Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 10, 2016, 12:18:10 pm »
+4
odezwal sie ten co nie prowokuje  :lol:

skandale to byly w GNR latach 90 - jak sami stwierdziliscie w innym temacie, ostatni duzy to ten z Philly z 2002

beznadziejna forma wokalna - owszem zdarzala sie, ale byly tez swietne lata jak 2006 (koncert w Wawie - kto byl ten wie), 2009 czy 2010.

watpliwa przydatnosc muzykow - to juz tez lata 90 - niektorzy uwazaja ze zaczelo sie juz od Dizziego, przez Zig Zaga, Tracy i Roberte, 976 Horns itd.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 10, 2016, 12:21:20 pm »
0
Bardzo Was proszę, dbajmy o poziom dyskusji na forum.
Możemy mieć inne zdanie, ale naprawdę nie musimy sobie tego nawzajem udowadniać, czy wbijać młotkiem do głowy.
Świat nie stanie się lepszy od tego, czy ktoś polubi Axla, czy Slasha.
Poza tym, ludzie tu naprawdę wolą gadać o Gunsach niż o czyimkolwiek bólu dupy. Od tego typu schorzeń są lekarze ;)
Wiem tylko, że długie siedzenie w jednym miejscu nie pomaga ;) Może pora się przewietrzyć?  :)

Nieszczególnie lubię się powtarzać, więc weźcie to sobie do serca. :ph34r:

                                                                                        Wasz admin   :vampire:




Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline roman199

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +7
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #182 dnia: Stycznia 10, 2016, 01:25:50 pm »
+1
ja np bardzo dobrze pamietam klasyczny sklad i np koncert Mercury Tribute 1992 ktory ogladalem na zywo w tv. i co z tego? nie moge powiedziec ze wole maestrie Bucketa od Slasha? ja rozumiem ze wielu z was nie moze przezyc faktu ze GNR to zespol Axla

To że wolisz Bucketheada to akurat nie ma nic do Guns n roses.
Przełknąłbyś Free, gdyby Paul Rogers reaktywował Free po śmierci Kossoffa z np Malmsteenem w jego miejscu ? Niektórzy muzycy nie pasują do formuły danego zespołu. Nowe GNR to nie Queens of The stone age, gdzie w zasadzie może grać tylko Josh Homme ,dobierający sobie muzyków, a w każdym nowym składzie zespół nagrywa płyty na najwyższym poziomie :) Ale nagrywa ! :) nie jedną płytę przez kilkanaście lat tylko parę płyt w kilka lat. I wszystkie są 10/10 :)

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #183 dnia: Stycznia 10, 2016, 01:44:50 pm »
+1
a dla mnie GNR to jak Whitesnake

nie wazne kto tam jest obok Davida Coverdale to i tak Whitesnake

KFC bardzo pasowal - a jego solo w NT bylo moim zdaniem lepsze od oryginalu

no i co?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 10, 2016, 02:07:41 pm »
0
a jego solo w NT bylo moim zdaniem lepsze od oryginalu
Też je lubię :wub:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #185 dnia: Stycznia 10, 2016, 02:38:39 pm »
+3
Jakby w Gunsach mieli występować najbardziej utalentowani muzycznie ludzie na świecie to Axl Rose nie łapałby się nawet na ławkę rezerwowych.

Teraz by się nie łapał. Zgadzam się. Ale w szczytowej formie zdefiniował wokal rockowy na nowo i stał się jednym z najbardziej charakterystycznych głosów na świecie.

Cytuj
Ja rozumiem, że duża część z Was tych czasów nie pamięta, a Gunsów poznała od 2002 roku wzwyż dlatego gnoicie muzyków z poprzedniego składu.

Słucham GNR od mniej więcej 92 roku także to nie do mnie :D

Cytuj
Douger no i co z tego? Sam talent to nie wszystko. Pitman czy wcześniej Buckethead albo Finck to ludzie z zupełnie innej bajki niż to czym ten zespół był na przełomie lat 80. i 90. Wtedy to był głos pokolenia - liczyły się sex, drugs & rock n roll i rozpierduchy, a nie szybkość przebierania palcami po gryfie i perfekcyjnie zagrane nutki.

Ale to się nie wróci, a jakby nie było to minęło już od tego momentu ze 30 lat. Gdybyśmy myśleli wszyscy myśleć w ten sposób to dalej byśmy tańczyli przy ognisku w rytm wielkich bębnów.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline roman199

  • Patience
  • Wiadomości: 16
  • Respect: +7
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 10, 2016, 03:23:03 pm »
+1
a dla mnie GNR to jak Whitesnake

nie wazne kto tam jest obok Davida Coverdale to i tak Whitesnake

KFC bardzo pasowal - a jego solo w NT bylo moim zdaniem lepsze od oryginalu

no i co?

no i zupełnie nic :D gratuluję własnego zdania, warto takie mieć ;) tak jak Budka Suflera to Cugowski :D Skoro twierdzisz, że solo bucketheada do NT jest lepsze niż oryginalne ...hmm aż się uśmiechnąłem :D ale ok, jak wyżej, własne zdanie :) Idąc Twoim tokiem rozumowania w AC/DC wpasowałby się Paul Gilbert, tak ? mam nadzieję, że nie.
Tyle, że gnr przestał być płodny odkąd zaczęły się roszady "składów". Wydali tylko jedną płytę, zresztą dosyć dziwną i niespójną ( Nic by się nie stało gdyby był to solowy projekt Axl'a - ale wtedy bez nazwy płyta przeszłaby rozgłosem równym Slash's Snakepit czy Adler's Appetite. Twoim zdaniem gnr to Axl i "jakaś tam reszta", moim zdaniem Guns N Roses to zespół, który miał w składzie oprócz Axla... Izzy'iego i Slash'a , Duffa, Adlera, z których każdy wnosił coś mocnego, nadali charakter brzmieniu zespołu , wszyscy są kojarzeni z Guns N Roses bo mieli styl i wyjątkowość pozwalające im nagrać materiał, dzięki któremu to Guns N Roses jest gdzie jest i jest tak cenione , a dzisiaj jest tak głośno o Reunionie Axl- Slash, Duff,  który musiał się kiedyś wydarzyć i tak wiele waży :) Gdyby Buckethead wrócił do GNR to pisałby o tym cały świat ? NIE :P zastanów się dlaczego :P przeciez w NT zagrał lepsze solo :P

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 10, 2016, 03:32:26 pm »
+3
Serio są tu tacy, którzy nie potrafią zrozumieć, że Axl to Guns N' Roses? Ludzie to kupili, wrócił w 2001 i wszyscy oszaleli, gdyby wtedy każdy olał powrót Axl'a z własnym zespołem, pewnie szybciej by doszło do reaktywacji. Ludzie sami to kupili, więc kamienie zaczęły się toczyć...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 10, 2016, 03:59:54 pm »
+4
Cytuj
dyby Buckethead wrócił do GNR to pisałby o tym cały świat ? NIE :P zastanów się dlaczego :P przeciez w NT zagrał lepsze solo :P

Nie gdybaj, bo równie dobrze mogę napisać tak:
Gdyby dopiero w 2000 roku powstało GNR i nagrali AFD, to prawdopodobnie pies z kulawą nogą nie zainteresowałby się tym zespołem.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 10, 2016, 04:31:38 pm »
+4
LOL, GNR to Axl, Adler, McKagan, Slash i Izzy - nawet się uśmiałem.  :D

To jest piątka, która wypromowała ten zespół niekoniecznie umiejętnościami, tak, ale trudno zdefiniować sukces, bo nie zawsze zależy od tego, któremu się go przypisuje. Tej piątce nie można odmówić, że była popularna i tylko tyle.

GnR to Axl, to jego zespół. Nie był idealny przez te wszystkie lata, ale robił to co uznawał za odpowiednie w poszczególnych latach, co pokazują transformacje, roszady i aranżacje zmieniające się na przestrzeni lat. To strasznie ciekawe wydarzenie, że znów usłyszymy Slasha i Duffa w Guns N Roses, ale nie zaklinajmy rzeczywistości, żaden z nich nie definiowal tego bandu jak Axl. Nawet nie byli blisko, bo Axl to nie tylko wokalista, ale także kompozytor, producent i lider. Robin i Buckethead pomagali mu realizować to, czego nie chciał Slash co udowadnia kto był sterem, wędkarzem i rybą u Gunsów (jak będę mieć czas to poszukam cytaty, na temat tego jak Axl wymagał kilku podejść do solówek, żeby nadać im duszy jak robił to Slash). I to własnie dlatego tzw. newGNR było aż tak idealne. Bucket i Finck to było połączenie tego co Slash grał, gra, nigdy nie zagra i co nigdy mu się nie nawet nie przyśni. AMEN.
Powyższy post jest zgodny z tematem.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 10, 2016, 04:39:13 pm »
+1
Axl i jego ekipa od 2001 wcale nie była idealna, bez przesady...

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 10, 2016, 04:45:52 pm »
+1
Dokładnie, rozumiem być fanem FakeGNR, ale bez przeasady. Gdyby byli idealnym zespołem, to Axl nie wracałby do starych członków zespołu, tylko dalj grałby z Ashbami, Bąblami, czy jak oni tam sie nazywają.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 10, 2016, 04:59:27 pm »
+6
Dokładnie, rozumiem być fanem FakeGNR, ale bez przeasady. Gdyby byli idealnym zespołem, to Axl nie wracałby do starych członków zespołu, tylko dalj grałby z Ashbami, Bąblami, czy jak oni tam sie nazywają.

 :facepalm: Tak samo można powiedzieć że gdyby klasyczny skład był idealny to by Axl cały czas z nimi grał

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 10, 2016, 05:03:31 pm »
0
Ale to nie Axl decydował, oni sami odeszli. Bo Axl nie był idealny?  :kwiatek:

Głupia gadka :)

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 10, 2016, 05:08:11 pm »
0
Właśnie do tego zmierzałem :D bo kolega przeoczył że Ashba i Ron sami odeszli :rolleyes:

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip