Autor Wątek: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017  (Przeczytany 34940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pol159

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • "You Could Be Mine"
  • Respect: +73
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 21, 2017, 04:59:22 am »
0
Padnięty jestem a zaraz do pracy, ale warto było. Na dole  pod sceną bez spięć choć ledwo wytrzymałem stojąc tyle czasu.

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 21, 2017, 06:58:10 am »
0
Z trzech ich polskich koncertów ten najlepszy. Dali radę. Filmiki na wizualizacjach moglyby być lepsze. Publika jednak najbardziej niemrawa. Golen w ktorym bylem spory kosztem płyty. Organizacyjnie fatalnie. Ponad 40 takich koncertów uczestniczylem ale takiego balaganu nigdzie nie bylo.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3473
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 21, 2017, 08:02:34 am »
+1
6 lutego 1962 jeden z aniołów musiał oddać swój głos urodzonemu w Indianie dziecku.

Zapewne za jakiś czas emocje opadną, wrażenia przestaną galopować, a świeże wspomnienia - kłębić się. Zapewne wtedy będę w stanie powiedzieć samej sobie, co czułam i jak było. Ale jeszcze (długo będzie) na to za wcześnie.

Dziękuję, Axl.  :heart: 
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline mar00

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +12
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 21, 2017, 08:38:44 am »
0
Miałam bilet GC EE. Pod stadion przyszłam około 16.30 i po grzecznym odczekaniu w kolejce ustawiłam się pod sceną (znalazłam się mniej więcej w 3 rzędzie od barierek). Cierpliwie stałam i słuchałam supportów bardzo dobrze się przy nich bawiąc, otrzymując przy tym dziwne spojrzenia ludzi obok (z wyjątkiem kilku bardzo fajnych pań, które poznałam). Na 10 minut przed wyjściem GN'R na scenę, z tyłu zaczęło przeciskać się coraz więcej ludzi, a ja zostałam przesunięta praktycznie pod barierki.
It's So Easy- ludzie wariują. Wszyscy skaczą we wszystkie strony, większość dzielnie z telefonami w dłoniach. Oczekiwałam takiego szału na pierwszych piosenkach, więc też próbowałam się dobrze bawić.
Zaczyna się Mr. Brownstone, a ja jestem już wrzucona pomiędzy tłum na środku sceny, nie czuję gruntu pod nogami. Faceci z tyłu napierają na barierki, a ja nie mogę złapać powietrza, jednak nie wycofuję się do tyłu- nie mam jak.
Na Chinese Democracy jest trochę lepiej, nareszcie mogę wziąć głęboki oddech i przygotować się na najgorsze- Welcome To The Jungle. To była moja ostatnia piosenka pod barierkami. Ludzie zupełnie oszaleli i sami zaczęli zachowywać się jak w dżungli. W grę poszły łokcie. Ktoś za mną szarpał moje włosy tak zawzięcie, że zerwał z nich gumkę. Ktoś obok przycisnął mnie do barierek. Zabrakło mi powietrza, a przed oczami zaczęło się ściemniać. Chciałam iść do tyłu, ale ludzie nie pozwalali nikomu przejść. Dopiero jakiś pan, który stał obok mnie, zauważył co się dzieje i wspólnie z miłym ochroniarzem pomogli mi się wydostać, a następnie mojej mamie, która również została bez dopływu powietrza.
Wychodząc odwróciłam się na scenę ze łzami w oczach, tyle czekania po nic. Wędrując za sobą wzrokiem zobaczyłam, że Axl mnie zauważył(!), a po WTTJ kazał się wszystkim cofnąć o krok.
Rozpłakana i zrezygnowana zaczęłam szukać wolnych miejsc, kiedy wyszłam od ratowników, bo pomimo tego, że przed chwilą o mały włos nie zemdlałam, chciałam jednak coś widzieć. Wśród widowni rozpoznałam ludzi, którzy wytrwale czekali ze mną pod sceną, większość wycofała się do tyłu.
Pomimo tego, że przez resztę nie byłam pod barierkami, stałam dosyć blisko i znakomicie się bawiłam. Miałam dużo miejsce na tańczenie i skakanie, więc jeśli ktoś widział niewysoką dziewczynkę pląsającą na wszystkie strony niczym Skalmar ze Spongeboba na lekcji baletu, to pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Jeśli chodzi o sam koncert to trudno jest mi się wypowiadać obiektywnie, dla mnie świetnie, chociaż nie potrafię ubrać w słowa tego jak się czuję. Wokalnie Axl dał radę, dodatkowo miał dobry humor, a to ważne bo zarażał nim publiczność (pewną jej część). Jedyne na co mogę narzekać, to brak interakcji Axla z fanami, ale to od pewnego czasu u niego norma z tego co widziałam na filmikach z poprzednich koncertów.
Podsumowując- przeżyłam właśnie koncert swojego ulubionego zespołu i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wybawiłam się za wszelkie czasy i straciłam głos, ale było warto. Publiczność pod barierkami tragiczna, gorsza niż na Green Day, a nie myślałam, że to możliwe (kto był ten wie o czym mówię).
ZOBACZYŁAM GUNS N' ROSES!!!
Psst nie wiem czy ktoś mnie tutaj kojarzy ale byłam kiedyś aktywna przez krótki czas, w każdym razie chciałam napisać co leży mi na sercu.
Jeśli ktoś chce zobaczyć szczęście w czystej postaci, to bardzo proszę: http://www.tinypic.pl/1z1g7suydeuj (zdjęcie z koncertu jak zdjęcie z koncertu, wiadomo że zamazane, ale jest)

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 21, 2017, 09:20:21 am »
+1
Serio, aż taki syf tam był? Jakim trzeba być zjebem, żeby kogoś podsiadać, mając bilet gdzie indziej?

Offline grajusek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Respect: +4
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 21, 2017, 09:38:17 am »
0
To nie do końca wina tych ludzi. Zostali wprowadzeni w błąd. Natomiast standardem i tego już pojąć nie mogę było to, że ludzie z dokładnie oznaczonym miejscem podchodzą do tych którzy ich podsiedli a ci ich zalewają. W sektorze P rzad 13 siedziala sobie taka 4ka malolatow, dwie damulki i dwich metro ulizańców, bez urazy ale kurde balans, podchodzi facet z laska i im pokazuje konkret co ma za co zapłacił a ci się w oczy z nich śmieją. Wcześniej kobietę z córką tak samo potraktowali.  Mało tego. Mając te nieoznaczone bilety w czworke tak sobie siedli i jedno miejsce obok zajęli dla swojego ojca. Dla mnie, człowieka starej daty, to już jest totalna abstrakcja. Tak jakby ci ukradli portfel i dali w ryj za to że im spokój zakłócasz próbując go odzyskać. Wyobraź sobie teraz jak bardzo musiał się ten facet powstrzymywać żeby ich nie wypieprzyc z tych krzeseł że tak powiem manualnie. Później wyszli ale tylko dlatego że podbił nawalony konkretnie ziom i po prostu usiadl na ojcu tych gowniarzy. Młode damy nie były zadowolone;)

Offline SonsOfAnarchy

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 21, 2017, 09:52:06 am »
0
Myślicie że będzie można jeszcze kiedyś gdzieś kupić koszulkę z motywem z Gdańska?

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka


Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 21, 2017, 09:57:14 am »
0
Ja wam mówię, że don't cry celowo nie zagrali bo czekałem na ten kawałek cały koncert. Najgorszy moment koncertu? kiedy słyszysz the seeker i uświadamiasz sobie, że zostało już tylko paradise city  :sleep:

Ps koncert się zaczął z 5 minutowym opóźnieniem :p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2017, 10:07:32 am wysłana przez DooOminO »

Offline smiti

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Respect: +4
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 21, 2017, 10:16:19 am »
0
Koncert świetny, widok z gc najlepszy gdzieś w 7-8 rzędzie bo już w miarę spokój i wszystko widać idealnie. Akurat zawsze się tak ustawiam i jest super. Z takiego punktu widzenia i słyszenia to jedyna piosenką, w której raził wokal Axla był YCBM, reszta od bdb do celująco. Co do organizacji to nie wiem jak taka firma jak livenation mogła tak to zepsuć. My z normalnymi biletami na początku kolejki weszliśmy przed końcem EE. Ponadto oznakowanie było tak tragiczne, ze co 10 człowiek z EE się zagapił i stal w kolejce do normalnego wejścia. Następna rzecz to wpuszczanie na trzy tury... Skamowanie biletu, przeszukanie i opaska - wszystko w osobnych, źle oznaczonych punktach. Wielu ludzi było już prawie na stadionie i musieli się wracać bo nie zauważyli namiotu z opaskami.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 21, 2017, 10:18:48 am »
0
Sam siedziałem na trybunie premium, o dziwo na swoim miejscu. Jak wchodziłem to miałem zajętą rękę trzymając wodę i trudno mi było wyjąć bilet z kurtki, na co ochroniarz machnął łapą i kazał wchodzić. Tak to wyglądało. Potrzebuje sie otrząsnąć i zrelacjonuję więcej.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 21, 2017, 10:21:36 am »
0
Ja siedziałem w tym sektorze Q, ludzie się tam lali o miejsca, jaja były jak berety. :P

Ale to wina organizatorów, bo gościu przed wejściem powiedział sakramenckie ,,miejsca są nienumerowane'', dobrze że byłem wcześniej bo chyba bym w korytarzu stał tyle było tam ludzi, a jeszcze właśnie podobno goście z górnej trybuny też wchodzili na ten sektor.

Moje miejsce było zajęte ale inne było wolne, chyba nawet to był sektor VIP, więc wyobraźcie sobie, że ktoś kto buli 1 tyś zł na bilet, a nie ma miejsca i siedzi na schodach albo stoi w korytarzu. Ja to w sumie zyskałem parę siedzeń bliżej do sceny i szczęście, że usiadłem na takim miejscu co nie było agresora. :D

Jeszcze takiego organizacyjnego burdelu nie przerobiłem, a trochę ich zaliczyłem.

Gdzieś tam czytałem, że słabe nagłośnienie? Mi się wydaje, że było super.

Axl dał radę i chyba miał dobry humorek. :D

Pod sceną naprawdę był taki ścisk, bo coś tam uspokajał ludzi ale czy potrzebnie? ;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 21, 2017, 10:24:25 am »
0
Następna rzecz to wpuszczanie na trzy tury... Skamowanie biletu, przeszukanie i opaska - wszystko w osobnych, źle oznaczonych punktach. Wielu ludzi było już prawie na stadionie i musieli się wracać bo nie zauważyli namiotu z opaskami.
No ja wlasnie wszedlem na stadion omijajac trzecia ture... Dopiero po kilkunastu minutach zorientowalem sie, ze wszyscy wokół maja opaski, a ja nie :p normalnie szedlem za znakami, nikt mi nie zwrocil uwagi, bilet mam tez w calosci

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 21, 2017, 10:52:00 am »
0
Duff bomba, Slash i Richard jeszcze lepiej - nie zdziwię sie jak po wyczerpaniu kontraktu nagrają razem ZA***STY album. I tyle dobrego, Axlowi starczyło pary na 7 utworów, potem równia pochyła. Potrzebowałem usłyszeć to na żywo, żeby się upewnić, ale wszystkie jego długie krzyki (WTTJ/LALD) to w większości zasługa piekielnie dobrze ustawionego delay'u. Kulminacja to YCBM, śpiewał to wyżej niż Myles co jest osiągnięciem wybitnym. Frank to dramat, zniszczył Estranged, na które czekałem odkąd słucham GNR. Ogólnie koncert 6/10, mało autentyczny, odklepany i niestety zmieniający moje nastawienie względem reunionu. Należy zapomnieć o nowej płycie. Z technicznych rzeczy nagłośnienie na GC miodzio, organizacja beznadziejna.

Sam jestem tym zaskoczony, ale koncert po prostu mi się nie podobał...

PS. Więcej szumu od Melissy zrobił latający nad tłumem nietoperz.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2017, 11:14:21 am wysłana przez cravenciak »

Offline smiti

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Respect: +4
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 21, 2017, 10:54:35 am »
0
Ogólnie organizator chyba bardzo chciał przyoszczędzić na obsłudze. Wielu ludzi miało koszulki z napisem wolontariusz, czyli prawdopodobnie mieli w dupie prace za darmo i przyszli po prostu za darmochę na koncert. Ochroniarz z którym rozmawiałem przed wejściem powiedział, że on się nie zna bo go pierwszy raz wrzucili na jakikolwiek koncert a osoby, które sprzedawały wodę po 21zł za 1.5L oraz osoby odpowiedzialne za nakładanie opasek oprócz tego, ze były wolontariuszami to jeszcze wyglądały na max 14-16 lat. O GC na 3/4 płyty ńie wspominam bo tego można się było w Polsce spodziewać.
Co do Axla to miał super humor, co chwile komuś odmachiwał, uśmiechał się a po pierwszej piosence powiedział chyba coś w stylu "what a crowd whoaa". Potem mu się trochę popsuło a przez moment jak drugi czy trzeci raz uspokajał szalejących pod scena i w trakcie nie pamietam już której piosenki rzucił chyba coś w rodzaju "stop, do you hear what im saying" to miałem niezłe watpliwosci czy za chwile nie będzie po koncercie :). Setlista na żywo wydaje się spoko, jedynie brakuje don't cry.

Offline witas331

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Respect: +10
Odp: Guns N' Roses w Polsce - Gdańsk (Stadion Energa) 20.06.2017
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 21, 2017, 11:08:10 am »
0
Dokladnie. Chemii miedzy muzykami bylo więcej w wawie i rybniku. Tu wyszli do pracy. Tak samo to czuję. Mam pewien niesmak. Technicznie najlepszy koncert. Ale najgorzej mentalnie go odebralem

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7919
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip