Autor Wątek: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.  (Przeczytany 20483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 03, 2012, 08:21:57 pm »
0
Douger: A odwrotnie nigdy nie jest ?:P Bo wydaje mi się, że bywa :P Poza tym, o ile wiem w Atlancie BH nie grał, choć pewnie byś chciał   :P :D
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 08:28:17 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 03, 2012, 08:25:03 pm »
+1
Koniec offtopu :]

Nie chcę sobie psuć wieczoru wywalaniem postów, nie wiem czy co weekend wam się tak nudzi, że napieprzacie ciągle te same tematy, jeszcze w złym miejscu... pamiętacie, że to tylko zespół?

I wracamy do tematu - Gunsi w Atlancie, jak ktoś kojarzy to Guns N' Roses zagrało tam 1 marca koncert

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 03, 2012, 08:32:33 pm »
0
Gunsi w Atlancie niczego sobie :) Do lipca będzie pałer :)

Witku, to dzisiaj sobota? :D Uuuu.. Coś się przestawilo w bani :D Ja tez nie zamierzam sobie psuć wieczoru bo dopiero się zaczyna :D Tak więc kochajmy się :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 03, 2012, 08:33:53 pm »
0
Cytuj
Witku, to dzisiaj sobota?
Wyślę Ci wiadomość w niedzielę wieczorem, żebyś do pracy wstał :D

Set fajny, mam nadzieję, że nie będzie w nim specjalnie zmian do lipca :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 03, 2012, 08:34:03 pm »
0
I przez moment po interwencji Witka zapanowała taka krępująca cisza  :P :D Fajnie, że Gunsi pamiętali o urodzinach Katriny :) Ja bym jednak chciał w Rybniku Used to love her i You're crazy usłyszeć, ale odżałuję jeśli tylko Estranged i Civil War zostaną.  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 03, 2012, 09:16:44 pm »
-1
dopiero teraz przyszedłem i chciałbym dodać tylko jedno: gra 7-8 kawałków ze swojej płyty, reszta to guns n roses i snakepit. nie wiem czy piosenki snakepitu można podciągnąć pod piosenki slasha, to tak jakby piosenki gunsów były jego. swój geniusz pokazał nam na "slashu" i trochę to odstaje od snakepitu :) [ z tego co pamiętam na snakepit v1 tylko w "be the ball" jedynym autorem był slash ]

a koncert super jak zawsze tylko że bez slasha to już nie to samo "ha ha ha"  :P
 Warn za:
§ 5. Należy pisać na temat. "Offtopicowanie" będzie karane. Posty typu: ":haha:", ":LOL:";, "Cheesy/:)/" xD" będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia - po prostu nic nie pisz (3).

Witek
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 09:18:25 pm wysłana przez Nieuchwytny »

smakol

  • Gość
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 03, 2012, 09:46:28 pm »
0
Nieuchwytny w ten sposób argumentując to na ChD jest tylko jeden utwór, którego jedynym autorem jest Axl - "This I Love"... ;)

body Ty chyba za dużej wiedzy o Gn'R  nie masz bo inaczej nie umniejszałbyś roli Slash'a w tych utworach które grywa na koncertach i wiedziałbyś, że Nightrain grany przez Slash'a został skomponowany prze niego, Izziego i Mckagana (a nie przez Rudego), Kudłacz współpisał też SCOM, PC i RQ (tu już także z Rudym), a razem z Axl'em we dwóch napisali WTTJ... W większości gra więc numery które pisał a skoro Axl gra takie It's so easy, Mr Brownstone, czy Nightrain, które nie są jego to Slash może chyba zagrać np. My Michelle.


Co do koncertu to set solidny i wątpię, żeby Axl coś dodał z ChD przed EU... Spora część ludzi (według mnie większość ale pewnie macie inne zdanie) przychodzi, żeby usłyszeć stare hity i Rudy o tym wie (inaczej grałby więcej nowych), więc w PL też szykuje się solidna porcja klasyków i obstawiam, że CW i Estranged nie zabraknie. Dobrej zabawy ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2012, 09:59:48 pm wysłana przez smakol »

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 03, 2012, 10:32:51 pm »
0
nie, chodziło mi o to że w swoim secie ma 7 swoich piosenek a reszta z repertuaru gnr i snakepitu, przy czym dodałem że o ile dobrze pamietam w be the ball jest wpisany jako jedyny autor - nic nie mowiłem ile to on przepieknych riffów zagrał i nagrał dla guns n roses, ale w/e i tak jest bogiem :]

ps. miły warn, chciałem tylko podciągnąc pod wczesniejsze, gdybym to napisał 2 godziny czyl ilestam wczesiej to nuc bym nie dostał :<

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 03, 2012, 10:38:22 pm »
+1
Cieszę się, że przeglądając 5 stron tego wątku mogę przeczytać tyle świetnych relacji z tego koncertu, opisów zachowania publiczności czy pogawędek Axla.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 03, 2012, 11:19:09 pm »
0
Slash gwałci utwory Guns N' Roses? Te same, których jest współkompozytorem, do których nagrał partie i potem zarejestrował na krążku? Te same, które zagrał jako pierwszy i teraz są powtarzane, często co do joty, przez tych "najwspanialszych" późniejszych gitarzystów nowego GN'R? Oj ten Slash, jaki on zły, jak śmie teraz grać to co kiedyś nagrał?! Pozdro i poćwicz  :facepalm:

Kolejny wątek, w którym rozpętała się kłótnia na ten sam ciągle wałkowany temat. Ciągle te same powtarzane subiektywne zdania ubrane w różne wyszukane słownictwo. I ja też znowu dałem się ponieść emocjom. Trzeba zacząć nad sobą pracować, bo się ludzi do słuszności swoich racji nie przekona.

No to niech będzie warn.

Coś na temat. Wcześniej pisałem o Estranged, na Ballad Of Death aż tak bardzo mi nie zależy. Set spoko, może być, chociaż Coma... Nie no, raczej mało prawdopodobne. Co do tej całej "chińszczyzny" to Sorry i Street Of Dreams na żywo by się posłuchało, a to akurat na liście zmianie nie ulegnie.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Gunsi w Atlancie (The Tabernacle) - 01.03.2012.
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 04, 2012, 01:13:17 am »
0
Poczekajcie niech mi tylko zniknie ta zielona ****** to zaraz sobie z chęcią pogadam z nowymi na forum ;] o sorry, ze ZnAFFcami muzyki i "tego czegoś" co ma Slash :lol: Żal dupę ściska jak się was czyta. A co do koncertu to powiem, że Axl jest w formie :D

wiesz co, wydaje mi się, że jesteś oszołomem
&nbsp;Warn - wg regulaminu:
§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.

Witek


A ja Wam powiem moi kochani, że mimo iż darzę Was szacunkiem to uważam, że jesteśta pojebani :D


bądźmy konsekwentni z kropkami ;)

zawsze jak się zbliża wiosna to jest fala zielonych :P





 § 5. Należy pisać na temat. "Offtopicowanie" będzie karane. Posty typu: ":haha:", ":LOL:";, "Cheesy/:)/" xD" będą usuwane. Nie masz nic do powiedzenia - po prostu nic nie pisz (3).

Witek
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24996
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey