Autor Wątek: Slash nie pali mostów z GNR  (Przeczytany 3939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Slash nie pali mostów z GNR
« dnia: Marca 22, 2012, 10:36:51 am »
0

Legendarny gitarzysta Slash, nie bardzo chciał rozmawiać o wprowadzeniu klasycznego składu GNR do RRHOF, podczas swojej bytności w Toronto i nie czuł się zbyt komfortowo pytany o to wydarzenie.
Stwierdził, że jest to „zaszczyt“, ale ewidentnie ma mieszane odczucia.
- „Albo jeszcze to do mnie nie dotarło, albo nie miałem już do czynienia z GNR tak długo, że po prostu tego nie łapię“ powiedział ex-gitarzysta GNR dla QMI Agency podczas środowego czatu o swoim drugim solowym albumie „Apocalyptic Love“, którego wydanie zaplanowane jest na 22 maja.
-„Nie zagramy. Myślałem, że poproszą nas o to, ale wiem że nie zagramy“

Slash powiedział że zdecydowanie pojawi się na uroczystości w Cleveland pomimo swojej niechęci do ubierania się uroczyście : „To oficjalne wydarzenie, nienawidzę takich“.

Slash oczekuje również, że były perkusista GNR pojawi się w Cleveland. Obaj panowie współpracowali ostatnio na nadchodzącym albumie nowego zespołu Stevena Adlera.
- „Jestem pewien, że Steven tam będzie, nie odpuściłby czegoś takiego. Nie wiem czy Axl się pojawi, zakładam że tak, ale nie rozmawialiśmy o tym“

Slash jest w Toronto na Kanadyjskim Tygodniu Muzyki, odbywającym się od 21 do 25 maca i w piątek w Fairmont Royal York Hotel udzieli wywiadu Johnowi Robertsowi i Krya’i Phillips. Zagra również, już wyprzedany koncert w Phoenix, który sam nazywa „rozgrzewką“ przed majową trasą po USA z małą przerwą na kilka lipcowych koncertów w Kanadzie.

„Tak naprawdę to kopia koncertu, który zagraliśmy w Roxy w L.A kiedy zaczynaliśmy trasę w 2010 - powiedział Slash - przez kilka dni mieliśmy już próby“.

Slash zagra również hymn narodowy Kanady na Monster Energy Super cross w Rogers Centre w sobotnią noc.
„Nie jest to dla mnie pierwszyzna, robiłem to już w Toronto w 2006 lub 2007. Zagraliśmy hymny i USA i Kanady ponieważ grali Blue Jays przeciwko Boston“.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 06:25:11 pm wysłana przez Nata »

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 22, 2012, 11:05:43 am »
0
pfff

Slash i Axl < Ewa Farna

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 22, 2012, 02:48:41 pm »
0
Czy ja dobrze zrozumiałam, czy "nie rozmawialiśmy o tym" znaczy, że nie gadał właśnie z Axlem o tym, czy pojawi się na uroczystości czy z kimś innym? No ale skoro teoretycznie Slash i Axl ze sobą nie rozmawiają to jak mieli o tym rozmawiać?  :rolleyes: No chyba że mamy jakiś postęp, o którym nie wiemy i chłopaki jednak ze sobą rozmawiają  :rolleyes:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline gun20

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 114
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 22, 2012, 04:34:31 pm »
0
właśnie,  mnie też to zdziwiło, może to jakieś dziwne przejęzycznie..

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 22, 2012, 04:44:52 pm »
0

Hahaha, tez mnie to zastanawia. ;)

http://loudwire.com/slash-guns-n-roses-not-performing-at-rock-and-roll-hall-of-fame-induction-ceremony/

 ooo, a jednak jest wzmianka  ;):
"I don't know," Slash said when asked if Axl will make an appearance at the induction ceremony. "I would assume so but we haven't talked about it."

http://legacy.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=171580&utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2012, 04:53:54 pm wysłana przez Nata »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 22, 2012, 06:11:12 pm »
0
Czy ja dobrze zrozumiałam, czy "nie rozmawialiśmy o tym" znaczy, że nie gadał właśnie z Axlem o tym, czy pojawi się na uroczystości czy z kimś innym?

Może miał na myśli swojego prawnika?

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2012, 12:54:02 am »
0
Nic dziwnego, że Slash nie gadał o tym z Axlem. Nie gadają ze sobą od kilkunastu lat. Teraz wreszcie można powiedzieć, że Kudłaty pojawi się na uroczystości i nikt mu nie wcisnął tych słów do ust.

pfff

Slash i Axl < Ewa Farna

zawsze

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2012, 10:08:29 am »
0
Nie gadanie z Axlem jest oczywiste, więc po co o tym wspomniał? Odniosłam wrażenie, jakby ze sobą rozmawiali, ale akurat nie zahaczyli akurat jeszcze o ten temat.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

smakol

  • Gość
Odp: Slash nie pali mostów z GNR
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2012, 11:24:06 am »
0
Przeczytajcie oryginał to wam się rozjaśni, że chodzi mu o to, że nie gadał na ten temat z innymi Gunsami (Izzy, Duff, Matt) i  nie wie czy będą i czy Axl będzie czy nie...

 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2316
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx