Autor Wątek: Adler i Sorum o historii GNR  (Przeczytany 7462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Adler i Sorum o historii GNR
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 20, 2012, 08:52:42 pm »
0
Kto go tam wie, może doszedł do konkretnych wniosków, ale nie przewidział sprzeciwu w kwestii odstąpienia materiału Snakepit. IMO stało się dobrze, bo nie wyobrażam sobie tych piosenek bez Dovera.

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Adler i Sorum o historii GNR
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 20, 2012, 09:01:03 pm »
0
Może i cięzko sobie niektórym to wyobrazić ale ja myśle , że tamten Axl spokojnie dałby rade w tych piosenkach.Jego wokal jak żaden inny pasował do ostrych riffów Slasha  ;)

A jeszcze tak na chwile wróce do tematu.Jak w ogóle Matt i Steven wyobrażają sobie zejście się ich w starym składzie z dwoma perkusistami :D ?
W połowie koncertu zmiana czy co drugi występ :D :P ? Chyba w tym momencie przemawiałaby już tylko i wyłącznie kasa bo ja ewentualnego(jak i niemożliwego ) reunionu w takiej formie sobie po prostu nie wyobrażam.Nigdy nawet o tym nie pomyślałem i nie pomyślałbym gdyby nie ta wypowiedź ;) Ciężka sprawa jak dla mnie... :D

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Adler i Sorum o historii GNR
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 20, 2012, 10:51:30 pm »
0
@ Connor to co piszesz o niemożliwym reunionie stało się faktem po tym jak Axl nie pojawił się na gali RNRHOF. Gdyby tam zechciał się pojawić i gdyby nie napisał tego co napisał może byłby jeszcze cień szansy na to zejście. Teraz już wszyscy wiemy, że to koniec marzeń. Też nie wiem jak Steven i Matt wyobrażaliby sobie owy reunion z dwoma pałkerami.

Co do Axlowych fochów i tego, że coś mu się nie spodobało to żadną nowością nie jest. Gdzieś słyszałem wywiad Slasha, czy też gdzieś czytałem, że wiele utworów, które Slash napisał Axl uznawał za coś niewartego uwagi. A już samo to, że powiedział Slashowi, że może te utwory nagrać jako solową płytę jak dla mnie oznaczało by bardziej przyzwolenie niż od taką sobie uwagę. No ale niestety nie siedzę w głowie Axla i nie wiem jakie jeszcze inne powody tego, że stary skład się rozpadł. A co kierowało Axlem, że poszedł do Slasha po te utwory, które na początku odrzucił jest dla mnie trochę nie pojęte, bo pokazuje lekką niekonsekwencję Kierownika. Ale z perspektywy czasu na to patrzą to popieram Cravenciaka, że dobrze się stało, że obaj panowie idą swoją ścieżką i robią to co robią bo jak by nie patrzeć świetnie im to wychodzi.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline bozenkamalutka3

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Gunsów w starym i nowym składzie
  • Respect: +34
Odp: Adler i Sorum o historii GNR
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 21, 2012, 12:36:25 am »
0
Myślę,że dobrze że się rozpadli w takim momęcie,bo przynajmniej uratowali sobie na wzajem życie.Nie ma dymu bez ognia! Wszyscy po trochu byli sobie winni i odpowiedzialni za to co sie stało.Imprezy i ćpanie,upijanie sie alkoholem,panienki etc. ileż to można! Pierwszy doznał olśnienia Izzy-pożniej klopoty ze zdrowiem mieli Duff i Slash.Cudem uniknęli śmierci Na trzeźwo to już nie było to.Może jeszcze się coś wydarzyło? Przecież jak sami mówili(DUFF i SLASH)zdarzało im się też mieć dziury w świadomości.Tak czy owak myślę,że ogólnie wszyscy mieli siebie już dość! Oprócz tego,że Steven został wyrzucony,to pozostali członkowie sami odchodzili po kolei.Dobrze,że nie będzie reunionu,przynajmniej są legendą za życia -temu nie można zaprzeczyć. :P

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Adler i Sorum o historii GNR
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 21, 2012, 10:18:29 am »
0
Skoro jednak na początku odrzucił ten materiał bo chciał iść w zupełnie innym kierunku to dlaczego później zmienił zdanie i nagle spodobały się mu te utwory(czy ich zarysy w różnych postaciach )? :P


Gdzieś kiedyś była wypowiedź Axla na ten temat. Wiadomo, że obaj mieli dwie różne wizje. Rudy nie chciał grać tego co zaproponował Slash, ale, jak twierdzi, żeby dogodzić Kudłatemu, ostatecznie stwierdził, że jednak może grać dalej tak jak grali do tej pory. Ale było już za późno. Poza tym to i tak nie miało by sensu. Atmosfera była napięta, a robienie komuś łaski sytuacji by nie polepszyło.

 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1510
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip