Autor Wątek: Myles o nowej płycie Slasha  (Przeczytany 3520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Myles o nowej płycie Slasha
« dnia: Marca 29, 2017, 10:02:14 am »
+2

Myles Kennedy, czyli wokalista solowego projektu Slasha od 2010 roku został ostatnio zapytany czy są plany na nową płytę projektu teraz kiedy Slash bierze udział w trasie koncertowej Not In This Lifetime GNR.

"Tak, rozmawialiśmy o tym. Myślę, że jest to kwestia tego, kiedy nasze grafiki będą wolne, aby to mogło się wydarzyć. Cała ta sprawa z Guns N' Roses idzie im świetnie. Chodzi zatem o to, kiedy będziemy mieli wolną chwilę".

Mylesa zapytano także o to, czy zgadza się z kontrowersyjną opinią Gene'a Simmonsa, że "rock umarł".

"Nie, absolutnie nie. Myślę, że aktualna trasa Gunsów jest potwierdzeniem faktu, że są miliony ludzi, którzy chcą słuchać rock n' rolla, co jest dobrą rzeczą. Mam wrażenie, że ludzie mówili że rock umarł, kiedy ten dopiero co powstał, co zawsze mnie fascynowało. Ale mam wrażenie, że to się nie stanie w niedługiej przyszłości."

Źródło
Newsa podesłał: @mafioso
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2017, 06:56:38 pm wysłana przez gloomy »
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Myles o nowej płycie Slasha
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 29, 2017, 10:35:33 am »
+2
Nie wiem, który już raz czytam, że muszą panowie dograć się grafikowo, ale póki co sprawy z GN'R i AB idą świetnie.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3472
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Myles o nowej płycie Slasha
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 29, 2017, 10:40:29 am »
0
Dobrze (ale i trochę dziwnie) czyta się tchnące optymizmem ostatnie zdania. Właśnie wczoraj natknęłam się na wyimki z artykułu, który w tych dniach ukazał się  w „Wall Street Journal”. Ton był, najoględniej mówiąc, inny.
Amerykańskie wytwórnie płytowe biją na alarm w związku z tym, że prawie (?) wszyscy wielcy rockmani mają już swoje lata, a młodych raczej nie widać. Z 25 artystów, których koncerty przyniosły w zeszłym roku olbrzymie dochody, aż 19 ma ponad 50 lat.
I tak: Bruce Springsteen – 67 lat, Guns N' Roses – średnia wieku: 53 lata, Paul McCartney – 74 lata, a Stonesi – średnio 73 lata. Bruce Springsteen sprzedał w zeszłym roku bilety za 268 mln dolarów. Dla porównania, Justin Bieber grał w tym samym okresie znacznie częściej, a mimo to zarobił 40% (!) mniej niż The Boss. 
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Myles o nowej płycie Slasha
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 29, 2017, 04:07:06 pm »
+1
Tak prawdę mówiąc patrząc na dzisiejsze młode zespoły to nie widać nikogo na miarę Pink Floyd, Stonesów czy choćby naszych Gunsów. Obecnie rock się opiera głównie o starych graczy.

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Myles o nowej płycie Slasha
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 29, 2017, 08:34:53 pm »
+1
nie ma buntu to i nie ma rocka. wszyscy teraz tacy grzeczni. nie jak w latach 70-tych i 80-tych. no i początek 90-tych.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Myles o nowej płycie Slasha
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 29, 2017, 11:23:18 pm »
+1
nie ma buntu to i nie ma rocka. wszyscy teraz tacy grzeczni. nie jak w latach 70-tych i 80-tych. no i początek 90-tych.
Z całym szacunkiem ale daj spokój z gadką Polskich rockmanów ,że rock n rolla nie ma bo skończyła się komuna i nie ma się na co buntować. Idąc tym tokiem myślenia jaki powód mieli Brytyjczycy czy Amerykanie w latach 70`tych i 80`tych tworząc najsłynniejsze zespoły rockowe?

Amerykańskie wytwórnie płytowe biją na alarm w związku z tym, że prawie (?) wszyscy wielcy rockmani mają już swoje lata, a młodych raczej nie widać. Z 25 artystów, których koncerty przyniosły w zeszłym roku olbrzymie dochody, aż 19 ma ponad 50 lat.
I tak: Bruce Springsteen – 67 lat, Guns N' Roses – średnia wieku: 53 lata, Paul McCartney – 74 lata, a Stonesi – średnio 73 lata. Bruce Springsteen sprzedał w zeszłym roku bilety za 268 mln dolarów. Dla porównania, Justin Bieber grał w tym samym okresie znacznie częściej, a mimo to zarobił 40% (!) mniej niż The Boss. 
I właśnie wtedy kiedy tych wielkich już nie będzie rock n roll powróci (w takiej czy innej formie)  bo pozwolą na to wytwórnie. W momencie w ,którym wytwórnie trzymają gigantów rocka i nowe gwiazdki biznes się jeszcze kula ale jak braknie tych wielkich każdy będzie potrafił policzyć ile na tym stracił. Rzecz w tym ,że w zespół rockowy z potencjałem trzeba trochę zainwestować i czasu i pieniędzy a na to teraz nikt nie ma ochoty-lepiej stworzyć nowego Bibera. Ale co po nim skoro po kilku latach przestaje on dobrze zarabiać? A teraz spójrzmy na właśnie tych gigantów rocka, każdy z nich wydał po kilkanaście hitów a przynajmniej kilka płyt z całej dyskografii pokryła się platyną, do tego wieczne koncertowanie to jest świetna maszyna do zarabiania pieniędzy. Takie czasy ;). Oczywiście to moje zdanie. :)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Myles o nowej płycie Slasha
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2017, 10:05:29 am »
0
Chciałbym żeby Slash z Mylesem i Konspiratorami jeszcze coś nagrali bo lubiłem to połączenie. Oczywiście niech to będzie w przerwach z GNR a nie zamiast GNR.  ;)

 

"Apocalyptic Love" Slasha, od dziś w sprzedaży

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8199
Ostatnia wiadomość Maja 27, 2012, 10:11:21 pm
wysłana przez szymek19941