Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012  (Przeczytany 72260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 12, 2012, 10:59:29 am »
0
Na płycie pod sceną było tak fantastycznie, że do tej pory nie mogę się ogarnąć z nadmiaru wrażeń!
Zamiast się cieszyć z tego co przeżyłam dzisiaj w nocy, to ja co kawałek ryczę, że się już skończyło  :o
Sama się dziwię swoim emocjom, bo nie mam już szesnastu lat (co gorsza - nawet 20, ani trzydziestu...)  :_:
Pozdrawiam!

oj tak tak ja mam podobnie. Przez cały koncert mój mąż z kolegą przeżywali to jak ja przeżywam koncert ... kiedy chłopaki zeszli ze sceny kolega chlapnął "to co idziemy", na co mój mąż" no co Ty wołami jej nie odciągniesz póki sceny nie rozmontują" hehehe

Nie wiem czy się cieszyć, że to aż 2.5 godziny, czy ryczeć żr tylko 2.5 godziny ....

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Kempes

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Respect: +12
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 12, 2012, 11:04:49 am »
0
a wokal Axla wprawił mnie w wielki szok i pozytywne zaskoczenie!

W niektórych partiach nieziemski ale generalnie miałem wrażenie, jakby połowe koncertu śpiewało Bee Gees.. Nie będę się za wiele rozpisywał bo i tak zostane zapewnie porządnie zjechany, ale moim zdaniem Legia 2006 była o niebo lepsza niż Rybnik 2012.

Moje obawy okazały się prawdziwe - wysokie partie Axla to aria operowa i takich utworów jak Paradise City czy You Could Be Mine już nigdy nie usłyszymy z pazurem.

Druga przewaga 2006 to... publika. Tam przez połowe koncertu niemalże cały młyn bliskoscenowy przeskakał. Przy Nightrain , WTTJ czy You Could be Mine był odpał jakiego nie zapomne nigdy w życiu. W Rybniku garstka osób poskakała pod samą sceną a reszta wolała albo kręcić filmiki albo stała jak manekiny. Żeby nie było.. każdy ma prawo stać i nic nie robić. To jasne. Ale ja wyrażam subiektywną opinię, że publika była niesamowicie statyczna..
'' Nice Boys don't play Rock n' Roll ... ''

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 12, 2012, 11:09:00 am »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4RkVh3aeXbA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=4RkVh3aeXbA</a>


później pierwszy post zostanie zupdateowany ale póki co widze że pełno gości na forum, więc tutaj jest filmik rona [tego brodatego gitarzysty] na którym możecie odnaleźć siebie  ;)

Offline Wojtek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1268
  • Respect: +42
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 12, 2012, 11:09:36 am »
+2
Widzę ochłap (Polakom) rzucili na zakończenie trasy  :_:
Ja ******ę dość mało  to głupio  :facepalm:
Kto był to widział i słyszał, że zespół napier... dobrze, AXL daje radę nawet mimo obaw, w KOHD jak na końcu "ryknął" to masakra. Może za krótkie bisy ale to co zaprezentowali i jak to ryje beret :) Wierzę, że jeszcze nas odwiedzą,  może w przyszłym roku :)
KULT    [size=3.75pt]No Rose - No Fun (84 ofkorse)
ADAM FUDALI na Prezydenta RP!!!!

Offline Paula_97

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +18
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 12, 2012, 11:15:46 am »
0
Niektórzy ludzie przez cały koncert siedzieli sobie na trawie. W sumie nie rozumiem, wydają na bilet 250 zł a cały koncert stoją jak slupy, chociaż każdy może przezywać go jak chce. Przy barierkach na sektorze B było bardzo fajnie.
 
Przy wchodzeniu na sektory tylko pytali który i wpuszczali. Moja znajoma miała bilet na sektor C a weszła sobie na A.
Born to be wild.

Offline Eveline

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +68
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 12, 2012, 11:17:10 am »
0
fakt też się zdziwiłam, że dosyć sztywno było jeżeli chodzi o okazywanie emocji ... szczerze to spodziewałam się że więcej utworów razem odśpiewamy i więcej będziemy skandować... zaskoczyło mnie to "wygwizdywanie" no ale to tylko moje zdanie.
Ja tam gardło mam zdarte, mimo że nie udało mi się dostać pod samą scenę mieliśmy dosyć dobrą miejscówkę :) Odwróciłam się luknąć na płytę B i trybuny i wdzędzie widać było czerwone punkciki od telefonów ....

DZIĘKUJĘ ZA CUDOWNY RYBNIK I KATOWICE!

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 12, 2012, 11:18:25 am »
0
Oczywiście Rudemu należy się bura za 2 godziny i 20 minut spóźnienia, ale szybko nadrobił to trzygodzinnym świetnym koncertem. Dla mnie miodzio. Jak dla mnie Sweet Child O' Mine wyszło dobrze jak nigdy. Od This I Love do końca ten koncert był jakby o niebo lepszy niż wcześniej. Kostkę też zdobyłem. Prawdopodobnie Fortusa, bo najbardziej starta.

Nagłośnienie na płycie było niesamowite.

Slashowa, ty byłaś na sektorze C tak? Bo zastanawiałem się jak z tyłu było słychać. Przy pierwszych kawałkach nagłośnienie było beznadziejne - jedna papka. Dopiero później po Estranged i od solo Fortusa zaczęło być lepiej.

Offline phoenix.pl

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 12, 2012, 11:30:17 am »
0
dobra przyznawac sie ktore z Was sie tak mizgaja do kierownika ?
http://instagram.com/p/M9_vzptDpz/

Offline sooooo

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Respect: 0
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 12, 2012, 11:43:23 am »
0
Było cudownie.Stalam przy barierkach na sektorze B. Naglosnienie dobre, Axla glos cudowny.Szkoda ze duzo ludzi zamiast bawic sie to poprostu stalo albo nagrywalo filmy, ale co poradzic, ja mam tylko ze 20 sekund z November Rain i ze 4 zdjecia,koncert przeskakalam,gardlo mnie od spiewanai boli.
Najlepsza noc w moim zyciu

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 12, 2012, 11:52:22 am »
0
Nagłośnienie na płycie było niesamowite.

Slashowa, ty byłaś na sektorze C tak? Bo zastanawiałem się jak z tyłu było słychać. Przy pierwszych kawałkach nagłośnienie było beznadziejne - jedna papka. Dopiero później po Estranged i od solo Fortusa zaczęło być lepiej.

Tak, ja byłam na C i muszę powiedzieć, że i widoczność i nagłośnienie były naprawdę świetnie ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 12, 2012, 11:57:57 am »
0
2,5 godziny!? No to Polska po raz kolejny moze czuć się wyróżniona. Na Legii wyjście przed czasem, a teraz Axlu wykręcił najlepszy czas na trasie. :D Teraz się módlmy, żeby go nie pobił...

Btw. Kierownik powiedział coś wartego uwagi? Jakiś żarcik o badaniach na choroby weneryczne? ;)

No i ma ktoś jakieś filmiki? Z This I Love szczególnie?
Geoff Fuckin' Tate!


Offline izek

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 12, 2012, 11:58:42 am »
0
Było niesamowicie! Ogromnie się cieszę, że słyszałam Mi Amor.  :D

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 12, 2012, 12:08:29 pm »
0
Jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem.  Na płycie A było genialnie, mam zjechane gardło i odkryłam pełno ran na nogach, ale co tam, mam fragment ręcznika Fortusa  :D  Dalej nie wierzę, że to już za nami. Wokalu Axla nawet nie ocenię, bo ja w większości piosenek słyszałam ludzi wokół  :lol: o, i chyba właśnie zauważyłam siebie na filmiku Bumble  :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34671
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 12, 2012, 12:13:11 pm »
0
Fenomenalny set!
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Mr. Hudson

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • GUNS N' ROSES RULES
  • Respect: +31
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Rybnik - 11.07.2012
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 12, 2012, 12:22:38 pm »
0
siemanko, właśnie wróciłem jakieś 30 min temu do domku. Po pierwsze, koncert mega mega mega świetny, wybaczyłem szybciutko przy pierwszych dźwiękach CD to delikatne ;) spóźnienie. Byłem na sektorze 7 z dziewczyną i powiem szczerze, że ludzie dookoła sztywni jakby im kij od szotki w dupe wsadzili. Ogólnie ja bawiłem się świetnie z moją towarzyszką i jeszcze 1 para obok mnie. Przecudowne wydarzenie, nigdy nie zapomnę tej nocy. Rudy zagrał bardzo dobry koncert, nieporównywalnie lepsza forma niż ROCK IN RIO, szkoda tylko że brak madagascaru był, ale i tak było fantastish!!!
..:: SAUL 'SLASH' HUDSON TO PRAWDZIWY MAESTRO ::..

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7912
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip