Autor Wątek: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012  (Przeczytany 5550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 17, 2012, 02:18:57 pm »
0
Fajnie, że zagrali Hard & Fast, jak dobrze mi się wydaje tego utworu jeszcze na żywo nie grali, a jest to jeden z lepszych utworów na płycie

Podzielam Twoją opinię ;) Ten numer jest naprawdę świetny i zasługuje na stałe miejsce w setliście.
Ponadto - podobnie jak resztę - bardzo ciekawi mnie wykonanie "You're crazy" :)....Jeśli wokalnie nie będzie porażki, to na kolejny występ  ośmielam się zasugerować "One In A Million"  :wub:




Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 17, 2012, 02:25:33 pm »
0
W aktualizacji Back From Cali, Rocket Queen i Hard & Fast (choć bez intro).

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 17, 2012, 02:34:10 pm »
0
W Hard & Fast jest fajna energia.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 17, 2012, 02:34:26 pm »
0
Słuchając takiego grania (mam tutaj na myśli Hard&Fast) zaczynam rozumieć, dlaczego współpraca Slasha z Axl'em w którymś momencie musiała się urwać  ;) 8). Absolutnie świetny kawałek z nutką rockowej zadziorności i nonszalancji  :). Nowa płyta zasługuje na duże brawa. Live te numery sprawdzają się świetnie. Czekam na kolejną trasę po Europie  8). Yeah.... :radocha:

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 17, 2012, 05:08:10 pm »
0
W aktualizacji By The Sword, za chwilę będzie Paradise City. Kanadyjczycy powoli się zaczynają budzić, więc reszta filmików niedługo powinna się pojawić  8)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 17, 2012, 07:53:59 pm »
0
Hard & Fast ma bardzo porywający początek, a potem jest tak jak powinno być. Dobrze, że jest na koncercie. Domyślam się jednak, że podobnie jak wcześniejsze kawałki, nie zagości na stałe w setliście. Inna rzecz, że pojawiają się kawałki Gunsów (muszą być), Velvetów (choć ostatnio niestety mało), czy z pierwszej płyty Slash, ale że Alter Bridge nic nie grają to trochę szkoda. Rise Today było okej, ale AB ma jeszcze inne fajne kawałki i można by było coś dorzucić do tej setlisty, która mogłaby być o około 3 utwory dłuższa.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 17, 2012, 07:56:06 pm »
0
Zgadzam się, skoro w nazwie zespołu dodali Mylesa to i jego dorobek artystyczny powinien być uwzględniony. AB to oczywistość, ale miał też pare fajnych kawałków w Mayfield Four.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 17, 2012, 10:00:29 pm »
0
Domyślam się jednak, że podobnie jak wcześniejsze kawałki, nie zagości na stałe w setliście.
A ja podejrzewam, że ta set-lista zagości na trochę dłużej. Wolałbym, jednak, żeby nie była ona stała tylko co koncert troszkę inna, bo granie tego samego seta przez dłuższy okres czasu jak dla mnie jest troszkę nudne, lepsze są urozmaicenia, a tak  to jakby Slash przyjechał do Polski będzie wiadomo czego można by się spodziewać na koncercie.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Slash w Ameryce - Edmonton (Kanada), 16.07.2012
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 17, 2012, 10:13:38 pm »
0
Obyście mieli rację. Jednak mi się obecny i poprzedni set bardzo podobał. Wydaje mi się nawet, że Slash jeszcze nie pokazał wszystkich asów w rękawie i czymś jeszcze nas pozytywnie, mam nadzieję, zaskoczy. Jak na razie zauważyłem jedno przeglądając filmiki z dotychczasowych koncertów Kudłatego, że on jak i Myles bawią się tym co robią a nie przychodzą by odbębnić koncert. Oby taką formę trzymali dalej.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax