Autor Wątek: Gunsi zagrają w Japonii  (Przeczytany 8219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Gunsi zagrają w Japonii
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 22, 2012, 06:45:45 pm »
+1
Poza tym myślę,że pokażą jakieś strzępy nowych materiałów, zawsze coś.

Materiałów? Chyba z najnowszej kolekcji Ashby jesień - zima 2013 :D

Dobra, jak mnie wkurza już ten cały forumowy hejt i wszechobecna szydera, tak to było mocne :D

Co do koncertu: skoro zespół nie wykorzystuje takiej okazji jak ta rezydencja v Vegas, żeby zorganizować się i zająć nowym materiałem, to nie wydaje mi się, żeby w ogóle o tym myślą. Znaczy Axl myśli. Bo okoliczności były sprzyjające, więc można było chwycić się za jakąś robotę oprócz koncertów. Także Japonia raczej nie staje niczemu na przeszkodzie, tylko po prostu jest realizacją aktualnego priorytetu GnR - duużo koncertów wszędzie. Nie mówię tak, żeby dołożyć też swoją wspaniałą cegiełkę do "pociśnij Axlowi, przecież jesteśmy ambitnym fanami i nasza 'krytyka' jest konstruktywna", tylko takie jest moje zdanie na temat zapatrywania się na bliższą przyszłość zespołu. Jest ona raczej bardziej koncertowa niż nagraniowa. Co nie zmienia faktu, że dalej tak samo jak Wy liczę na nowości przede wszystkim.


Not in this lifetime

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Gunsi zagrają w Japonii
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 22, 2012, 07:34:20 pm »
0
Hejt, o którym piszą niektórzy bierze się z nadmiernych oczekiwań. Przestańmy pompować ten balonik pod nazwą " teraz już na pewno zagrają nowe piosenki" , bo, jeśli go pompujemy, to on pęka, a frustracja rośnie. To coś jak z prezentem na gwiadkę ;) Wiem, że trudno jest nie oczekiwać nowych kawałków, bo sam na nie czekam, ale im bardziej dmuchamy w ten balon, tym większe jest potem rozczarowanie. Dlatego nie uważam, żebyśmy w tym, albo nawet co najmniej do połowy przyszłego roku usłyszeli jakiś nowy kawałek Gunsów. Tokio jest dobrym miejscem na debiut czegoś nowego, ale tak samo dobrym jest np. Londyn, Los Angeles, czy załóżmy Helsinki ( Jarmo ). Dlatego moi kochani gunsomaniacy " just a little patience". Frustracja nic nie pomoże, a tylko się niepotrzebnie pożremy przy okazji, a chciałbym, żebyśmy mogli wspólnie cieszyć się tym, co będzie i wspólnie tego doczekać. :)
Jak coś będzie, to będzie, ale nie czekajmy na to z zapartym tchem, bo nam oddechu braknie ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2012, 07:39:45 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Gunsi zagrają w Japonii
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 22, 2012, 07:54:05 pm »
0
A tam nowe piosenki. Moim zdaniem nową płytę zapowiedzą na tym koncercie. I reunion!
A tak szczerze to chyba nikt na serio nie sądzi, że będą jakieś nowe super niespodzianki. I obyśmy poczuli się pozytywnie zaskoczeni, ale bądźmy szczerzy - co najwyżej coś odświeżą a i to wątpliwe ;)

 

Gunsi w Leeds 29.08.2010 oraz Reading 27.08.2010

Zaczęty przez wolff

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 24982
Ostatnia wiadomość Sierpnia 28, 2010, 12:21:01 am
wysłana przez William_Bailey