NighTrain Station Guns N' Roses

Guns N' Roses => Aktualności => Wątek zaczęty przez: Clarise w Kwiecień 12, 2017, 10:38:17 pm

Tytuł: Matt Sorum o historii nazwy zespołu Kings Of Chaos
Wiadomość wysłana przez: Clarise w Kwiecień 12, 2017, 10:38:17 pm
(http://2.bp.blogspot.com/-ujlqRb2QO34/UGmYKnt5mSI/AAAAAAAABrk/ceb_hEnRkzs/s1600/mp57.gif)


Kings Of Chaos w zeszłym tygodniu pojawili się w programie radiowym Jonesy’s Jukebox prowadzonym przez  gitarzystę Sex Pistols Steve’a Jonesa. Wywiadu udzielali Matt Sorum (były perkusista Guns N’ Roses i Velvet Revolver), Robert i Dean DeLeo (Stone Temple Pilots) oraz Billy Duffy (gitarzysta The Cult).

Jak wiadomo Jones, Sorum i Duff McKagan w latach 90 tworzyli wspólnie supergrupę Neurotic Outsiders (razem z Johnem Taylorem z Duran Duran na basie).

Jones: Czy ja dobrze pamiętam, że nazwa Kings Of Chaos wpadła nam do głowy zanim zdecydowaliśmy się na Neurotic Outsiders?

Sorum: Tak, masz rację.

Jones: Czy to przypadkiem nie ja wymyśliłem tą nazwę?

Sorum: Nie, to był pomysł Duffa. Nawet dzwonił do mnie ostatnio w tej sprawie, po czym sarkastycznie dodał: Mówię do niego: "Stary, naprawdę? Nie czepiaj się mnie, masz teraz ważniejsze rzeczy na głowie. Wal się!" Tak czy siak… ja i Steve wykombinowaliśmy nazwę Neurotic Outsiders. John (Taylor) wyszedł wcześniej z propozycją nazwania kapeli Neurotic Boy Outsiders.

Później Matt rozwinął wątek o Taylorze: Jonesy, pamiętasz dlaczego przyjęliśmy Johna Taylora do zespołu? Myśleliśmy że dzięki niemu na koncertach pojawią się supermodelki (śmiech). Zaczynamy koncert, i okazuję się że żadnych nie ma! Gdzie jest Christy Turlington?, po czym Jones stwierdził: Tam nawet nie było modelek, nie mówiąc już o supermodelkach.

Na koniec  Sorum dokończył historię o nazwie zespołu, mówiąc iż Duff przyszedł do chłopaków z gotową nazwą, Kings Of Chaos, większość jednak zagłosowała za Neurotic Outsiders.

Cały wywiad:
! No longer available (http://www.youtube.com/watch?v=IhMsZjE6r6A#)

Źródło: http://www.alternativenation.net/ex-guns-n-roses-drummer-reveals-duff-mckagan-called/ (http://www.alternativenation.net/ex-guns-n-roses-drummer-reveals-duff-mckagan-called/)
Newsa podesłał @daub
Tytuł: Odp: Matt Sorum o historii nazwy zespołu Kings Of Chaos
Wiadomość wysłana przez: Grzon w Kwiecień 12, 2017, 10:44:21 pm
Dzięki za tłumaczenie!

A tak poza tym to bez wątpienia jest to temat, który warto było wziąć na tapet, na pewno będziemy rozmawiać o tym tygodniami.

Pozdr! :P
Tytuł: Odp: Matt Sorum o historii nazwy zespołu Kings Of Chaos
Wiadomość wysłana przez: Zqyx w Kwiecień 12, 2017, 10:48:53 pm
Pisałem kiedyś notkę o Neurotic Outsiders i kojarzyłem, że jedną z propozycji nazwy było Kings Of Chaos. W przyrodzie jednak nic nie ginie :)
Oni jakoś koncert niedługo grają chyba, co? :) Pewnie @daub skojarzy :)