Autor Wątek: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016  (Przeczytany 86476 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:54:24 am »
0
Nie rób ze Slasha takiego... no cóż takiego za jakiego Axl go uważał po 96r. :P

Nie rozumiem czemu Slash miałby nie grać tych utworów. I wielu fanów bardzo chce usłyszeć te utwory w wykonaniu Slasha. Ja najbardziej czekam na Better

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:54:26 am »
0
Black Sabbath po powrocie Ozzy'ego nie gra na koncertach kawałków z okresu np. Ronniego Jamesa Dio. Podejrzewam, że podobnie będzie z Guns N' Roses. Kawałki z ChD znikną z setlisty. Poza tym, nie wiadomo na jak długi występ jest podpisany kontrakt. Jeśli to już nie będą trzygodzinne koncerty i set będzie trzeba skompresować, to pierwsze do wylotu będą właśnie kawałki z Chińszczyzny. Jak dla mnie, kilka mogłoby zostać, np. Sorry czy Street Of Dreams, ale płakać po nich nie będę.

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 07, 2016, 09:55:42 am »
+2
Jak dla mnie to z Chinese coś padnie, a raczej z Velvetów czy innych projektów Slasha nic nie zagrają.  GNR się reaktywuje/przegrupowuje  (jak zwał tak zwał) a nie VR

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:00:13 am »
0
Black Sabbath po powrocie Ozzy'ego nie gra na koncertach kawałków z okresu np. Ronniego Jamesa Dio. Podejrzewam, że podobnie będzie z Guns N' Roses.
Dokładnie! Nie widzę powodów by miało być inaczej...

PS. Gdybym wrócił do swojego macierzystego zespołu po latach i miał bym grać utwory z płyt, w których nie brałem udziału czuł bym się bardzo źle...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:02:40 am »
0
Też mi się trochę kuriozalne wydaje gdybanie, że Axl miałby zaśpiewać coś z solowych projektów Slasha czy z VR. To tak jakby miał zaśpiewać coś z Loaded, bo przecież czemu nie, skoro brałby się za materiał Slasha ;) Czemu nie Duffa zatem?
Ale to pewnie tak samo jak "slashowym" fanom nie mieści się w głowie Chińszczyzna podczas reunionowych koncertów ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:10:13 am »
+1
No to akurat oczywiste, czemu mieliby grać coś z solowych projektów Slasha/Duffa. Myślę że w ramach "kompromisu" wrócą jakieś stare utwory GNR które nie były grane od tamtych czasów. Co zresztą już widzieliśmy przy okazji koncertów z Duffem w 2014r.

Natomiast ChD to GNR, zespół nie stał w miejscu po odejściu Slasha. I jeszcze raz przypomnę, że Duff nie miał z tym żadnego problemu a nawet zagrali Shackler's Revenge

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:14:02 am »
+1
Fantasta z Ciebie... Z tego co się zapowiada to nie będą gościnne występy, więc nie ma powodu by grali kawałki z chińszczyzny...

PS. Już widzę jak kudłaty siedzi w studiu czy domu puszcza kawałki z chińszczyzny i ćwiczy...

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:14:24 am »
+1
Skoro Pittman ma pełnić rolę Zig Zaga to ja wnioskuję o zagranie Bad Obsession. Tylko nie znam talentów Chrisa do gry na harmonijce.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:16:38 am »
0
Tylko nie znam talentów Chrisa do gry na harmonijce.
Nie jest to zbyt trudne... Dobry muzyk sobie z tym poradzi ;) no chyba, że płuca zajechane :D

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:24:29 am »
0
Do tego niech Axl  potrenuje na siłowni i zaskoczy formą na koncercie tak aby niedowiarkom buty pospadały....  Oby tylko dało się zobaczyć transmisję.... Eh oszaleje ze szczęścia....

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:31:27 am »
0
Powrót musi być ugadany od dłuższego czasu. Axl nie pojawia się publicznie od rezydencji w Vegas to może choć trochę wziął się za sobie

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:42:19 am »
0
Zapewne jest duza szansa na Double Talkin Jive. To taka sensowna propozycja z mojej strony. Nie bedzie VR ani czegokolwiek ze Slasha. Realnie z ChD wydaje sie zagranie jedynie Street of Dreams i This I Love. Moooooze Better jako najwiekszy hit nuGnR. Tyle z realnego puntu widzenia.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:44:51 am »
0
może choć trochę wziął się za sobie
Meksykański "happy meal" i rowerek :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 07, 2016, 10:59:54 am »
+1
W kwestii tego, czy będzie grany materiał z CHD, to tak naprawdę nic nie wiemy. Jedni na pewno będą tego chcieli, inni na pewno nie, dużej cześci fanów będzie to obojętne, a i tak zdecyduje, albo już zdecydował sam zespół. Ciekawie byłoby usłyszeć Slasha grającego materiał z CHD, ale równie ciekawie byłoby usłyszeć np. Richarda, zakładając, że to on będzie grał ze Slashem, grającego Pretty tied up, czy Double talkin jive. Jestem podekscytowany na myśl, że set, przynajmniej na pierwszym koncercie, może odbiegać od tego, do czego przywykliśmy. W kwestii coverów nigdy nie byłem za bardzo ich zwolennikiem, ale teraz otwiera się możliwość zagrania "własnych" coverów ze Spaghetti Incident. Nie wykluczam też opcji, że chłopcy zaskoczą nas zagraniem czegoś, czego nigdy nie mieliśmy jeszcze, dotąd, okazji usłyszeć :) I niekoniecznie mówię tu o czymś całkiem nowym, choć jasne, że byłoby to miłe. Ogólnie, biorąc pod uwagę wydarzenia okołogunsowe jestem podekscytowany jak dawno nie byłem. I mam nadzieję, że nie tylko ja :) Bo jasne, można narzekać na to, na tamto, ale ostatecznie i tak liczy się, że dojdzie do wydarzenia, o którym kilka miesięcy, ba nawet tygodni temu mogliśmy jedynie śnić. :) A to, że część z nas odbierałaby taki sen jako koszmar? No cóż, Wasze prawo :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

bartjucifer

  • Gość
Odp: Guns N' Roses tworzy historię powracając w 2016
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 07, 2016, 11:14:45 am »
0
Zqyx myślę, że każdy tutaj się cieszy, ale nie każdy podchodzi do tematu realistycznie ;)

PS. Snucie fantazji i własnych wizji jest zbędne...

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7899
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip