Autor Wątek: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017  (Przeczytany 18113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 05, 2017, 10:01:13 pm »
0
Może niektórzy mają trochę nadto grosza i traktują taki koncert jak po prostu dobrą imprezę i nie wczuwają się tak mocno jak pewnie większość z nas. Gorzej tylko dla podekscytowanego fana, któremu akurat przyjdzie celebrować swój dzień życia w takim otoczeniu. Przez większość czasu tak się czułam w Rybniku a byłam w sektorze A (czy jak to tam szło, w każdym razie najbliżej sceny).
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 05, 2017, 11:12:25 pm »
0
Ja byłem w Gdańsku na trybunach i nikt z miejsce się nie ruszał, poza tym większość koncertu wszyscy staliśmy, więc też nie rozumiem chodzenia i zwiedzania kolejek po piciu, a później po sryciu. ;) No chyba, że mus. :P

@kama24
Ale pamiątka i wspomnienia bezcenne. :)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 06, 2017, 09:50:56 am »
+1
zastanawiam sie nad fenomenem lazacych w te i z powrotem ludzi na plycie
wybulic za bilety po to zeby robic kilometry po trawie po kolejne piwsko a potem kursowac do szczalnika, jak mniemam? a w tle gra muza, jak na wiejskim festynie
chyba ze mnie ktos oswieci gdzie sie mozna tak szlajac?

To ja mam lepszą obserwację. W Gdańsku z mojej trybuny zauważyłem trójkę gimbusów, którzy wyszli ze ścisku GC i teatralnie tańczyli do siebie, gonili się, przytulali i obściskiwali. Wszystko było by spoko, ale najczęściej obściskiwało się dwóch chłopców, a ich koleżanka stała obok i za bardzo nie wiedziała co ze sobą zrobić. Wyglądało to komicznie, ale pewnie tak przeżywali euforię szczęścia na koncercie. Żałosne były te teatralne tańce przy Black Hole Sun, ale zakładam, że młodzież nie wiedziała z jakiego powodu jest grany ten kawałek.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 06, 2017, 11:26:55 am »
+1
Na bogato setlista w Pradze.

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 06, 2017, 12:46:20 pm »
+5
Miałem pisać...później stwierdziłem, że sobie dam siana...ale jednak mnie boli, a wylewny jestem:)

Miałem kiedyś i 16 lat, później miałem nawet i 25. Pamiętam i 30ste urodziny itd.
Gunsów widziałem wielokrotnie, bo zwyczajnie jestem oddanym fanem.

Od lat wielu nienawidzę koncertów w PL i staram się je omijać szerokim łukiem. Koncert w Gdańsku był jednym z kilku jakie chciałem zaliczyć i zwyczajnie pojechałem. Na co dzień staram się zwiedzać okolice, czyli Czechy, Słowacja, Niemcy itd. bo zwyczajnie lepiej się tam czuje. I dobrze jest wypocząć po ciężkiej pracy na koncercie rockowym.

Dziwie się Wam czasem (chociaż i takie dyrdymały sam wypowiadałem zapewne wielokrotnie ileśtam lat temu), że z uporem maniaka powtarzacie te same frazesy na temat tego, jak człowiek powinien się bawić (SIC@!@!@) na koncertach, jak zachowywać, jak reagować, iść siusiu, a może nie iść, pić piwo a może cole.

Kocham koncerty w Pradze, bo:
1. w porównaniu z np. ostatnim Gdańskiem nikt mi nie wbija się kolanami na wysokości łopatek tylko dlatego, że korzystając z pierwszych dźwięków It's so easy podbić pod pierwsze rzędy. kurde dwie pary tak zrobiły, trzecia nie zdążyła. Nawet nie wiem gdzie robili rozbieg żeby się ludziom niczym w filmie z Brucem Lee wbić w plery. Jeśli ktoś z Was to chciał zrobić jako trzecia para, może pamięta takiego rudzielca, który sprzedał Panu kuksańca. Nie wstydzę się tego, i zrobię kolejny raz jeśli trzeba będzie.
2. Kocham bo jeśli mam ochotę, idę i kupuje piwo, wypijam je, idę po następne i wracam w to samo miejsce. Atmosfera piknikowa? Komu to przeszkadza akurat na takim koncercie? Bardzo lubię też robić siku wtedy, kiedy mi się zwyczajnie zachce. Jeśli komuś przeszkadzam w odbiorze koncertu..cóż ja nie płaczę gdy machacie telefonami zasłaniając cały widok. Albo fałszujecie mi do ucha:) każdy robi to, co lubi. Po co? Nie wnikam. Siku robię bo taka fizjologia :-D

Mniej spiny, więcej luzu, tyle proponuje.

A, żeby offtopu nie było to:

Koncert w Pradze zdecydowanie na plus. Po Gdańsku nie byłem zachwycony. Pewnie miała na to wpływ atmosfera na płycie GC, której rozmiar to był rozbój w biały dzień:) fajnie, że doczekałem się kilku numerów, których się nie spodziewałem. No i jak zwykle organizacja na plus! Brawo Czesi, można? Można! TRZEBA!
Born to rock, drink and fuck!

Offline różanopalca

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 367
  • Płeć: Kobieta
  • "A więc, kanalie: evviva l'arte!"
  • Respect: +171
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 06, 2017, 02:00:57 pm »
+1
A ja myślę, że nie chodzi o to, jak kto się bawi i ile razy chodzi do toalety, tylko o lekceważący stosunek do samego artysty i ludzi obok. Tak samo, jak chyba nikt nie lubi, gdy ktoś mu głośno gada w kinie albo szeleści chipsami za uchem, tak ja nie lubię, gdy ktoś mi komentuje pół koncertu, że w zasadzie to lepiej było iść na Marylę Rodowicz ;). I także nie jestem fanką wbijania kończyn w plecy i innych części ciała, ani wyciągniętych rąk z telefonami. Na szczęście najwięcej ich jest przeważnie na SCOM i KOHD a nie na chociażby Comie.

koniec offtopu z mojej strony :P
"Wszakże astronomowie i na słońcu dopatrują pewnych niejasności!" - Miciński


Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 06, 2017, 02:32:46 pm »
0
@różanopalca

Dokładnie o to chodzi moim zdaniem, już nawet nie chodzi o kasę za bilet. Tak jak w teatrze nie patrze w komórkę, bo chce podziwiać jakieś przedstawienie, tak tutaj uważam, że przedstawienie jest ważniejsze od chlipania, gawędzenia itd. I wtedy koncert przechodzi obok, zamiast go czerpać emocjami. Co wcale nie oznacza, że nie bronie komuś chlania i gadania, niech pije ile wlezie, byleby nie przeszkadzał innym.

Logiczne też jest, że jak ktoś chce iść do klopa to nie znaczy, że ma się sfajdać w portki, bo trwa przedstawienie. :P

A jeśli chodzi o bilety GC to uważam, że po to one są, żeby tam się wyżyć i poskakać, a jak skaczą sardynki w puszce to się poobijają, taki bilet, dlatego na koncerty, gdzie wiem, że mam daleko do domu nie kupuje płyty. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2017, 02:36:07 pm wysłana przez Luk »

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 06, 2017, 02:49:54 pm »
0
Takie cuda jak Only women bleed się dzieją, to kto wie może i to alternatywne Don't Cry nas "zaskoczy"


Z czasów, kiedy jeszcze istniała Czechosłowacja, a Axl śpiewał alternatywne "Don't cry"...

https://youtu.be/_CFPBXOd8RQ
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 06, 2017, 10:41:23 pm »
0
Dla mnie koncert w Pradze zdecydowanie lepszy niż w Gdańsku. I nawet nie mówię o setliście, bo tu nie ma co dyskutować, ale Axl więcej zagadywał i strzelał fajne miny, a nawet Slasha uśmiechniętego widziałem, czego w Gdańsku mi się nie udało doświadczyć.

Początek koncertu Beta stała z dzieciakiem na skraju sceny i machali do ludzi. Stał też jakiś koleś (Fernando?) z jakąś laską.

No i organizacja po koncercie - pod tym względem jesteśmy w czarnej dupie za Czechami.

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 08, 2017, 11:14:40 pm »
0
Skoro tu zaśpiewał Only Women Bleed to mam pytanie. Gitara z Alice Cooper'a, a tekst, w sensie 4 wersy tekstu to twórczość Axl'a? Czy z czegoś też wzięte?

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 08, 2017, 11:30:24 pm »
0
To fragment tekstu z "Only Women Bleed".

Offline evell

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • this I love
  • Respect: +7
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 09, 2017, 12:22:13 am »
0
Miałem pisać...później stwierdziłem, że sobie dam siana...ale jednak mnie boli, a wylewny jestem:)

Miałem kiedyś i 16 lat, później miałem nawet i 25. Pamiętam i 30ste urodziny itd.
Gunsów widziałem wielokrotnie, bo zwyczajnie jestem oddanym fanem.

Od lat wielu nienawidzę koncertów w PL i staram się je omijać szerokim łukiem. Koncert w Gdańsku był jednym z kilku jakie chciałem zaliczyć i zwyczajnie pojechałem. Na co dzień staram się zwiedzać okolice, czyli Czechy, Słowacja, Niemcy itd. bo zwyczajnie lepiej się tam czuje. I dobrze jest wypocząć po ciężkiej pracy na koncercie rockowym.

Dziwie się Wam czasem (chociaż i takie dyrdymały sam wypowiadałem zapewne wielokrotnie ileśtam lat temu), że z uporem maniaka powtarzacie te same frazesy na temat tego, jak człowiek powinien się bawić (SIC@!@!@) na koncertach, jak zachowywać, jak reagować, iść siusiu, a może nie iść, pić piwo a może cole.

Kocham koncerty w Pradze, bo:
1. w porównaniu z np. ostatnim Gdańskiem nikt mi nie wbija się kolanami na wysokości łopatek tylko dlatego, że korzystając z pierwszych dźwięków It's so easy podbić pod pierwsze rzędy. kurde dwie pary tak zrobiły, trzecia nie zdążyła. Nawet nie wiem gdzie robili rozbieg żeby się ludziom niczym w filmie z Brucem Lee wbić w plery. Jeśli ktoś z Was to chciał zrobić jako trzecia para, może pamięta takiego rudzielca, który sprzedał Panu kuksańca. Nie wstydzę się tego, i zrobię kolejny raz jeśli trzeba będzie.
2. Kocham bo jeśli mam ochotę, idę i kupuje piwo, wypijam je, idę po następne i wracam w to samo miejsce. Atmosfera piknikowa? Komu to przeszkadza akurat na takim koncercie? Bardzo lubię też robić siku wtedy, kiedy mi się zwyczajnie zachce. Jeśli komuś przeszkadzam w odbiorze koncertu..cóż ja nie płaczę gdy machacie telefonami zasłaniając cały widok. Albo fałszujecie mi do ucha:) każdy robi to, co lubi. Po co? Nie wnikam. Siku robię bo taka fizjologia :-D

Mniej spiny, więcej luzu, tyle proponuje.

A, żeby offtopu nie było to:

Koncert w Pradze zdecydowanie na plus. Po Gdańsku nie byłem zachwycony. Pewnie miała na to wpływ atmosfera na płycie GC, której rozmiar to był rozbój w biały dzień:) fajnie, że doczekałem się kilku numerów, których się nie spodziewałem. No i jak zwykle organizacja na plus! Brawo Czesi, można? Można! TRZEBA!
Napisane moimi doświadczeniami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Make Evell's dreams come true!!

Wszelkie glosy POŻĄDANE!!

http://bit.ly/1kotogm

Offline klaudia28

  • Moderator
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +463
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 09, 2017, 03:49:04 pm »
+2
Axl żartowniś, UTLH

! No longer available


Axl : We'll do a really friendly and heartful song. You know about personal relationships and communication. You know we'll digging deep and gettin along, that kind of shit. Yeah. And Slash goes "What?"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 09, 2017, 06:06:14 pm »
0
and Slash goes: "Huh?" ...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Guns N' Roses w Czechach - Praga (Letnany Airport) 04.07.2017
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 10, 2017, 10:14:03 pm »
0
Cały koncert zebrany z różnych filmików:

! No longer available

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7899
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip