Autor Wątek: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!  (Przeczytany 28801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bbfan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Respect: +73
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 11, 2017, 10:18:12 pm »
0
Droga Dodo jak możne być fanką Gunsów od dziecka i w programie Gwiazdy tańczą na lodzie kilka lat temu mówić: moja ulubiona piosenka Ganzes Rołzes...

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 11, 2017, 10:37:38 pm »
0
Jak można mówić, że jest się fanem od dziecka, gdy potem w wywiadzie (bodajże dla cgm) mówi coś w stylu "poznałam te wszystkie legendarne zespoły rockowe gdy dołączyłam do Virgin" (16 lat, no w sumie z dzisiejszej perspektywy może mówić o sobie, że była dzieckiem). Dalej mówi pierdoły w stylu "Gdy stałam na jednej scenie ze Slashem to zrozumiałam, że rock n roll TO JEST TO i trzeba reaktywować Virgin".
Wreszcie dochodzi do kilku wersji jak to było z występem ze Slashem, bo ja słyszałem takie wersje: fanka Dody wysłała jej cover do menedżerki Slasha; menedżerka Slasha i Dody to koleżanki; menedżerka Dody wysłała cover do obcej sobie menedżerki Slasha...

Tak więc słowa Dody dzielimy przez pińćset, piwa to ona się napije z Lubertem, a ze Slashem i Duffem to co najwyżej cyknie fotkę. GNR supporty obchodzą tylko tyle, żeby na 45 minut przed czasem wyjścia scena była wolna. A do Fortusa pewnie podejdzie i zapyta "Hello Izzy, how are you?" ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline bbfan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Respect: +73
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 11, 2017, 10:49:24 pm »
0
Jak można mówić, że jest się fanem od dziecka, gdy potem w wywiadzie (bodajże dla cgm) mówi coś w stylu "poznałam te wszystkie legendarne zespoły rockowe gdy dołączyłam do Virgin" (16 lat, no w sumie z dzisiejszej perspektywy może mówić o sobie, że była dzieckiem). Dalej mówi pierdoły w stylu "Gdy stałam na jednej scenie ze Slashem to zrozumiałam, że rock n roll TO JEST TO i trzeba reaktywować Virgin".
Wreszcie dochodzi do kilku wersji jak to było z występem ze Slashem, bo ja słyszałem takie wersje: fanka Dody wysłała jej cover do menedżerki Slasha; menedżerka Slasha i Dody to koleżanki; menedżerka Dody wysłała cover do obcej sobie menedżerki Slasha...

Tak więc słowa Dody dzielimy przez pińćset, piwa to ona się napije z Lubertem, a ze Slashem i Duffem to co najwyżej cyknie fotkę. GNR supporty obchodzą tylko tyle, żeby na 45 minut przed czasem wyjścia scena była wolna. A do Fortusa pewnie podejdzie i zapyta "Hello Izzy, how are you?" ;)

Dokładnie jak z Chylińską, raz mówi, że brat w wieku kilkunastu lat ją nakręcił na rocka, bo miała plakaty Jacksona i słuchała popu, a w programie Muzyka łączy pokolenia z TSA ściemnia, że jak była mała miała plakat TSA na ścianie...

13 § 10. Zabrania się cytowania całych długich rozmów, jak również całych postów znajdujących się w bezpośrednim następstwie.
Dzięki za udział w dyskusji, ale unikaj w przyszłości cytowania w całości tego, co bezpośrednio nad Twoim postem :)
Gloomy
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 10:57:33 pm wysłana przez gloomy »

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 11, 2017, 11:07:12 pm »
+1
A co jeśli Doda jako fanka od dziecka jest użytkownikiem forum? :o Tylko ciężko ją zidentyfikować, bo Zqyx nie wygląda jak ona, a tylko on po przeczytaniu postów z tego tematu mógłby pasować :P

Dajcie kobiecie żyć. Będą densy. Nawet jeśli na początku znajdą się maruderzy, nie wierzę, że ludzie nie dadzą się ostatecznie porwać zabawie. A może przytrafi się jakaś kontrowersja? Przynajmniej będzie o czym gadać na forum ;) Tak się marudzi na Karolaka, a wielu po koncercie brzmiało tak jakby to była główna atrakcja w Rybniku. Nie będę wytykał palcami, bo sam do takich należę :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2017, 11:11:27 pm wysłana przez Wagon »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 12, 2017, 08:56:40 am »
0
Nigdy nie wiadomo, czy Doda tutaj nie zagląda, podobnie jak inne znane osoby będące fanami.
Między innymi, dlatego właśnie, staramy się dbać o kulture wypowiedzi. 
Do bycia faniem nie trzeba być wszechwiedzącym w temacie Gunsów, śledzić wszystkich informacji, setów itd. Nie wszyscy mają taką potrzebę,
chęci i, przede wszystkim CZAS.
@Wagon:  Nie wiem czemu skojarzyłem Ci się z Dodą, ale ludzie mają różne skojarzenia, więc luz :P
Poruszyłeś ciekawą kwestię - gdyby nie supporty przed Gunsami, to o czym byśmy teraz dyskutowali na NTS? :) Ano właśnie ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline bbfan

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Respect: +73
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 12, 2017, 09:47:00 am »
+1
Ludzie ! Ona będzie fanką każdego - Biebera, Lady Gagi, Stonesów jeśli wystąpi przed nimi i się przylansuje... Przypominają mi się fotki Katy Perry i Lady Gagi robiących rogi na gali, gdzie grało ACDC, pozerzy....

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 12, 2017, 10:36:45 am »
0
"(...)Dodała, że pseudofani falą krytyki szkodzą wizerunkowi Polski oraz samym sobie:
(...) Jest kilkaset hejterów, którzy tak naprawdę robią złą robotę Polsce i fanom Gunsów. (...) Hejterzy nie robią mi ani Gunsom przykrości, tylko sobie.


Buhahahha. Normalnie jakbym słyszał medialny przekaz dnia partii rządzącej :D Retoryka PiSu w wykonaniu Dody jest na tak samo wysokim poziomie.

Coś w stylu: zamknijcie gęby, siedźcie cicho i przyjmujcie wszystko, co Wam organizator zafunduje bo nic nikogo nie obchodzi zdanie osób, które będą na koncercie...

Nietrafiony support może zrobić krzywdę całemu przedsięwzięciu. A przede wszystkim sobie. I tutaj przypomniałem sobie o supporcie przed Red Hot Chilli Peppers w 2007 roku na Stadionie Śląskim. Byli to Jet (świetny rockowy band z Australii - już niestety nieistniejący) oraz koleś co się zwał Mickey Avalon, jakiś pseudo-raper, znajomek zespołu:



Sytuacja była śmieszna...  poniżej filmik z innego koncertu gdzie supportował RHCP, ale w sumie tak samo to wyglądało w PL:

! No longer available


...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 19, 2017, 02:27:09 pm »
0
Z cyklu - Google o Dodzie i Gunsach:

Doda: Bardziej liczy się dla mnie zdanie Slasha niż osoby, która pluje jadem

Czytaj więcej na http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-doda-bardziej-liczy-sie-dla-mnie-zdanie-slasha-niz-osoby-kto,nId,2383467#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 19, 2017, 06:45:54 pm »
+4
cytat z powyzszego artykulu, ja tu tylko go zostawie

Cytuj
Również dziś pojawia się wiele głosów twierdzących, że Doda jest zbyt słaba, by wystąpić przed legendarną amerykańską formacją.

NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 02, 2017, 09:45:03 am »
+3
A czego się Pani Doda spodziewała? Wiedziała doskonale że gra muzykę typowo popową a na koncert Gunsów wybierają się fani mocnego grania. Zupełnie inna stylistyka, zupełnie inna publiczność. Ona chce spełnić swoje marzenie, tak samo jak idący na koncert chcą spełnić swoje i zobaczyć GNR i nie muszą być zachwyceni że przed koncertem będą musieli oglądać Panią Dodę.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 02, 2017, 10:40:11 am »
0
Ciekawe, jakie spotka ją przyjęcie.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 02, 2017, 01:26:07 pm »
+2
Wybuczenie, a potem wspólne śpiewanie refrenów do Dżagi, Szansy i czegoś co tam jeszcze wszyscy będą kojarzyć :P

no i "wypie***laj" między każdą piosenką :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 02, 2017, 04:12:17 pm »
0
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 02, 2017, 04:24:02 pm »
+8
"Doda nie zważając na krytykę w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że występem na scenie chce dodać niedowiarkom motywacji do spełnienia nierealnych pragnień".

A gdyby tak tym nierealnym pragnieniem była zmiana supportu...?  :rolleyes:
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline klaudia28

  • Moderator
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 585
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +463
Odp: Doda (Virgin) i Killing Joke supportem gdańskiego koncertu GNR!
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 05, 2017, 12:09:26 pm »
+4
Ten support Dody to jakaś pomyłka, nic do niej nie mam, ale ona to mi bardziej pasuje na jakieś dożynki. Natknęłam się dzisiaj na plakat z jej koncertem miesiąc przed Gunsami.
Święto Pieczarki 2017   :wacko: (nie wiem, nie znam się, może to jakieś zacne święto)



 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1461
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip