Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 07, 2016, 05:58:04 pm »
0
Sunset Myślę, że nawet jeżeli doszło by do tego to prędzej ludzie mu wybaczą występując z klasycznymi kumplami niż z nowymi członkami, wiesz ludzie zwracają na takie coś uwagę, analizują w dużym stopniu opierając to pod wpływem czegoś (zauważ, ze ludzie oceniają czasami dwie identyczne sprawy dość różnie) :)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 07, 2016, 06:10:11 pm »
+1
albo podejscie czysto biznesowe - dostaniesz o tyle wiecej kasy ale grasz tez kawalki z ChD...

Slash by na to nie poszedł, ma dość kasy z koncertów ;) pieniądze są tu tylko dodatkiem

Na pewno Slash na brak kasy nie narzeka, bo jego solowa kariera się rozwija bardzo dobrze. Więc dlaczego bierze udział w "reunionie"? Dla kasy ;) Za żaden koncert pod szyldem "Slash, Myles Kennedy and the Conspirators" nie dostanie tyle pieniędzy, ile za Guns N' Roses. I nie uważam tego za coś złego, że Axl, Slash i Duff postanowili zagrać jeszcze raz razem dla kasy. Z czegoś żyć trzeba, a przecież muzyki to oni dla idei nie tworzyli.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 07, 2016, 06:43:47 pm »
+3
Nie licząc hejterów dla których GNR się skończyło się w 93/96r. ;)

Guns N' Roses się skończyło na "Kill 'Em All".

« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2016, 06:48:38 pm wysłana przez Hubik »

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 07, 2016, 06:47:00 pm »
0
Guns N' Roses się skończyło na "Kill 'Em All".
Nie, bo na "Ten" :P

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 07, 2016, 06:49:04 pm »
0
albo podejscie czysto biznesowe - dostaniesz o tyle wiecej kasy ale grasz tez kawalki z ChD...

Slash by na to nie poszedł, ma dość kasy z koncertów ;) pieniądze są tu tylko dodatkiem

Na pewno Slash na brak kasy nie narzeka, bo jego solowa kariera się rozwija bardzo dobrze. Więc dlaczego bierze udział w "reunionie"? Dla kasy ;) Za żaden koncert pod szyldem "Slash, Myles Kennedy and the Conspirators" nie dostanie tyle pieniędzy, ile za Guns N' Roses. I nie uważam tego za coś złego, że Axl, Slash i Duff postanowili zagrać jeszcze raz razem dla kasy. Z czegoś żyć trzeba, a przecież muzyki to oni dla idei nie tworzyli.

W sumie od przybytku głowa nie boli  :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 07, 2016, 08:08:17 pm »
+1
Nie chcę, teraz sprawdzać, ale wydaje mi się, że wykonują, tylko te do, których prawa ma kudłaty (jako współautor?). Ale mogę się mylić, absolutnie!
Nawet jeśli Kudałty ma do nich prawo to wciąż nie zmienia faktu, że nie są to kawałki Mylesa a mimo to je wykonuje.
Serio, dziwi mnie, że zastanawiacie się nad tym czy Slash będzie lub nie będzie wykonywał kawałków z ChD a nie jest trudno Wam sobie wyobrazić Axla śpiewającego kawałki z np. VR. Serio? Nie jest Wam trudno? Nie znacie Axla? :???: Bo ja osobiście uważam, że nie ma na to szans.
Poza tym ChD jest Axla upragnionym dzieckiem. I znając tego uparciucha nie sądzę, zeby poddał się bez walki :sorcerer:
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 07, 2016, 08:24:19 pm »
+3
Jakby Axl nie chciał grać kawałków ChD to by nie zostawił Fortusa, Franka i Pitmana tylko by wziął Soruma i Gilby'ego. Na bank większość seta to będzie AFD i UYI I i II ale coś z ChD musi się pojawić - Axl to Axl nie przekreśli tak łatwo swojej wizji.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 07, 2016, 08:47:59 pm »
0
Może jego wizja się zmieniła?

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:38:18 pm »
+2
Witam :). Oj długo nic nie komentowałem ale zaglądałem dość często :) jednak sytuacja zmusiła mnie do przypomnienia sobie hasła i napisania kilku słów :D.

Ogólnie pewnie zapomnieliście jak pisałem o tym ,że jeśli Axl czeka z nową płytą do atmosfery ,która była w trakcie nagrywania AFD i coś musi być na rzeczy to się śmieliście :D.
Szczerze mówiąc ogromnie się ciesze ,że chociaż ta część składu wróciła pod stary szyld (trochę tu się cofnę w wypowiedziach o parę stron,chyba nie będziecie mieli mi tego za złe :) ). Większość z Was pewnie ubolewa nad tym iż klasyczny skład nie wróci (przynajmniej teraz) na wspólne dechy ale mnie szczególnie to nie dziwi. Steven jest w fatalnej formie i nie nadaję się na tak "odpowiedzialne" granie jakim trudnią się Gunsi. Izzy nie lubi przepychu do ,którego dopchało się gnr i tego wyraz dał w latach 90`tych, zresztą o ile mnie pamięć nie myli sam Slash mówił ,że Izzy jest dobrym kompozytorem ale nie przepadał za graniem z nim, więc z jego powrotem może być różnie :D.

Całą sprzeczkę o kasę ,która się tu wydała spróbuje wyjaśnić troszkę inaczej. Slash, Axl i Duff są muzykami na takim poziomie, muzycznym i finansowym ,że na prawdę nie muszą nic robić dla pieniędzy. Bo sami pomyślcie jeśli mielibyście dostawać 100% wynagrodzenia za wykonaną robotę  od ,której zbiera wam się na wymioty a za przyjemną robotę  dostawalibyście 80-70% tego co wcześniej to co byście wybrali? :P Zakładając ,że i tak już jesteście ustawieni do końca życia. Sądzę ,że chłopaki wrócili tylko dlatego ,że po latach wyczerpały im się baterię wściekłości, może chcieli poczuć to co było kiedyś a jakby nie patrząc to są to faceci po 50-tce, nie ubywa im czasu jak nikomu więc może w końcu doszli do wniosku ,ze to bezsensu, usiedli, pogadali,powspominali i porozmawiali o wspólnym graniu- wbrew pozorom to jest możliwe nawet i u Gunsów jak widać. Jestem ogromnie ciekawy tylko co zrobią z materiałem z ChD, z jednej strony chciałbym usłyszeć tam Slasha podczas sowlówek  ale z drugiej został Fortus ,który mógł właśnie z tego powodu zostać :). Jeśli chłopaki chcą zaszokować ludzi z nowym rokiem co już im się koncertowo udało to na prawdę bym się nie zdziwił gdyby zagrali coś z VR. Wiem ,że to abstrakcyjne myślenie ale sami nie wiemy jak potoczyły się rozmowy chłopaków i jak przede wszystkim toczyć się będą dalej :).

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 07, 2016, 11:10:50 pm »
0
moim zdaniem VR zdecydowanie nie będzie. To totalnie inny kaliber, nie wiem w ogóle kto zaczął taką gadkę i na jakiej podstawie Ludzie chcą oglądać Gunsów, a nie słuchać eksperymentów Axla z kawałkami VR, to jest inna liga. Slash grywał kawałki VR bo to jego dziecko, ale będąc w GN'R grać VR? Niee, zostawmy to na solowe koncerty Kudłatego

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 07, 2016, 11:20:22 pm »
0
W zupełności się zgadzam ale patrząc z innej strony to Slash też ładuje się w ChD, bo nie ma nawet opcji by Axl odpuścił jakiś kawałek z ChD. I dlatego osobiście uważam ,że mogą nas jeszcze zaskoczyć bo właśnie jakby nie patrząc to zrobili robiąc przegrupowanie :) a czym to się okaże w kwietniu :D. No, chyba ,że w międzyczasie wypłynie jakiś "przeciek" całkowicie przypadkowy :D. Ja wiem, ja wiem to już jest tworzenie własnej rzeczywistości ale ostatnie pół roku pokazało ,że nawet największym sceptykom można zmienić punkt widzenia :P.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 07, 2016, 11:25:02 pm »
+1
Ale w ogóle jakie coverowanie VR przez Gunsów? To bzdura. Po co Guns N' Roses mieliby grać kawałki kapeli, która praktycznie jest ich własnym produktem? Nie po to się schodzą, żeby grać utwory ze swoich solowych czy innych postgunsowych projektów.

Offline Robal_09

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 07, 2016, 11:38:18 pm »
0
OMFG ! Będę w przyszłym roku w maju w Stanach, pojechałbym na ten festiwal ale wyjazd w kwietniu troche mija się z moimi planami. To byłoby niesamowite wydarzenie w moim życiu zobaczyć ich w takim składzie  po raz pierwszy i być może ostatni bo albo ja nie będę miał następnej okazji albo oni być może nigdy więcej w tym składzie już nie wystąpią. Niesamowicie pozytywna informacja która może być początkiem reunionu jeżeli dobrze się będą dogadywać podczas festiwalu !

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 08, 2016, 12:29:20 am »
0
Lepszej informacji w ostatnim czasie chyba nie moznabylo uslyszec. Mam tylko nadzieje, że jest to szczera inicjatywa bez jakichś marketingowych otoczek. Każdy mowi, że kase i popularność mają. Tylko jaka kase i popolularnosc mieli i będą mieli pod szyldem GN'R :) Axl pogodzony ze Slashem, przecież to było nie do pomyślenia, a tu bach :P


Uploaded with ImageShack.us

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 08, 2016, 12:30:26 am »
0
Jak już wcześniej wspominałem mnie fakt wcale nie zdziwi jak rudy opuści jak Wy to nazywacie "swoje dziecko" i Panowie skupią się na odgrywaniu kawałków z klasycznych płyt a spekulację, że będą wykonywać utwory z solowych projektów czy kontraband'ów to już gruba przesada! Równie dobrze niech rudy wykona kilka kawałków z repertuaru kudłatego bo czemu by nie prawda? :facepalm:

Ghost_82 doczekaliśmy się czasów, gdzie jedni kończą karierę "CRUE (całkiem udanie) Sabbath) inni się schodzą (Slash N' Rose) a jeszcze inni planują się zejść (SKID ROW?) też mam nadzieję, że prócz kasy (jej nigdy nie zawile nie ważne ile byś miał milionów i tak będziesz chciał mieć więcej) jest chociaż mała nić sentymentalna i zrobienia coś dla fanów? Tak czy inaczej wszystko czas pokaże co dalej...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2016, 12:53:54 am wysłana przez bartjucifer »

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip