Autor Wątek: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!  (Przeczytany 8964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 28, 2012, 03:05:34 pm »
0
tak
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline megi4

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 20, 2012, 10:25:45 pm »
0
próbował ktoś zamówić bilety na tej stronce? albo wie czy w PL może je gdzieś dostać? :D
No risk no fun :D

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 20, 2012, 10:47:21 pm »
0
Mozna kupic w polsce. W ktorym kolwiek z tych punktow :

http://www.ticketportal.pl/pmiesta.asp

Drukują na miejscu.
Ceny sie zwiekszają z racji przelewu miedzynarodowego.
Ceny :
197 na srodkowa plyte, 290 pod scene. Na inne nie wiem, ale jak widac 40-50 zlotych wzrost

Aczkolwiek i tak polecam. Nie wiem jak Wy, ale jak kupowalem bilety na Aerosmith do Pragi to myslaem ze sie posram z tymi przelewami miedzynarodowymi. SWIFTY, BICE, dzwonienia po bankach, wymiany walut, dowiadywanie sie jakim kursem kto oblicza , i oczywiscie trzeba bylo doplacac - a bilety szly pocztą w kopercie zwyklej zza granicy sto lat.
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline megi4

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 20, 2012, 11:04:10 pm »
0
dzięki :D
No risk no fun :D

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 21, 2012, 10:25:37 pm »
0
Prosze

Jedziesz?

W ogole, ktos sie wybiera?

Sprawa wyglada tak :

Bilety mozna kupic , tak jak napisalem wyzej, w ticketportalu, na terenie calego kraju. Drukują na miejscu. Ceny biletow wzrastają o jakies 40-50 zl, ale nie jestescie stratni bo jakbyscie płacili Słowakom to byscie płacili o tyle drożej za przelewy miedzy narodowe.

Ja dzis kupilem swoj bilet pod scene za 290,60 zł. Drogo, ale dzieci mi nie płaczą a na GNR nie żałuje. Do grobu nie wezme.


Myslicie ze zakup biletu to połowa problemu?
Nic bardziej mylnego. To wlasciwie wszystko co treba zrobić (oprócz : chcieć)

Najwiecej wyjazdow do Słowacji jest z Katowic. Katowice są dwie godziny od Krakowa, a Krakow jest dwie godziny od Rybnika. Mozna sobie zrobic tam baze miedzy koncertami, zwiedzic ryneczek albo coś. Rybnik 11, 13 Słowacja. NO tak czy siak -

z Katowic do Bratysławy sie mozna dostać pociagiem czy busem.  PolskiBus organizuje wyjazd za 15-30 zł . Jak zamowimy odpowiednio wczesniej. Na dzien dzisiejszy mozna rezerwowac do 9 lipca, ale sprawdzam codziennie i jak si epojawi opcja zeby rezerwowac na 13 lipca to pozamiatane.

290 za bilet, 30 za transport.  Wiozą Cie do Bratyslawy, stamtad masz co godzine transport na miejsce koncertu, za pare groszy. Godzina drogi. Autobubusy i pociagi. Po koncercie Bratysława i Polski Bus do Kato. End of story

A na miejscu to tam wiadomo, piwka, bułka, bez jaj, zjesz na koncercie tyle samo co w domu tego sameego dnia.  Po koncercie nie trzeba iść do hotelu, mozna z kims pogadać, coś wypić, czekać na pociąg, zresztą GNR zaczną pozno, 3 godziny grają, skonczą pozno, zanim dojdziesz, to zostanie z 2 godziny czekania, a po koncercie, kolejki po pepsi, to pewnie raz dwa i 6 rano. kto wie czy sie nie wspomóć zeby nie zasnać. chyba ze jestes miętki baton i o 23h musisz mieć swoje kakałko i bambosze bo jak nie to cie dobiera okres.

Jestes nie pełnoletni? Dowod tymczasowy albo paszport.  Na wypadek jakby Cie policja złapała i legitymowałą. A jak nie złapie to nic nie musisz mieć. Słowajca jest w UE i nikt Cie nawet na granicy nie sprawdiz. Ja przechodzilem granice z otwartym piwem , so you get the point

Ja jade bankowo.  Wpadam do Rybnika, po Rynibku jade do znajomych do KRK sie przekimać i jade z Kato do Bratyslawy. Mam bilety na oba koncerty.  Jesli sie ktos wybiera , albo by sie wybrał ale sie boi sam słowackich cyganów - wiecie jak mnie znalezc.  Mam brzydki ryj, ciasną dupe, jestem biednym, 25 lat, nie kradne, nie gwałce, jezdze na koncerty czesto,  na GNR bylem 3 razy, a na The Prodigy na woodstocku dopchałem sie z samego końca pod centralnie samiutką barierke w 5-7 minut.  Pije, nie nosze okularów, chodze do młyna
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2012, 10:37:32 pm wysłana przez whatashame »
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 22, 2012, 01:12:04 am »
0
Wobec tego drogi kolego, kupuję bilet!
Obawiałem się, że będę sam wśród Słowaków...
Zaznaczam, że będę autem i z Rybnika na słowacki koncert jade autem (4 miejsca mam wolne)
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 01:15:29 am wysłana przez VICTORY-OR-DEATH »

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 22, 2012, 03:38:34 pm »
0
no i git majonez. dobrze ze mowisz ze masz miejsce w aucie, jak nic nie wypali to bede z toba negocjował przejazd. chodz ostatecznei wole komunikacje. pijesz, śpisz, ogolnie masz wywalone, tanio, nie wiele dlużej. moze do lipca benzyna zdrożeje do miliarda baniek za litr , ale tak czy siak wazne ze zawsze raźniej - spikniemy sie albo w rybniku, ale na wspolny transport albo w slowacji. wymienilmy sie numerami zeby sie znalezc, ogolnei to rozgadamy na profesce jak bedzie blizej koncertu. 
takze ja mowie narazie jeszcze raz - bilet juz mam w domu. jade bankowo
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 22, 2012, 04:47:40 pm »
0
Dzieki whatashame za dokladne info. Rowniez zastnawiam sie zeby wybrac sie po Rybniku na Slowacje, w koncu to rzut beretem :)

Ale naprawde, stronka i informacje dotyczace tego koncertu to jakas masakra. Nie moglam sie nigdzie w niczym polapac, wiec jeszcze raz dzieki.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 10, 2012, 12:43:39 pm »
0
bilety jeszcze są poniewaz na forum zalogowal sie nowy urzytkownik, Janush78, ktory skontaktowal sie ze mną by powiedziec ze dzis kupil bilet i jedzie na owy koncert. Co dwoch polaków za granica to  nie jeden.


Jak wyglada tutaj sytuacja z tym koncertem?
Ja mam bilet juz na ten koncert w domu i napewno jade. Jestem w kontakcie z jeszcze jedna osoba, ktora napisala ze ma w domu bilet i jedzie. Oboje jedziemy z okolic Krakowa

Dzis Polski Bus.com dał nowe polaczenia z Katowic do Bratyslawy. Oto moj plan :


- na koncert :

krakow - katowice
pociag PKP - od 18h46 do 21h09, TLK, 21 zl cały bilet

katowice - bratysława
polski bus - od 23h00 do 04h40 , za 60zl

bratysława - piestany
pociagi i autobusy co chwile, bilet za ok 4 euro, czas jazdy ok 60-90 min


powrot

piestany - bratyslawa
od 4h18 co chwile autobusy i pociagi, ok 4 euro, ok 60-90 min

bratyslawa - katowice
polski bus - 10h35 - 16h30 - 30zl



czyli za 150zl sie obróci w dwie strony.
Ktos sie wybiera autem? Autem to raczej ciezko zeby bylo taniej
Ktos sie wybiera w ogole?
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 03, 2012, 03:53:27 pm »
0
Będę autem w Rybniku. Co do wyjazdu autem z Rybnika na Słowację, rozważam taką ocpcję. Sa jeszcze bilety za 290 ?
Sorry, że pisze pod swoim postem ale czas goni!

Zorientowałem się, bilety jeszcze są.

Ale są typu: TOPFEST oraz TOPFEST PLUS obydwa za 60 euro. Są jeszcze VIP TOPFEST i VIP TOPFEST PLUS.

Chcę bilet pod samą scenę (VIP STANDING) i który bilet mam kupić ???

Czy z osób, które jadą na Słowację jest ktoś chętny na przejazd z Rybnika na Słowację? Mam 4 miejsca wolne w aucie.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 06, 2012, 06:31:03 pm »
0
witam
ja jestem w trakcie przeprowadzki i nie mam jeszcze internetu
kto jedzie na koncert GNR na slowacje i chce sie skontaktowac - 501 822 935 ,  w orange
dzwoncie , nie piszcie na gg i nie piszcie na maile

co do transportu na slowacje to tak jak opisalem wyzej juz parenascie tygodni temu ;
ja z rybnika jade do krakowa na nocleg , z krakowa jade do katowic pociagiem , a z katowic mam do bratyslawy autokar POLSKI BUS.
juz mam to oplacone i zabookowane, 105zl w obie strony , od marca chyba

co do biletu n akoncert to ja mam bilet VIP STANDING za 59 euro

z tego co ostatnio sprawdzalem to na koncert jedzie tez uzytkownik Janush78 , i ma chyba taki sam bilet i jedzie tym samym autokarem co ja w obie strony
do kolegi powyzej, victory-or-death, zagadalem raz na gg ale cos chyba nie byl pewny wyjazdu czy coś, i nic nie pogadalismy
proponuje sie spotkac w rybniku , takze prosze o telefon, zapamietamy swoje mordy i sie umowimy jak sie na slowacji odnajdziemy i co trzech polakow za granica to w nas cyganie nie sprzedadza

takze mowie, od teraz prosze dzwonic bo schodze  z cudzego komputera i powracam do stanu CAST AWAY ; POZA NETEm
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Selena

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 06, 2012, 07:42:47 pm »
0
Witam!
Wybieram się na Słowację z dwiema koleżankami, jedziemy samochodem i mamy jedno miejsce wolne. Na koncercie w Rybniku  też oczywiście będziemy,  więc będzie okazja  poznać się wcześniej, gdyby ktoś miał ochotę  :)

Ale są typu: TOPFEST oraz TOPFEST PLUS obydwa za 60 euro. Są jeszcze VIP TOPFEST i VIP TOPFEST PLUS.

Chcę bilet pod samą scenę (VIP STANDING) i który bilet mam kupić ???


Victory-or-Death, my mamy bilety zakupione na TOPFEST PLUS - V.I.P. STANDING
http://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=128592





Offline megi4

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses 13 lipca na Słowacji!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 08, 2012, 07:13:44 am »
0
mnie by  interesował powrót, jeśli ktoś by wracał samochodem przez czechy na śląsk :) 2 miejsca ;D
No risk no fun :D

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7912
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip