Autor Wątek: Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal  (Przeczytany 13987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
+1
Dlaczego zdanie innych użytkowników tego forum, odmienne od poglądów piszącego, nazywane jest spamem? :???:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
+2
Nie rozumiem oburzenia przy stwierdzeniu Rona, ze to zespol Axla. A kogo?
Szanuje przeciez dawnych czlonkow zapraszajac ich na wspolne koncerty. O Slashu nie wspominam, bo to potyczki prywatne miedzy panami, wiec nie wnikam.
A kto jeszcze zostal w zespole? Axl. Wiec kogo to zespol?

To ze ktos tam kiedys "szantaz" uprawial, a ktos inny byl zby slaby zeby kontrowac i podpisal taki a nie inny kontrakt i zrzekl sie praw do nazwy. No coz takie zycie. Dawne czasy. Minelo.

Ogolnie fajny wywiad Rona i oby zostal z nami jaka najdluzej.  :)

Offline 4077th

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Respect: +15
Faktem jest ze teraz jest to zespol tylko i wylacznie Axla, ale stwierdzenie ze tak bylo od dnia pierwszego to zwykla glupota. Pewnie chcial sie podlizac swojemu szefowi. No chyba ze dla Rona 'od dnia pierwszego' oznacza 'od mojego pierwszego dnia w zespole', wtedy faktyczniue nie ma sie do czego przyczepic.

Offline Patelnia

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
+2
Wywiad swietnie sie czyta. Uwielbiam to, ze dla Rona - odnosze takie wrazenie - liczy sie tylko muzyka. Osobiscie dosyc mam juz przepychanek i klotni na temat skladu zespolu i kurczowego trzymania sie tego, co bylo 20 lat temu. Przez to cale zamieszanie najbardziej cierpi muzyka nowych gunsow. A Ron pokazuje, ze tam wiele dzieje sie, muzycznie, w tym momecie i to jest teraz wazne. Jak prawdziwy muzyk, widac, na czym naprawde mu zalezy :)
Poza tym urzeklo mnie to, jak wyczerpujaco odpowiada na pytania; nie gwiazdorzy, tylko opowiada, jak staremu kumplowi. Bumble zbiera u mnie plusy :)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Faktem jest ze teraz jest to zespol tylko i wylacznie Axla, ale stwierdzenie ze tak bylo od dnia pierwszego to zwykla glupota. Pewnie chcial sie podlizac swojemu szefowi. No chyba ze dla Rona 'od dnia pierwszego' oznacza 'od mojego pierwszego dnia w zespole', wtedy faktyczniue nie ma sie do czego przyczepic.
Ty wiesz zapewne lepiej jak wyglądał początek tej kapeli,kto od dnia pierwszego był jej liderem.

Offline 4077th

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Respect: +15
Ty starasz sie w ogole zrozumiec co inni pisza? Chyba kazdy wie jak wygladal poczatek tej kapeli, oprocz Rona oczywiscie. No chyba ze ty tez uwazasz ze 'od dnia pierwszego' to Axl pisal, komponowal, aranzowal, projektowal, organizowal, menadzerowal, promowal, czesal, ubieral, wozil, karmil itd., a reszta zespolu 'dnia pierwszego' podpisala umowe z ktorej wynika ze to zespol Axla a oni tylko mu beda przygrywac to co im szef rozkaze, a jak beda mili to i pozwoli.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Boję się o przyszłość Rona. Szczerze. Naprawdę.

To kolejna z cyklu wypowiedzi w których:
a) czuje się już tak wygodnie w zespole, że nie boi się mówić o przeszłości - jak się okazuje - niezbyt chlubnej dla zespołu i ekipy
b) ma coraz bardziej głęboko w d... co myślą "niektórzy ludzie" i dlatego nie boi się już mówić o rzeczach trudnych.

- a teraz wybierzcie sobie odpowiedz.

Mam wrażenie, że DJ był lepiej przyjęty w zespole. Apropos tego co mówił Ron, że nie było żadnej wzmianki NIGDZIE o tym, że dołączył do zespolu - DJ został oficjalnie ogłoszony na oficjalnej stronie zespołu. Tego zaszczytu nie zaznał nikt inny.
Faktycznie czasy w jakich żyjemy są w miarę łaskawe dla fanów zespołu: faktycznie mamy oficjalną stronę internetową, na którą wpadają foty; chłopaki kontaktują się fanami, zespół gra koncerty itp. coś się dzieje. Trochę wiec jest w tym prawdy z nagłówka tematu. Możemy jedynie żałować, że nie mieliśmy 18 lat pod koniec lat 80 tych....  8)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Śpiochu moim zdaniem B -  on faktycznie chce coś zrobić a nie umożliwia mu się tego  ( Bóg jeden wie czemu Axl ma taki kaprys do nagrywania płyt) bo znowu Dj chodź go lubię jest sztucznie jak dla mnie  zajarany pomysłem nagrywania nowego albumu , Ronowi już widać wszystko jedno . Ekipa wydaje się spoko ( basista trochę jest dziwny xD ) i fajnie by było ich posłuchać jak zrobią ten album tylko oni a nie pierdyliard innych gitarzystów z kubłami na głowie ; ))) .

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
( basista trochę jest dziwny xD ) i fajnie by było ich posłuchać jak zrobią ten album tylko oni a nie pierdyliard innych gitarzystów z kubłami na głowie ; ))) .

No faktycznie Tommy ostatnio wygląda jakby coś ćpał przed koncertami... ale może to po prostu "starość" i mu zmarszczki miażdżą oczy...  :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Dla mnie Tommy tak jak już napisałam u niego w galerii wygląda jak zmięty (przeżuty i wypluty) muzyk punkowy :lol:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
+1
Inaczej :P jak typowy  muzyk punkowy :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Dobrze, że Ron, być może jako jedyny w zespole mówi to, co myśli. Pytanie, co dalej. Na MYGNR powstał nawet temat o tym, jak zareaguje na jego szczerość Team Brasil. Jedno jest pewne - Gunsi mają już wspólne zdjęcie ;) ( To w nawiązaniu do jednego ze starszych wywiadów. )
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Jedno jest pewne - Gunsi mają już wspólne zdjęcie ;)


That's right ;)

"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Duff: Cieszę się, że dostałem drugą szansę [duff]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1088
Ostatnia wiadomość Września 21, 2019, 04:20:07 pm
wysłana przez whatashame