Autor Wątek: DJ Ashba odchodzi z GNR!  (Przeczytany 17002 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 28, 2015, 07:54:28 pm »
0
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. DJ Ashba był dobry w gadce, na scenie to już kwestia gustu. Fakty są takie, że jego rola w historii zespołu to nie bycie nowym Slashem, Robinem, a raczej tylko Gilbym potrzebnym do tras. Na temat Ashby odpowiadam 3xNIE: Czy był to wyróżniający się gitarzysta spośród wszystkich w GNR po 2001? Nie. Czy nagrał jakikolwiek materiał z GNR, coś skomponował? Nie. Czy jestem faktem jego odejścia rozczarowany? Nie.


Lubię czytać sensowne komentarze :)


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 28, 2015, 11:56:24 pm »
0
raczej chodzilo o to ze Ashba zorientowal sie ze Axl nie zamierza korzystac z jego pomyslow/trackow ktore proponowal jako swoj wklad w GNR

A może po prostu Ashba miał już serdecznie dość bycia gunsowym "rzecznikiem prasowym ds nowej płyty". Tyle lat pitolenia, że "mamy nadzieję wydać nową płytę", "Axl ma bardzo dużo zajebistego materiału", "wkrótce planujemy wejść do studia", itp. śpiewka. Sześć lat pierdolenia o płycie, a płyty jak nie było tak nie ma.

Do tego brak konkretnych planów zespołu od dłuższego czasu...

Ja na jego miejscu też bym odszedł.

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 29, 2015, 09:49:10 am »
0
To ostatnia osoba (po Dizzym) po której spodziewałbym się odejścia. A co z miłością do GNR i Axla? :\'(
Był irytujący swoim narcyzmem i wywiadami, ale miał też najlepsze solówki (Mi amor, Ballad of death) z wszystkich członków GNR starych i nowych i jego wersje starych utworów były najbardziej wierne oryginałowi (coś dla tych co beczą za Slashem). I byłbym ciekawy jego wkładu do następnej płyty bo sola w Sixx A.M. są rewelacyjne (np. w Live forever, Deadilhood i w wielu innych).
Śmieszy mnie pisanie że nic się nie dzieje to zespół się sypie, więksi od nich mają dłuższe przerwy w działalności.

Nie ma też co liczyć na powrót na Robina Fincka. A może Slash ma wrócić i Axl dogadał się z Ashbą by zwolnił miejsce :)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1390
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 29, 2015, 01:29:32 pm »
0
Zastanawiające: DJ Ashba opuszcza zespół , Axl prawie natychmiastowo rezygnuje z Stay Of Execution..., została zaniechana procedura odnośnie Stay Of Execution
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2015, 06:37:34 am wysłana przez daub »

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 29, 2015, 01:44:03 pm »
0
A w związku z czym rezygnuje z Stay of Execution?
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 29, 2015, 04:48:17 pm »
+1
A w związku z czym rezygnuje z Stay of Execution?

tego to nie wiem, ale 27 lipca 2015 roku jest złożona rezygnacja ... zbieg okoliczności czy celowe działanie ?

co to w ogole jest to SOE ?
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline lilac

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +5
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 29, 2015, 07:54:22 pm »
0
Do sunsetstrip: odpowiadam linkiem do tematu z forum http://gunsnroses.com.pl/forum/guns-n39-roses/axl-rose-stay-of-execution/

Nie jestem zadowolona że DJ odszedł z zespołu. Podobają mi się piosenki Sixx:AM i nie miałabym nic przeciwko jego wkładowi w nową płytę. Mam obawy co do przyszłości zespołu i niepokoi mnie rezygnacja z Stay Of Execution tuż przed odejściem Ashby (w praktyce na pewno Axl wiedział wcześniej).

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 30, 2015, 12:51:03 am »
0
Co do "Stay of execution" to z komunikatu nie wynika, że Axl złożył rezygnację, tylko że nie dostarczył w terminie jakichś wymaganych dokumentów, w związku z czym wniosek o ochronę prawną znaku towarowego "Stay of execution" został unieważniony (notice of abandonment - dosł. powiadomienie o zaniechaniu, wstrzymaniu dalszych procedur, w tym wypadku przez Urząd ds. Patentów i Znaków Towarowych, NIE przez Axla).

"The trademark application identified below was abandoned because the applicant failed to file for a statement of use or an extension of time"

"Wniosek o rejestrację niżej wymienionego znaku towarowego został odrzucony, ponieważ aplikant nie przesłał oświadczenia o jego wykorzystaniu lub wniosku o wydłużenie czasu" [na dostarczenie tego oświadczenia?]

W dalszej części komunikatu podane są warunki jakie Axl Rose musi spełnić, by wniosek został przywrócony do rozpatrzenia. Ma na to dwa miesiące począwszy od chwili otrzymania zawiadomienia o odrzuceniu wniosku.

Oczywiście mam na względzie to, że nie każdy tutaj kończył filologię angielską na profilu biznesowym ;) ale ludzie, na przyszłość zastanówcie się, zanim walniecie jakąś pierdołę w oparciu o jakiś nieprawidłowo zrozumiany tekst. A już w ogóle powinniście unikać jak ognia tłumaczenia metodą "słówko po słówku", bo przez to wychodzą takie nieporozumienia jak właśnie z tą "rezygnacją".

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1390
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 30, 2015, 06:33:20 am »
0
Macie racje towarzyszu Ivellios ... macie racje...
Business English to nie normal english... wybaczcie...

Offline lilac

  • Patience
  • Wiadomości: 24
  • Respect: +5
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 31, 2015, 12:57:04 am »
0
Nie wczytywałam się w dokument za bardzo i przyznaję, nie kończyłam filologii  ;) Może faktycznie w takim razie zbieg czasowookolicznościowy.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1390
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 31, 2015, 07:10:04 am »
0
Jednak co młodzież to młodzież... 

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 03, 2015, 12:17:02 pm »
0
Czytając wywiady z DJ o tym co robi, jak jest zapracowany, ile to projektów (nie tylko muzycznych) ciągnie brałem to za ściemę. Myślałem, że po prostu zarejestrował działalność, pozatrudniał kogoś do pilnowania spraw na ćwierć etatu a udaje wielkiego zapracowanego biznesmena i robi wokół siebie dużo szumu. No bo samo koncertowanie z Gunsami zbyt ambitne nie było. O ewentualnej nowej płycie też raczej dyplomatycznie się wyrażał, typowe bla, bla, bla, a za to BBF nie krył swojego rozgoryczenia brakiem nowych nagrań.
I wygląda na to, że się myliłem, jednak DJ ma ambicje tworzyć, iść do przodu a nie tylko odcinać kupony.
Szacun Panie Ashba!

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 03, 2015, 04:34:34 pm »
+1
a widzisz, tak to jest jak się czyta cokolwiek mając już wyrobione zdanie i nie mając chęci do jego zmiany ;) Bo w wywiadach DJ mówił dość konkretnie czym się zajmuje, do tego widać efekty jego pracy w postaci płyt, soundtracków, wystaw itp., więc nie trudno było dostrzec, że chłopak ma ogromne ambicje i nie boi się pracować :) Miło, że jednak w końcu to dostrzegłeś ;p

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 06, 2015, 10:04:51 pm »
0
Żegnaj Ashba, żegnaj GN'R. Nie jest mi przykro. Chociaż na jakiś koncert do Polski Rudy mógłby jeszcze przyjechać ze swoją zbieraniną.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: DJ Ashba odchodzi z GNR!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 07, 2015, 09:05:44 am »
+1
2 koncerty w Polsce w ciagu 6 lat - mysle ze to i tak byl szczyt marzen; nie liczylbym na wiecej
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Dizzy: Mam szczęście, że gram w GNR [dizzy]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1525
Ostatnia wiadomość Listopada 29, 2019, 01:21:33 pm
wysłana przez sunsetstrip