Autor Wątek: Wywiad z DJ Ashbą  (Przeczytany 7427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Wywiad z DJ Ashbą
« dnia: Marca 31, 2012, 06:43:25 pm »
0
Guns N' Roses to zawsze gorący temat jeśli chodzi o rock n’ rolla, a ich gitarzysta prowadzący, DJ Ashba to niesamowicie zajety „wioślarz“. Jest również gitarzystą Sixx: AM (zespołu Nikkiego Sixxa), więc kiedy rozmawiał z Loudwire Radio, podzielił się z nami informacjami począwszy od przyszłości GNR, niepewności co do występu na Rock and Roll Hall of Fame, Six: A.M i ich nadchodzącego występu na Revolver’s Golden Gods awards. Poniżej wywiad:

Co się dzieje teraz w zespole?
Mamy małą przerwę. Właśnie skończyliśmy trasę „up close and personal“, gdzie przez miesiąc, półtora, graliśmy w mniejszych miejscach jak np. House of Blues itp. , co było bardzo fajne. W maju znowu ruszamy w drogę, tym razem na 2,5 miesiąca do Europy.

Thin Lizzy będzie Waszym supportem.
Tak, właśnie o tym przeczytałem.

To niesamowite. W tym zespole jest kilku naprawdę dobrych gitarzystów, o ile pamiętam. Scott Gorham jest chyba nadal z nimi...
Tak, absolutnie. To będzie bardzo ekscytujące.

A potem jest ceremonia wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame 14 kwietnia, tego wieczora również zagrasz z zespołem, prawda?
Cóż, nie wiem. Tak naprawdę nie było na ten temat żadnych rozmów, więc nie mam pojęcia. Jestem bardzo ciekaw co się wydarzy. Tak czy siak, na pewno będzie fajnie.

Jestem pewien, i tak będziesz na miejscu i dostaniesz nagrodę.
Haha, ta. Tak naprawdę nie wiem co się tam w ogóle dzieje. Na tę chwilę, nie mam planów żeby się tam wybrać, ponieważ praktycznie nic o tym nie słyszałem. Nikt o tym nie mówi. Wiesz, jeśli zadzwoni do mnie Axl i będzie chciał zebym tam był, to pojadę. W przeciwnym wypadku, po prostu usiąde z boku i zobaczę co się będzie dziać.

Stary, jeśli chcesz, możemy to obejrzec u mnie w domu, jesteś zaproszony.
Ok, pasuje.

Załatwie piwo i laseczki!
Haha, na poważnie myśle że to wielki zaszczyt i to wspaniale i dla Axla i całej reszty chłopaków. Mam nadzieje że na ten jeden wieczór wszyscy będa w stanie odsunać na bok animozje, nawet jesli nie będzie żadnego występu. Myślę, że to byłoby świetnie dla fanów, zobaczyć ich wszystkich na scenie, zobaczymy co się bedzie dziać.

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Powiedz, jesteś relatywnie młody - czy kiedy dorastałeś, grałeś w cover bandach które grały piosenki GNR?
Tak, tak się składa (śmiech). Myślę, że każdy był. Wiesz, byłem w zespole od kiedy miałem 13 lat, więc złapałem bakcyla od gitarzystów takich jak Eddie Van Halen, Stevie Ray Vaughan, Joe Satriani, Steve Vai, Slash, wszyscy są fenomenalni i inspirowałem sie nimi.

Teraz sam jesteś fenomenalnym graczem i dzieciaki uczą się Twoich solówek i zagrywek.
Wiem, to dziwne, prawda?

Ta, taka kolej rzeczy.
To naprawdę fajne. Pochlebia mi to że widzę jak inspiruję młodsze pokolenie, przypomina mi to o sobie samym sprzed wielu lat. Miejmy nadzieję, że jeden z dzieciaków które inspirują się mną, sam kiedyś stanie się inspiracją dla innych .

Co dzieje się z Sixx: A.M? Posucha w czasie kiedy jesteś zajęty w GNR? Planujecie się zejść?
Nie, pracujemy cały czas. Będziemy grać na Golden Gods Awards - chyba 11 kwietnia. Niedługo wychodzi też całkiem nowy singiel. Chciałbym też podziękować wszystkim, ponieważ „Lies of the beautiful people“ osiągneło nr.1 a „This is gonna hurt“ było w najlepszej 5. Ów następny singiel też będzie świetny i miejmy nadzieje że ludzie będą o niego prosić.

Myślę, że wielu ludzi lubi to, że zarówno GNR jak i Sixx:A.M to stary dobry, melodyjny rock n roll pełną parą.
Tak, własnie tak jest, i kocham to ponieważ to projekty gdzie naprawdę mogę być po prostu artystą. Dotykamy tematów które wydają się pomagać ludziom, to coś w rodzaju terapii dla nich. Piszemy o rzeczach, przez które musimy przejść i dowiadujemy się, że nie jesteśmy w tym sami. Wielu ludzi ma podobne problemy, lub takie które pozwalają im się identyfikować z naszymi utworami, to świetne.

Wiem, że nie przewidzisz przyszłości, ale kiedy myślisz ze będziesz miał okazję pisania nowego materiału dla GNR?
Tak naprawdę dużo o tym rozmawialiśmy wszyscy i zrobiłem już 10-12 własnych demówek, które dorzucę do koszyka, podrzuciłem tez kilka pomysłów Axlowi na które od razu zareagował. Myśle że będzie dobrze. On ma dużo materiału, nagranego materiału i nie mogę się doczekać kiedy będę nad nim pracował. To ekscytujące, ale trzeba ruszyć tę wielką maszynę. Z Sixx: A.M jest nas po prostu trzech, nikt inny nie jest w to zaangażowany.

Jasne.
Zero managementu - tzn. mamy management itp. ale nikt nie wcina nam się w proces twórczy. Z Gunsami sprawa jest poważniejsza, więc duzo dłużej trwa zanim te trybiki zaczną się poruszać, ale kiedy już tak się stanie, ciężko to zatrzymać. Wygląda to dobrze.

Dj, teraz kiedy już jakiś czas grasz w GNR, jaki utwór z repertuaru jest Twoim ulubionym do grania?
Wiesz, uwielbiam grać starsze kawałki. Uwielbiam grać „Mr. Brownstone“ i „It’s so easy“, „My Michelle“, tego typu utwory i oczywiście „November Rain“. Ostatnio moimi ulubionymi są „Civil War“ i „Estranged“, świetnie się je gra. Z nowego materiału, zdecydowanie „This i Love“, jedna z moich ulubionych solówek.Ta którą Robin nagrał na album, świetnie sprawdza się w studio, ale doszedłem do wniosku że nie jest dla mnie, nie wychodziła dobrze na żywo więc musiałem ją nieco przerobić pod siebie by niejako ‚sprzedac’ ją publice. Daje mi ona dużo radosci i myślę że to piękny utwór.


Źródło : http://loudwire.com/dj-ashba-talks-the-future-of-guns-n-roses-jamming-with-sixx-a-m-more/

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 31, 2012, 07:01:57 pm »
0
Nikt o tym nie mówi.

Oj mówi, mówi, co po niektórzy to nawet za dużo :D

Z nowego materiału, zdecydowanie „This i Love“, jedna z moich ulubionych solówek.Ta którą Robin nagrał na album, świetnie sprawdza się w studio, ale doszedłem do wniosku że nie jest dla mnie, nie wychodziła dobrze na żywo więc musiałem ją nieco przerobić pod siebie by niejako ‚sprzedac’ ją publice.

Przeczuwam wysyp hejterów po tej wypowiedzi ;]

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 31, 2012, 07:15:37 pm »
0
Oooo no proszę nowy singiel Sixxów w końcu powstaje. Jest na co czekać :)

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 31, 2012, 07:29:45 pm »
0
Całkiem sympatycznie gada. Ma takie racjonalne spojrzenie na to wszystko, co dzieje się teraz wokół GN'R. Zyskuje moją sympatię...  :lol:

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

body

  • Gość
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 31, 2012, 07:31:25 pm »
0
Jestem ciekaw zawartości tych demówek w jakim stylu są utwory, za bardzo twórczość DJ w Sixx mnie nie przekonała. Going Down została nagrana przed czy po przyjęciu Ashby ?

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 31, 2012, 07:34:29 pm »
0
Nie wiadomo, ale raczej po przyjęciu Ashby jakie kolwiek wzmianki pojawiły się pół roku temu przy RIO 2011.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 31, 2012, 07:48:58 pm »
0
Już się jaram na wieść o nowym kawałku Sixx A.M. :radocha:

Offline Rash

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +30
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 31, 2012, 08:47:54 pm »
0
ahh jaka bylaby radosc gdyby on mowil o nowym kawalku GnR :)

body

  • Gość
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 31, 2012, 08:54:32 pm »
0
Bąbel wspomniał o nim w ostatnim wątku. Podobno nie jest industrialny i może go usłyszymy po trasie europejskiej.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 31, 2012, 09:49:27 pm »
0
nie umie się grac jak robin to nie gra się jak robin  :rolleyes:
może to i lepiej  ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 01, 2012, 09:27:34 am »
0
Nikt o tym nie mówi.

Oj mówi, mówi, co po niektórzy to nawet za dużo :D


Ale nie w Gn'R, bo tam się wszyscy boją, jak zareaguje imperator :P

DJ, fajnie, że gadasz o materiale dla Gunsów, ale coś mi się wydaje, że nie masz zielonego pojęcia, kiedy wejdziecie do studia ;)  Po nagraniu SI? zespół też tworzył masę rzeczy, tylko co z tego, skoro nic w tamtym składzie już nie wydali. Oby teraz było inaczej. Wiem, wiem, zaraz ktoś napisze, że oby nie z Ashbą :P ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2012, 09:29:53 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 01, 2012, 02:01:58 pm »
0

Cytuj
Z nowego materiału, zdecydowanie „This i Love“, jedna z moich ulubionych solówek.Ta którą Robin nagrał na album, świetnie sprawdza się w studio, ale doszedłem do wniosku że nie jest dla mnie, nie wychodziła dobrze na żywo więc musiałem ją nieco przerobić pod siebie by niejako ‚sprzedac’ ją publice.

Przeczuwam wysyp hejterów po tej wypowiedzi ;]

[/quote]

haha, dobrze to ja zaczne. Dj'u chyba male slowko ci sie wymknelo w tej wypowiedzi. Czy nie chodzilo o "...nie wychodzila MI dobrze na zywo...."  ;)

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Wywiad z DJ Ashbą
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 01, 2012, 07:18:18 pm »
0
To teraz ja kontynuuję :P Nata a Tobie umknęło, że powiedział: " doszedłem do wniosku że nie jest dla mnie" w czym może się zawierać, że nie wychodzi mu ta solówka z wersji studyjnej. Nie żebym był fanem Ashby od razu ale nie ma co się czepiać :D

 

"nigdy byś nie powiedziała, że gram w zespole": Wywiad z DJem - część III

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1695
Ostatnia wiadomość Kwietnia 29, 2015, 06:32:27 am
wysłana przez bozenkamalutka3