Autor Wątek: Dizzy: "Mówiąc o ‘nowych utworach’ miałem na myśli piosenki z Chinese Democracy"  (Przeczytany 10176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Nie przesadzajmy... Można by tak powiedzieć, gdyby jechali z playback'u
To by było lepsze rozwiązanie niż piszczący Axl.
Guns N Roses jest martwe twórczo. Szkoda

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Nie oczerniajcie aż tak tego zespołu. Bądźcie dla nich wyrozumiali :P Oni co wieczór grają co innego :P Ashba zmieni cztery dźwięki tu, Bąbel pięć dźwięków tam, Ferrer trochę mocniej uderzy w bębny, Axl głośniej zaskrzeczy niż zwykle. Już brzmi inaczej, już jest nowy kawałek :P

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Jeszcze Axl wybije zęby jakiemuś kolesiowi mikrofonem  :D To całość niezapomnianego szoł!

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Nie przesadzajmy... Można by tak powiedzieć, gdyby jechali z playback'u
To by było lepsze rozwiązanie niż piszczący Axl.
Guns N Roses jest martwe twórczo. Szkoda

W jakim sensie umarł twórczo? Umrzeć twórczo mogli członkowie AC/DC, Metalliki oraz Slash nagrywając to samo od kilku dekad. A brak płyty to inna sprawa, a każdy z obecnych członków oprócz rudego chce wydać coś pod szyldem Gn'R i na pewno będzie się różniła od poprzednich płyt.
Kilka lat temu narzekali że Axl cały czas nagrywa i nie gra żadnych koncertów. TheWlo, nie wiem jak ty ale ja idąc na koncert Gunsów oczekuje największych hitów a właśnie takie grają, zdecydowanie za dużo w nich AFD a za mało UYI i ChD ale dla ludzi którzy nie są nałogowymi fanami, najważniejsze jest usłyszeć największe hity.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2013, 04:45:50 pm wysłana przez Bananan »

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
I to trzygodzinnego! :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187

W jakim sensie umarł twórczo? Umrzeć twórczo mogli członkowie AC/DC, Metalliki oraz Slash nagrywając to samo od kilku dekad. A brak płyty to inna sprawa, a każdy z obecnych członków oprócz rudego chce wydać coś pod szyldem Gn'R i na pewno będzie się różniła od poprzednich płyt.
Kilka lat temu narzekali że Axl cały czas nagrywa i nie gra żadnych koncertów. TheWlo, nie wiem jak ty ale ja idąc na koncert Gunsów oczekuje największych hitów a właśnie takie grają, zdecydowanie za dużo w nich AFD a za mało UYI i ChD ale dla ludzi którzy nie są nałogowymi fanami, najważniejsze jest usłyszeć największe hity.
Zdecydowanie nagranie jednej płyty na 19 lat twórcza płodność Axla jest niesamowita!!
Zapomniałem dodać, że przez nadmiar nowych piosenek Axl musi się wspomagać coverami The Who, Pink Floyd czy ło matko! AC/DC!
Za dużo AFD???  :facepalm:
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2013, 05:26:31 pm wysłana przez pawlik7 »

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
W jakim sensie umarł twórczo? Umrzeć twórczo mogli członkowie AC/DC, Metalliki oraz Slash nagrywając to samo od kilku dekad.
Tu się z Tobą nie zgodzę! To że nie lubisz AC/DC czy Slasha to nie oznacza że nagrywają to samo i to jest martwa twórczość. Mają swój styl którego się trzymają.

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Umrzeć twórczo mogli członkowie AC/DC, Metalliki oraz Slash nagrywając to samo od kilku dekad.

Ktoś chyba słyszał inną Metallikę niż ja, ale nie będę na ten temat wchodził w dyskusję :).

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
TheWlo, nie wiem jak ty ale ja idąc na koncert Gunsów oczekuje największych hitów a właśnie takie grają, zdecydowanie za dużo w nich AFD a za mało UYI i ChD ale dla ludzi którzy nie są nałogowymi fanami, najważniejsze jest usłyszeć największe hity.

Bananan, nie wiem jak Ty, ale ja idąc na koncert Gunsów wybieram się posłuchać coverów. Rozmawiamy o nowych kawałkach. Może ja inaczej rozumiem pojęcie "nowych utworów" niż Dizzy czy Axl. Jeśli myślę o nowym kawałku to chciałbym usłyszeć coś co znajdzie się na kolejnym studyjnym albumie. Aha, no przecież takiego nie będzie. A jeśli mówimy o graniu tzw. "hitów" to powinno być jeszcze więcej AFD w takim razie.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Przecież nikt nie obiecywał płyty, nie dawał żadnych konkretnych odpowiedzi. A wywiady z Ashbą można sobie darować, gość żyje innym światem gdzie Gunsi wydają nowy album co kolejny wywiad.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Nikt nie obiecywał i nigdy nie dawał konkretnych odpowiedzi. Podobnie jak Dizzy tutaj. Z tym, że "nowe utwory" znowu mogły dać komuś do myślenia. A mi nie chodzi o nową płytę, tylko o to, że "nowe utwory" zabrzmiały zabawnie. Już w innych tematach kilka razy pisałem, że nie czekam na żadną płytę. A Ashba, z całym szacunkiem dla niego, bo go lubię, czasem opowiada bajki o nowej płycie.

 

Marc Malkin z E! o Chinenese Democracy

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2016
Ostatnia wiadomość Kwietnia 04, 2008, 04:40:16 pm
wysłana przez Sonia