Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 72223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 12, 2012, 12:40:55 pm »
0
Po dotarciu do domu okolo 6 na ranem i wyspaniu sie, moge w koncu przelać swe wspanuiałe odczucia po koncercie  :D  Oczywiście minusem tego koncertu bylo jak to zwykle bywało spóźnienie zespołu (ale nie byłem przygotowany na ponad dwie godz  ;) )  pierw nogi odmawiały posłuszenstwa, później tyłek od siedzenia na trawie  :D Juz w pewnym momencie naprawde byłem zawiedziony. Ale gdy tylko widac było poruszenie gości na wiezyczce i gdy zgasły pierwsze światła, rozgoryczenie zostało przeganiane przez napięcie i dreszczyk emocji  :) Po pojawieniu się pierwszych dzwięków intra i DJ Ashby na tle ekranów, mój organizm przeszedł w totalną euforie  :D W mig zapomniałem o spóźnieniu, a w moje uszy uderzył dzwięk Chinese Democracy  :) I tak przez ponad dwie godziny trwały jedne z najszcześliwszych chwil mojego życia  :) Zespoł zagrał naprawde dobrze, Axl mimo tego co widziałem na filmikach zaśpiewał naprawde dobrze, choc oczywiście zdarzyły się drobne wpadki, ale na szczescie to tylko drobne potknięcia wokalne i w całości nie miały żadnego znaczenia, w koncu to tylko koncert  ;) Co do setlisty, to brakowało mi jeszcze dwóch utworów, ale trudno  ;) i tak usłyszałem co chciałem usłyszeć. Co do samych utworów, to moim zdaniem zespoł powinien zrezygnować z takiej wersji Knockin'on, bo brzmiał zbyt nudno  ;) no zmniejszyc ilosc jamów i solówek, bo tylko wybijają człowieka z rytmu  :D
Ogołnie podsumowując, zespoł zagral świetny koncert, a jeszcze zapomniałbym dodać o wspaniałych efektach scenicznych  ;) Deszcz iskier przy november rain, płomienie, sztuczne ognie i wybuch tych papierków przy Paradise City naprawde zrobiłły na mnie bardzo dobre wrażenie :)
Krótko mówiąć, ten kto nie był, niech żałuje. Filmiki  z youtuba nie oddaja tego wszystkiego,co wczoraj zobaczyłem i usłyszałem  :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2012, 12:44:30 pm wysłana przez Ghost_82 »


Uploaded with ImageShack.us

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 12, 2012, 12:41:08 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


aaaaa zbieram szczekę z podłogi!!!! Gdzieście go wyczaiły????

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

FineFineWine

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 12, 2012, 12:55:35 pm »
0
http://www.youtube.com/watch?v=4RkVh3aeXbA

później pierwszy post zostanie zupdateowany ale póki co widze że pełno gości na forum, więc tutaj jest filmik rona [tego brodatego gitarzysty] na którym możecie odnaleźć siebie  ;)

Odnalazlem sie na filmiku Rona az 3 razy  :radocha: Dzieki  za wrzute :) A co do samego koncertu to moge potwierdzic to, co napisali inni :) Brakowalo do szczescia jedynie Madagascar ;)

Offline Rose25

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 666
  • Płeć: Kobieta
  • "It's So Easy..."
  • Respect: +52
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 12, 2012, 12:59:44 pm »
0
Ja napisze coś więcej, jak się wyśpię i ogarnę. ;D
Jak na razie ...  :wub:
Jak dla mnie opłacało się czekać, idiotyczni byli tylko ludzie, którzy stali przede mną i pogowali, skakali, stali na głowach.  :facepalm:
Jeszcze co chwile kogoś wciągali do tego pogo. -.-' To było bardzo irytujące.

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 12, 2012, 01:02:42 pm »
0
ahhh nie mogę uwierzyć,że już po wszystkim. Ta noc była niezwykłym wydarzeniem, ciekawym doświadczeniem emocjonalnym ... cóżż około 23 kiedy chłopaki się nie pojawiali zaczęły mnie dręczyć obawy czy oni aby w ogóle są w Rybniku i czy w ogóle się pojawią. Kiedy zgasło wszystko a na scenie pojawil się "płaszcz" chodzący to zaczęły mi się trząść nogi ... pierwsze dźwięki chinese democracy uświadomiły mi, że to się dzieje na prawdę!

Cieszę się ogromnie, że przyjechali i tak cudownie zagrali :)))

Kochani kto złapał mikrofon? przyznać się raz dwa!:)

byłem blisko żeby złapać bo przeleciał mi nad głową;) ale nie narzekam, mam AXLowy gwizdek i tak się cieszę jak dziecko;D

Offline Cveni

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +18
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 12, 2012, 01:05:21 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


To z dzisiaj rana? ;o

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 12, 2012, 01:05:36 pm »
0

byłem blisko żeby złapać bo przeleciał mi nad głową;) ale nie narzekam, mam AXLowy gwizdek i tak się cieszę jak dziecko;D

oooo szczęściarzu to gratuluję! Niestety w naszą stronę nie rzucali niczym .... Najważniejsze, że ich w końcu zobaczyłam , jedyne co pozostaje żal drobny że nie udalo się  ich spotkać face to face , no ale wszystkiego mieć nie można.

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline isk

  • Patience
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
  • All we need is just a little patience.
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 12, 2012, 01:38:37 pm »
0
A ja stałam w sektorze A pod samą barierką z idealnym widokiem na profil Axla, no muszę powiedziec, że cudownie było zobaczyc jego i resztę na żywo z takiej odległości! Ogólnie sam koncert według mnie był świetny, myślę, że Gunsi się postarali i nie olali nas, jak by się wydawało na początku... te 2,5 godz pod sceną to była jakaś masakra, nie polecam, ludzie się pchali (chyba z 10x bardziej niż w tej nieszczęsnej kolejce przy bramie) padali jak muchy z gorąca i błagali/walczyli o wodę, po 1,5 godziny sama byłam już zdeterminowana, żeby opuścic moje zacne miejsce, ale na szczęście zatrzymała mnie kumpela i świadomośc, że zmarnowałabym te 1,5 godz udręki i nie żałuję, bo koncert był wart czekania 8 godzin w ścisku. Świetna setlista, cudowne Don't Cry pod każdym względem, energia na scenie jak się patrzy (szczególnie na WTTJ) no i wspaniałe efekty specjalne, świetlne, ogólnie estetyka. Po za tym wg. mnie kontakt zespołu z publicznością blisko stojącą był genialny (wychwyciłam parę spojrzeń Axla, a Ashba to w ogóle mistrz mimiki i skrytych uśmieszków... a tak po za tym to ten widok richardowego kaloryferka... :D
No i mam kostkę DJ!! I to jedną z tych pierwszych, które 'niechcący' gubił podczas grania, nie z tych nieużywanych, które rozrzucał hurtowo :).
Koszulki i biżuteria handmade dla fanów Gunsów - i nie tylko ;). Zapraszam: https://www.facebook.com/HardCreationDiy

Offline Infinity

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • appetite for democracy
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 12, 2012, 01:43:25 pm »
0
Urok GN'R odsłonięty w całości. Najpierw dwugodzinne spóźnienie a potem genialne show ze strony chłopaków. Postarali się i widać było, że dali z siebie na prawdę wiele. Bo chociaż mogli zagrać kilka oczekiwanych przeze mnie kawałków to i tak odwalili kawał dobrej roboty i nie mam na co narzekać. Warto tam było być, poznać ciekawych ludzi przy okazji. Takie coś zdarza się tyko raz w życiu! Świetna aranżacja pirotechniczna swoją drogą. Co mogę więcej powiedzieć? Oby więcej tego typu imprez i mam skromną nadzieję, że Guns N' Roses zawita w przyszłości w nasze strony po raz kolejny.

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 12, 2012, 01:56:40 pm »
0
Najlepszy koncert w moim życiu :) Pamiętam bieg, jak przyjechał Axl i było słychać że się zaczyna, niesamowite :D nie jestem nawet w stanie opisać słowami tego koncertu. Może jak porządnie odpocznę... nie wiem. Było genialnie. Co tu więcej dodawać :)

Offline megi4

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 12, 2012, 01:59:46 pm »
0
Koncert wyje*any w kosmos. Rudy jest Geniuszem. A jutro Słowacja  :radocha:
No risk no fun :D

Offline axelowa

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • 'Take me down to the Paradise city...'
  • Respect: +8
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 12, 2012, 02:30:26 pm »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/


aaaaa zbieram szczekę z podłogi!!!! Gdzieście go wyczaiły????



No właśnie też sie zastanawiam.?!
Człowiek może być biedny, ale jeżeli ma cel i dąży do jego osiągnięcia jest piękny.

 — Sosai Masutatsu Oyama


Tęsknie za czasami w których nie żyłam...

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 12, 2012, 02:44:29 pm »
0
Było świetnie, spóźnienie mnie tak nie bolało, bo mniej czekania na pociąg, ale rozumiem, że nie każdy był w takiej sytuacji :) Axl jak na obecną formę śpiewał bardzo dobrze, zawalił Street of Dreams, no i kilka momentów w innych piosenkach było zaśpiewanych za wysoko, ale poza tym super, jeżeli chodzi o dźwięk to niestety niemalże powtórka z Pragi, gdzie w ogóle nie słyszałem Rona, tutaj było lepiej, ale i tak Ashba był głośniejszy, no i momentami bas mógłby być trochę ciszej, plus dla Bąbla za Chopina, zabrakło mi Madagascaru tylko, a jeżeli chodzi o kwestie organizacyjne to wejście na A z biletem na inny sektor nie było zbyt utrudnione, wszystkim moim znajomym się udało, niby kombinatorstwo, ale przynajmniej nie czekałem sam na początek koncertu
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

SlasheE

  • Gość
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 12, 2012, 03:19:25 pm »
0
Łiiii  :wub: bardziej zadowolona chyba nie mogę być. Koncert = miazga. Myślałam, że po tych wszystkich cyrkach Axla się bardzo rozczaruję, ale mile zaskoczył wspaniałym głosem :D a całość... brakuje słów. Nawet chyba jeszcze do końca do mnie nie dociera, że tam byłam, a teraz to już tylko część historii :'( po tak wspaniałym koncercie można Rudemu wybaczyć chyba nawet fakt, że tak bardzo się spóźnił  ;)

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 12, 2012, 03:20:32 pm »
0
A dodam jeszcze, że super, że pogoda dopisała! W ogóle kręcąc się po okolicach stadionu okazało się, że po sąsiedzku jest basen na który 18-19 można wejść za darmo, to jeszcze znajomi zaliczyli kąpiel, ja podziękowałem bo nie miałem suchych gaci :P I szkoda, że Axl nie walnął jakiejś pogadanki :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2012, 03:22:22 pm wysłana przez JackW »
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7908
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip