski przez Bing

Podekscytowany Sixx: jestem wideo strzelać w ten weekend! To będzie nasz najfajniejszy film zdecydowanie! @NikkiSixx @DjASHBA @prbrownbauda #newsixxam

 

Todd Kerns: "nowy album jeszcze lepszy niż Apocalyptic Love"

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6607
Ostatnia wiadomość Stycznia 30, 2014, 08:38:49 pm
wysłana przez Włodi