Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mr.Brownstone

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +69
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 06, 2016, 06:44:29 pm »
0
Eddie Trunk (radio/TV) pisze tak:

Cytuj
"My sources have told me current GnR drummer Frank Ferrer will be retained and play the bulk of the show, with perhaps a guest appearance from Steven Adler if a deal can be worked out. I would suspect the same with Richard Fortus staying, and maybe Izzy popping up. I would also expect Dizzy and Chris Pittman to stay. I have heard the Dave Kushner rumor but don’t know anything about that and don’t see the connection, but anything is possible. Axl always liked 3 guitars in the later era Guns so who knows? "

Możliwe, że się Adler załapie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 06, 2016, 06:49:56 pm »
0
Eddie ogólnie ciekawe rzeczy pisze, dające wiele pozytywnej energii. Warto, by przybliżyć jego pogląd :) Ile w tym spekulacji, a ile wiedzy - pokaże czas. Ale jestem dobrej myśli  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 06, 2016, 06:52:09 pm »
0
Zqyx - podpisuję się pod tym co napisałeś. W końcu się coś rusza w Gunsach, wiele osób chciało zgody między Axlem i Slashem i teraz jesteśmy tego świadkami. Czy to nazwiemy reunionem czy kolejnym nowym składem GNR to jest jakiś ruch - kto wie co się z tego urodzi?  :D

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 06, 2016, 11:36:39 pm »
+1
Niczego odkrywczego nie napiszę, ale co tam:
Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek nadejdzie ten moment! Jeszcze tak z dziesięć dni temu traktowałem te informacje jak każdą dotychczas nakręcającą się spiralę "reunion? reunion!" - za każdym razem kończyły się tak samo. Aż do tej pory!
To jest super news, ciekawi mnie jak panowie podejdą do tematu, czy może usłyszymy coś nowego albo zapowiedzi czegoś większego? Cieszy mnie, że trochę dojrzeli i że będzie szansa zobaczyć ich występ w jakiejś innej formie niż na nagraniu sprzed 23 lat :) G n' f'n R!
Co do małych bitewek tutaj: ja od zawsze (no, tzn. od tych paru lat, odkąd słucham GnR, może z osiem będzie) uwielbiałem Slasha, zaś Chinese Democracy niekoniecznie mi podchodziło. Co nie przeszkodziło mi być w Rybnik trzy i pół roku temu, cierpliwie stać te trzy godziny w oczekiwaniu na WTTJ, dobrze się bawić przez cały koncert i nie robić dziwnych min w trakcie niezbyt znanych mi/lubianych przeze mnie kawałków.

Swoją drogą: jeżeli oni potrafili się dogadać (miło by było, gdyby nie było to TYLKO dla kasy, ale w sumie whatever), to może i ja spróbuję dać jeszcze jedną szansę ChD? Parę lat minęło, już nie jestem taki rock radykalny... Jak myślicie, jest szansa? :D

A tym narzekającym chciałbym jeszcze przypomnieć:
You wanted the best
Well... They didn't fucking make it
So here's what you get:
from Hollywood
GUNS N' ROSES!
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

Offline Plemnik

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pitu pitu
  • Respect: +77
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 06, 2016, 11:39:41 pm »
+2
Eddie już raczej spekuluje. Osobiście wydaje mi się że to oświadczenie pośrednio zamyka temat reszty muzyków, i skład dopełni Fortus, Ferrer, Reed oraz Pitman. Dlaczego Fortus i Ferrer? Zauważyliście jak w stosunkowo podobnym czasie pojawiła się wiadomość o odejściu DJa i rzekomym pogodzeniu się Slasha z Axlem? Dzisiaj widać że machina pt. "Reunion" musiała już wtedy działać, a skoro kolejno Ferrer i Fortus potwierdzili po tym czasie że nadal są w zespole, to chyba nie po to żeby odejść chwilę potem, dlatego wg mnie dalej są w zespole. Dlaczego Dizzy? Bo dlaczego nie, zespół potrzebuje klawiszy. Dlaczego Pitman? W niego wątpiłem, ale jego aktywność na portalach społecznościowych sugeruje że jest w zespole.

Dlaczego nie Izzy, Steven, Matt lub Gilby? Bo o ich powrocie byłoby napisane w oświadczeniu. Takiego reunionu nie robi się w dwa dni, więc temat składu na pewno już dawno jest dopięty. Aczkolwiek nie zaskoczyłby mnie gościnny występ Izzyego na Coachelli. Pojawiał się w nowym GnR dość często, to czemu nie teraz?
Czemu nie Dave? Bo Slash od zawsze gra z jednym rytmicznym, i raczej na tym polu Axl mu ustąpi,  w końcu jakby nie patrzeć to od wciśnięcia innego gitarzysty zaczął się cały rozpad.

Co o tym myślicie?

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 06, 2016, 11:46:45 pm »
0
Trafiłeś w punkt. Gościnne występy będą częste coś czuję.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 06, 2016, 11:52:19 pm »
0
gościnne występy będą.. Izzy dogaduje się z wszystkimi chłopakami i ciągle z nimi współpracuje.

wg mnie obecność Pitmana wskazuje na to, że będą grane kawałki z ChD.. A jak ChD to pewnie będzie 3 gitarzystów - może dojdzie Dave, może ktoś nowy? Spekulacje, spekulacjee... ale wszystko jest niesamowite ciekawe, zobaczymy jaką formę przybiorą Gunsi w kwietniu. Fortus mógłby spokojnie pociągnąć gitarę prowadzącą w kawałkach z chińszczyzny, a Slash jest na tyle dojrzałym gitarzystą, że jest w stanie zejść na chwilę na dalszy plan, poza tym gra covery nie od wczoraj ;)

Offline Plemnik

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pitu pitu
  • Respect: +77
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 07, 2016, 12:58:14 am »
0
O ile Pitman faktycznie może być potrzebny do grania ChD, o tyle trzecia gitara już niekoniecznie, a na pewno można to jakoś przearanżować na dwie. O tym że Pitman=Chinese nie pomyślałem, mam nadzieję że tak właśnie jest. Jeżeli tak, to co mogłoby się pojawić na żywo? Wg mnie Better i This I Love to pewniaki, moooże Street of Dreams, reszty bym się nie spodziewał.

Swoją drogą, kombinacja Slash + 2 gitary wydaje mi się takim sztucznym półśrodkiem między starymi a nowymi Gunsami. Jak Slash to tylko +1, a jak trzech gitarzystów to bez Ukośnika, dlatego opcja tylko z Fortusem wydaje się taką najbardziej naturalną, szczególnie że miał chyba "najmniej złą" opinię u antyfanów newGnR spośród wszystkich innych gitarzystów.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 07, 2016, 01:32:17 am »
+2
Fortus jest wszechstronnie utalentowanym gitarzystą z dorobkiem w świecie dużej muzyki, dlatego wybór był dość naturalny. Chris w GNR nie odpowiada jedynie za muzykę, dlatego też pewnie zostanie bo dla was to trochę jak list do Mikołaja z dozą pseudologiki, a my mamy grupę dorosłych facetów którzy dojrzeli do kompromisów - facet przyda się na scenie do tych światełek i uzupełniania piosenek synthami, efektami itd. Piosenki z ChD na 2 gitary to tak jak AFD i UYI na 3 - kwestia aranżacji. Myślę, a raczej życzę sobie zobaczyć Slasha w akcji podczas This I Love, choćby ze wzgledu na tło powstawania tej piosenki. Bardzo możliwe, że ją znał i odkopią aranżację z tamtych lat. TWAT to raczej wolna sugestia, ale byłoby fajnie ze wzgledu na rozmach i epickość tego utworu, no i sam Axl pokazał że można ją dobrze zagrać na kilka sposobów. Better wykreślam, bo prędzej wstawią coś z AFD jako szybszy kawałek. Marzeniem byłoby Cather In The Rye, ze względu na to jaką rolę gra gitara prowadząca w tym utworze, a Slash kiedyś potrafił zgrywać się z Axlem, więc też może wyniknąć coś ciekawego.

Obawiam się, że pominą ChD w ogóle, ale zasadniczo to obojętne co zagrają - sam fakt Slasha w Guns N' Roses to abstrakcja, nie wierzę że to piszę  pozostając w sferze faktów :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2016, 01:35:25 am wysłana przez hkt »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 07, 2016, 01:47:14 am »
+1
Cytat z mygnr:

Just the thought of Slash once again being referred to as 'lead guitarist of Guns N' Roses' in the media gives me a boner.  8)

Jak się patrzy na Wikipedię to też ciary przechodzą.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:29:46 am »
+2
Chyba zapomnieliście, że na trasie UYI był też ktoś pokroju Pitmana niejaki Teddy Zig Zag :P Jaki sens miałoby zrezygnowanie z Pitmana i zatrudnienie dodatkowego muzyka na trasę zamiast niego?

Z Dave'em to trochę fantazjowanie, wystarczy Slash i Fortus. Chyba, że Robin Finck, wtedy "reunion" by objął cały okres działalności GNR :D

Gdyby Axl pominął ChD fani by mu tego nie wybaczyli. To by znaczyło że się sprzedał i wypiął na dzieło swojego życia. Ale raczej nierealne, żeby tak postąpił. Duff nie miał problemów z graniem nowych utworów, więc dlaczego Slash miałby mieć.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:33:18 am »
+2
Gdyby Axl pominął ChD fani by mu tego nie wybaczyli.
Nie był bym tego taki pewny.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:38:18 am »
0
Nie licząc hejterów dla których GNR się skończyło się w 93/96r. ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:41:31 am »
+1
Kocham Axla całym serduchem. Ale brak "Sorry", "TIL", "Better" czy "ChD" byłby dla mnie strasznym ciosem.
Wcale nie chciałabym, żeby okazało się, że granie ChD już za nami. To by oznaczało trochę tak, jakby czekanie na tę płytę tyle lat było czymś zupełnie nieważnym.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:43:03 am »
0
Szanuję chińszczyznę (płytę nawet kupiłem w dniu premiery) pamiętam nawet jak jarałem się demówkami (wcześniejszymi wersjami utworów nawet na niektórych lekko się zawiodłem przy ostatecznej wersji) ale nie zmienia to faktu, że ludzie będą chcieli słuchać klasyków przy okazji zejścia się kudłatego z rudym...

PS. Nie ma mowy by Slash grał coś z chińszczyzny.

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip