Autor Wątek: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011  (Przeczytany 9668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 15, 2011, 02:15:50 am »
0
dobre dobre, nie pomyslalam. ciekawe czy burmistrz Rybnika tez mial przygotowane klucze  :P
W Rybniku to Axla oprócz klucza chlebem, solą i Jackiem Danielsem przywitają :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 15, 2011, 09:35:22 am »
0
Dostać klucze od jakiejś mieściny to zaszczyt większy niż wejście do Rock'n'roll hall of fame?

Nie bardzo rozumiem kryteria tego, czemu dana sprawa ma być większa od innej. I tu i tu decyduje wąska grupa osób,  jednak wejście do rockowej galerii sław jest czymś, dzięki czemu Gunsi wpisują się na stałe do historii rocka, a nie do historii jednego z miast USA. Zresztą, o ile wiem, to danie kluczy do miasta powinno się wiązać z zasługami dla miasta, a tu takich zasług brak; chyba, że któryś z Gunsów ma jakieś związki z SLC; więc nagrodzenie w ten sposób Gunsów nie ma najmniejszego sensu. Natomiast wpisanie ich w poczet rockowych sław jak najbardziej taki sens ma i jest zaszczytem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2011, 09:45:40 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:47:30 am »
0
I jedno i drugie g...o warte.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 15, 2011, 11:57:07 am »
0
Można i tak ująć, ale porównywanie jakichś kluczy z SLC do Rock n' hall of fame jest dla mnie jak porównanie tego, że Gunsi zdobyli złotą płytę w Polsce do nagrody zdobytej  podczas VMA. W pierwszym i drugim przypadku typuje wąska grupa, w trzecim i czwartym szeroka, ale i tak złota płyta w Polsce jest nieporównywalna z nagrodą zdobytą na VMA.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 15, 2011, 01:18:56 pm »
0
Nie twierdze, że jedno jest ważniejsze niż drugie. Nie rozumiem dlaczego umieracie ze szczescia z powodu HoF, a na te klucze wręcz się oburzacie.
Zresztą na pryzmat tego drugiego zaszczytu patrzycie przez pryzmat Polski, gdzie te klucze to dają każdemu i z każdej okazji. W Stanach jest ciut inaczej, i widać to dobrze w reakcjach na tą informacje. Czytając wszystkie gunsowe fora, nie przeczytałem chodźby jednej wypowiedzi podobnej do tych tutaj, tam raczej wszyscy byli zadowoleni.

Ale cóż, tak samo jest w Polsce z Grammy, media i większość fanów uważa to za szczyt w dorobku artysty. Niestety tam gdzie się je rozdaje takiego wielkiego entuzjazmu nie ma ;) Zresztą całkiem podobnie jest z HoF, Ci którzy odrobine wysili się by poczytać o kulisach i historii tej nagrody już tak wielce rozentuzjazmowani nie są.
Gdyby nie to, że dzięki ciągłym spekulacją czy na gali dojdzie do reunionu i dzięki temu ładnemu zarobkowi za bilety na gale oraz prawa do transmisji, to Gunsi jeszcze kilka lat by sobie poczekali ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 15, 2011, 01:23:24 pm »
0
Myślę, że tak jak mówisz HoF wzbudza większe emocje z powodu potencjalnego reunionu ;) , z powodu spekulacji medialnych. Natomiast klucze do miasta - ok, fajnie, honor jest, ale... za co w zasadzie? Jakie są zasługi Gunsów dla rocka wiemy i wie o nich nie tylko zagorzały fan, a jakie są zasługi dla tego konkretnego miasta? Bo zakładam, że gdyby nie były potrzebne to w każdym mieście mogliby je dostać ;) Czyżby to był pierwszy koncert Gunsów w SLC i władze tak się z niego ucieszyły, że dały klucze z nastawieniem - przyjeżdżajcie kiedy chcecie ?;) Chyba nie  :D
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Guns N Roses zdobyło Salt Lake City 13.12.2011
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 15, 2011, 08:42:59 pm »
0
A na juwenaliach w Polsce to studenci za jakie zasługi dostają klucze? Ładny gest i tyle ;) I Twoje przedostatnie zdanie trafia w sedno, burmistrz był zadowolony, że Gunsi zatrzymali się też w Utah. Co w tym złego, że burmistrz miasta okazuje radość, że jego włości są odwiedzane przez wielkich artystów.

Nikt nie płakał, że swego czasu Grobelny, prezydent Poznania podarował Stingowi koszulke czy inny drobiazg.
Wytłumaczenie dlaczego Gunsi dostali klucze:
http://www.sltrib.com/sltrib/politics/53123528-90/questions-winder-burwash-richard.html.csp

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7899
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip