Autor Wątek: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012  (Przeczytany 16100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2012, 04:10:41 pm »
+5
A ja nie rozumiem tej całej walki między zwolennikami Slasha (btw nie uważam go za aż tak wybitnego gitarzystę) a zwolennikami Axla i nowego składu. Nie rozumiem czy nie można słuchać jednego i drugiego. Nie krzyczeć, że tylko stary skład to coś, że Axl to taki i taki, a Slash to guru. A nie można pisać z jednej i z drugiej strony z mniejszą ilością agresji? A no tak zapomniałam, przecież to Polska, tu nie można dyskutować, tu siłą nie jest siła argumentów,a argument siły. A żeby było na temat, to każdy może mieć gorszy dzień, każdy może także wyglądać jak chce i nikt nie ma prawa krytykować, a że teraz jest w gorszej kondycji, nie dziwne, nie ma już 20 lat,  a trochę więcej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 04:25:52 pm wysłana przez shiris »
Muzyka to całe moje życie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 09, 2012, 04:33:15 pm »
0
Na temat to by było, gdybyście pisali o dzisiejszym secie :D Ale zgadzam się z shiris :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:23:05 pm »
+5
tak było w Polsce już dwa razy :/


Raz. Na Legii Axl był w swietnej formie i bilet na tamten koncert był wart swojej ceny. Nawet jeśli ktoś tam poszedł tylko dlatego, że zadziałała marka, to w żaden sposób nie mógł czuć się rozczarowany, bo dostał świetne show. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro nawet tam nie byłeś? Co do Rybnika się nie wypowiadam, bo nie podzielam ogólnego zachwytu. Dostalismy wiec jeden koncert, na którym wszystko było warte swojej ceny, a przynajmniej wtedy, miało sie wrażenie, że szyld GN'R trafił w najodpowiedniejsze ręce.

że to też zespól złożony z kilku członków i wybitnego na miarę wszech czasów gitarzystę :/


Weź sobie daj spokój z takimi tekstami, bo tracisz milion procent na wiarygodności. Po tym jednym zdaniu wiem, ze nie mam co czytać Twoich przyszłych postów.

Co do oceniania i karania za twoja pożal się Boże interpunkcję i ortografię... fakt, nie ma możliwości Cię ukarać, ale osądzić Cię nikt mi nie zabroni. Niniejszym osądzam Cię jako ignoranta i matoła, który nie potrafi używać języka ojczystego. I co? Masz mój osąd...


Mimo, że jeśli chodzi o interpunkcję i ortografię zgadzam się z Tobą CC, to jednak forma, w jakiej to wyraziłeś zasługuje zgodnie z regulaminem na "bonusa"

Podstawa regulaminowa

§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.
Od kary można się odwoływać do administratorów.

Pozdrawiam. Zqyx

« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 05:39:06 pm wysłana przez Zqyx »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:24:42 pm »
0
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jarmo skończył aktualizować seta po Better. Na razie nie mam informacji, co było dalej.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:28:24 pm »
0
To czekamy na resztę setu, może chłopaki cokolwiek dla nowej publiczności wymyślą (nawet cover jakiś inny ;) )

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:37:44 pm »
0
Może ma problemy z internetem.
Ogólnie to nie spodziewam się niczego nowego w Indiach. Grają tam po raz pierwszy, to wydaje mi się logiczne, że zagrają przede wszystkim sztandarowe utwory, żeby się przyjęło.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:43:10 pm »
0
To czekamy na resztę setu, może chłopaki cokolwiek dla nowej publiczności wymyślą (nawet cover jakiś inny ;) )

Witku, jak chcesz, to wyedytuj newsa po swojemu, żeby to jakoś tam na stronie póki co wyglądało :) Nie mam pomysłu ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:48:41 pm »
0
Jest jakieś info na temat liczby fanów, którzy pojawili się na koncercie i tego jak to się ma z pojemnością obiektów? :) Ciekawi mnie jak Gunsi przyjęli się w Indiach.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 09, 2012, 05:53:56 pm »
0
Na ostatnim koncercie było podobno ponad 16 tysięcy, ale jak to się ma do pojemności obiektu to nie wiem...

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 09, 2012, 06:57:45 pm »
0
no i fajnie  Emma wie, ze 16 tysiecy, a ja ze koncert w Bangalore byl "sold out", wiec wyprzedany  :)
mysle, ze wszystkie te koncerty w Indiach i Indonesii dobrze sie sprzedaly, w koncu lepszej reklamy nie mieli "pierwszy raz w kraju"  :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2012, 07:04:44 pm wysłana przez Nata »

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 09, 2012, 07:11:25 pm »
0
Chinese Democracy
Welcome To The Jungle
It's So Easy
Mr. Brownstone
Estranged
Rocket Queen
Richard Fortus Solo
Live And Let Die
This I Love
Tommy Stinson Solo - Motivation
Dizzy Reed Piano Solo - No Quarter
Catcher In The Rye

Street Of Dreams
Better
You Could Be Mine
Ashba Solo - Mi Amor
Sweet Child O Mine
Wall Jam
November Rain
BBF Solo - Objectify
Don't Cry
Civil War
The Seeker
Knockin'On Heaven's Door - Dedykowane Freediemu

Jam/Nightrain
Jam/Madagascar
Nice Boys
Jam/Patience
Jam/Paradise City

Offline G0LD3NB0Y

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: -22
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 09, 2012, 07:24:33 pm »
-5
Nie neguję że Axl nie był najlepszym wokalistą na świecie w latach 87-93 To nie podlega żadnej dyskusji Slash natomiast rozwinął się w przeciwieństwie do Axla przez te lata i to też jest fakt :] Prawdą jest też że nie byłem w Polsce na koncertach GN'R i nigdy nie będę Byłem za to w Niemczech 20 i kilka lat temu Widziałem GN'R u szczytu sławy i szajs który sprzedają teraz Widziałem Bogów na scenie i 20 lat później niezrównoważonego emocjonalnie kolesia który rozbił zespół i odstawia szopkę zwaną GN'R :] To są fakty :/ o wokalu nie wspomnę bo go już nie ma :/

Image Slasha mi nie przeszkadza Grunt że gitara brzmi z roku na rok lepiej - czytam mniej narkotycznie Jak kto woli :/ Prędzej mógłbym się przyczepić do kolesi którzy Go naśladują od DJ Baby poczynając :] ale mnie to !@#$ :/

Język ojczysty znam lepiej niż jedna tu pisząca osoba :] tak więc wara ode mnie :] Panujący tu miłościwie moderatorzy i administratorzy zostali widocznie przeze mnie ukłuci boleśnie krytyką co do zespołu Axla. Nie wiedząc co począć chcieli mnie ukarać kasowaniem postów za interpunkcję ŻENADA :] Nie gloryfikuję Slasha. Stwierdzam fakt. Chłop ma jaja i dalej robi swoje. Czyli gra zajebistego hard rocka :/ Axl i Co. odwala chałę. Wkurza mnie tylko że ludzie taki shit kupują :/

Z dnia na dzień widzę też na jakiej zasadzie działa to forum. Zamknięta enklawa. Masz w !@#$ nowych GN'R to jesteś "feee". Prawda jest taka że Ci co tak jęczą za nowymi nigdy nie widzieli u sławy starych. Gdyby zobaczyli prawdziwych GN'R 20 lat temu live. Gdyby rano wstali a w radiu na liście pojawił się kolejny singiel. Gdyby włączyli TV a tam byli GN'R z kolejnym clipem na liście. Gdyby otworzyli gazetę a tam też GN'R. Zaszli do szkoły a tam.. wymiana kaset bootleg GN'R za 20,000zł ze szczęk. Gdyby się kuźwa urodzili trochę wcześniej to by opluli shit który sprzedaje Axel Kapsel na kilometr :/ Amen.
Nie liżę nikomu tyłka na forum :] Nie potrzebuję słodkiej reputacji :] Liczy się tylko prawda: Axl jest spasiony, nie ma już głosu a i w bańce mu się poprzestawiało :/            Tylko Slash & Co. !!!

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 09, 2012, 07:30:51 pm »
+2
Cytuj
Prawdą jest też że nie byłem w Polsce na koncertach GN'R i nigdy nie będę Byłem za to w Niemczech 20 i kilka lat temu Widziałem GN'R u szczytu sławy i szajs który sprzedają teraz Widziałem Bogów na scenie i 20 lat później niezrównoważonego emocjonalnie kolesia który rozbił zespół i odstawia szopkę zwaną GN'R :]

To byłeś na GN'R ostatnio czy nie? Bo nie jestem pewny po wypowiedzi :)

Cytuj
o wokalu nie wspomnę bo go już nie ma

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vM5Yahe7dqI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=vM5Yahe7dqI</a>


Cytuj
Masz w !@#$ nowych GN'R to jesteś "feee". Prawda jest taka że Ci co tak jęczą za nowymi nigdy nie widzieli u sławy starych. Gdyby zobaczyli prawdziwych GN'R 20 lat temu live. Gdyby rano wstali a w radiu na liście pojawił się kolejny singiel. Gdyby włączyli TV a tam byli GN'R z kolejnym clipem na liście. Gdyby otworzyli gazetę a tam też GN'R. Zaszli do szkoły a tam.. wymiana kaset bootleg GN'R za 20,000zł ze szczęk. Gdyby się kuźwa urodzili trochę wcześniej to by opluli shit który sprzedaje Axel Kapsel na kilometr

Ale dla mnie to tylko kwestia emocji, to nie ma nic wspólnego z tym, co aktualnie który z chłopaków gra ;)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 09, 2012, 07:55:34 pm »
+4
Nie neguję że Axl nie był najlepszym wokalistą na świecie w latach 87-93 To nie podlega żadnej dyskusji Slash natomiast rozwinął się w przeciwieństwie do Axla przez te lata i to też jest fakt :] Prawdą jest też że nie byłem w Polsce na koncertach GN'R i nigdy nie będę Byłem za to w Niemczech 20 i kilka lat temu Widziałem GN'R u szczytu sławy i szajs który sprzedają teraz Widziałem Bogów na scenie i 20 lat później niezrównoważonego emocjonalnie kolesia który rozbił zespół i odstawia szopkę zwaną GN'R :] To są fakty :/ o wokalu nie wspomnę bo go już nie ma :/

Image Slasha mi nie przeszkadza Grunt że gitara brzmi z roku na rok lepiej - czytam mniej narkotycznie Jak kto woli :/ Prędzej mógłbym się przyczepić do kolesi którzy Go naśladują od DJ Baby poczynając :] ale mnie to !@#$ :/

Język ojczysty znam lepiej niż jedna tu pisząca osoba :] tak więc wara ode mnie :] Panujący tu miłościwie moderatorzy i administratorzy zostali widocznie przeze mnie ukłuci boleśnie krytyką co do zespołu Axla. Nie wiedząc co począć chcieli mnie ukarać kasowaniem postów za interpunkcję ŻENADA :] Nie gloryfikuję Slasha. Stwierdzam fakt. Chłop ma jaja i dalej robi swoje. Czyli gra zajebistego hard rocka :/ Axl i Co. odwala chałę. Wkurza mnie tylko że ludzie taki shit kupują :/

Z dnia na dzień widzę też na jakiej zasadzie działa to forum. Zamknięta enklawa. Masz w !@#$ nowych GN'R to jesteś "feee". Prawda jest taka że Ci co tak jęczą za nowymi nigdy nie widzieli u sławy starych. Gdyby zobaczyli prawdziwych GN'R 20 lat temu live. Gdyby rano wstali a w radiu na liście pojawił się kolejny singiel. Gdyby włączyli TV a tam byli GN'R z kolejnym clipem na liście. Gdyby otworzyli gazetę a tam też GN'R. Zaszli do szkoły a tam.. wymiana kaset bootleg GN'R za 20,000zł ze szczęk. Gdyby się kuźwa urodzili trochę wcześniej to by opluli shit który sprzedaje Axel Kapsel na kilometr :/ Amen.

no widzisz a tak sie akurat sklada, ze ja rowniez bylam w Niemczech 20 lat temu (Kolonia '92) na koncercie Gunsow i rowniez na scenie widzialam Bogow.
Tyle tylko, ze ja (w porownaniu do Ciebie) rowniez widzialam Gunsow w 2006 i w 2010 i 2012 i powiem Ci szczerze, ze nie masz bladego pojecia jak wygladaja koncerty gunsow dzisiaj, bo po prostu tam nie byles. Na podstawie uslyszanych bootlegow nie mozesz sie wypowiadac, bo sa niemiarodajne. W 2006 bylo swietnie w 2010 rowniez, 2012 w Rybniku moim zdaniem najslabsza forma.
Mowisz, ze Slash sie rozwija a Axl nie? Skad takie stwierdzenie? Chinese Democracy jest plyta moim zdaniem tak rozwinieta i skupia tak niesamowitych muzykow wokol siebie, ze az bije od oryginalnosci. Wszystko kwiestia gustu. Nie mozesz porownywac tworczosci Axla i Slasha, bo sa to zupelnie inne style muzyki. Jesli juz sie czepiasz to moim zdaniem to Slash ciagle tkwi w starym "dobrym" roku. Czy to nazywasz rozwijaniem sie? niewazne.
Nie rozumiem skad dalej w Twoich wypowiedziach tyle wscieklosci. wyluzuj i nie czepiaj sie modow i adminow tutaj, bo nikt Ci tutaj nic nie zrobil. Zreszta jak nie chcesz tu byc, bo to jak mowisz "enklawa" to nie badz.

Cytuj
Gdyby się kuźwa urodzili trochę wcześniej to by opluli shit który sprzedaje Axel Kapsel na kilometr :/ Amen.

Takie wypowiedzi to brednie nie godne dyskusji

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Guns N' Roses w Mumbaju (Indie), 9.12.2012
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 09, 2012, 08:01:17 pm »
0
Czy jest jakiś szczególny powód tej dyskusji akurat w tym temacie? ;p

Co do Indii - fajnie, że zagrali "Nice Boys". Uwielbiam ten utwór! :)
A, i czemu akurat dzisiaj KOHD było dedykowane Freddiemu? Nie żebym miała coś przeciwko, ale z żadną datą to mi się nie kojarzy...

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7899
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip