Autor Wątek: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo  (Przeczytany 5659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« dnia: Lutego 14, 2018, 12:07:42 pm »
+2
       Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo




 
       Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo.

       W 1990 Dizzy został członkiem największego zespołu rockowego świata, Guns N’ Roses.
       Dzisiaj twierdzi, że najtrudniejszą rzeczą w rock & rollu jest konsekwentne dążenie do celu i odłożenie na bok własnego ego.

       „Trzeba zostawić ego za drzwiami sali prób, poza autobusem koncertowym i sceną. Musisz wiedzieć, gdzie jest twoje miejsce, zaakceptować to, osiągnąć tyle, ile możesz, i bezustannie się rozwijać. W przeciwnym razie grozi ci stagnacja – i nie ma znaczenia to, jak jesteś wielki i jak ogromny osiągnąłeś sukces. Musisz iść do przodu, a to wcale nie jest łatwe. Wręcz przeciwnie: trudne!”

       Album Dizziego powstawał na przestrzeni lat, pomiędzy trasami z Guns N’ Roses i występami z kapelą Hookers & Blow. Muzyk twierdzi, że momentami myślał, iż nie zdoła doprowadzić projektu do końca. 

       „Wiele razy musiałem odkładać to na bok, ponieważ miałem zobowiązania wobec GNR i po prostu brakowało mi czasu. Czasem to było dołujące, bo wiedziałem, że mam mnóstwo fajnych kawałków. Nie chciałem z nich rezygnować, ale też nie mogłem się nimi zająć”.   

       Tym niemniej, z małą pomocą przyjaciół album udało się ukończyć. Wystąpili na nim byli bądź obecni koledzy Dizziego z zespołu, Richard Fortus, Bumblefoot, Frank Ferrer i Tommy Stinson, ale także Mike Dupke i Mike Duda z W.A.S.P. (w piosence „This Don’t Look Like Vegas”). 
„Jednym słowem: ludzie, z którymi miałem okazję pracować w Los Angeles i okolicach”.

       Zorganizowanie trasy promującej „Rock N Roll Ain’t Easy” na razie musi poczekać. Latem Dizzy będzie koncertować z Guns N’ Roses w Europie.

       „Nie potrafię wyrazić, jak wspaniałą rzeczą było granie w GNR w ciągu ostatnich dwóch lat. Fenomenalne koncerty, fenomenalni fani… cały zespół ciężko pracował… to było fantastyczne doświadczenie”.

       

       18 lutego br. Dizzy wystąpi w Frankie's Pizza w Sydney [zobacz: http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/dizzy-reed-wystapi-w-australii/].




       Źródło:
http://scenestr.com.au/music/it-ain-t-easy-being-dizzy-reed
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2018, 01:46:54 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2018, 06:39:31 pm »
+1
Cytuj
Musisz wiedzieć, gdzie jest twoje miejsce, zaakceptować to, osiągnąć tyle, ile możesz, i bezustannie się rozwijać

Dizzy, zdecyduj sie albo akceptujesz swoje miejsce w szeregu i sie nie rozwijasz [odgrzewasz kotlety sprzed 30lat na koncertach, co koncert to prawie ten sam set] albo wychodzisz przed szereg i idziesz pod prad. Rozumiem ze czesciowo, niesmialo ten drugi malutki kroczek wykonales wydajac wreszcie solowa plyte. Fajnie ze wsrod gosci beda inni Gunsi, zwlaszcza byli, BBF i Tommy.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2018, 12:40:22 am »
0
Wypowiedź Reeda brzmi jakby granie w Guns N' Roses w pewnym stopniu blokowało jego kreatywność.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3703
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1375

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 15, 2018, 07:19:23 am »
+1
Wypowiedź Reeda brzmi jakby granie w Guns N' Roses w pewnym stopniu blokowało jego kreatywność.

Może dlatego, że blokuje.
Nie bez powodu album, który zapowiadano tak dawno, ukazuje się dopiero teraz.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 15, 2018, 09:55:25 am »
0
Bez przesady, każdy z nich (nawet z okresu Chińszczyzny) potrafił nagrywać na boku, a nawet jeździć w trasy, więc to tylko wymówka.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Lapny

  • Newsman
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 15, 2018, 12:35:14 pm »
+1
http://themusic.com.au/news/all/2018/02/15/album-premiere-dizzy-reed-rock-n-roll-aint-easy/

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, ale całość płyty Dizza jest już do odsłuchu  :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 15, 2018, 05:43:30 pm »
0
Średnio mi ta płyta podchodzi. Nie ma na niej wyróżniającego się utworu. A sam Dizzy może nie jest aż tak twórczy, aby szybko wydawać płyty i poszukał sobie drobnej wymówki, żeby się usprawiedliwić przed samym sobą?
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3703
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1375
Odp: Być Dizzym Reedem wcale nie jest łatwo
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 17, 2018, 08:31:57 am »
0
<a href="http://youtu.be/4AgDJTZvj40" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/4AgDJTZvj40</a>

https://youtu.be/4AgDJTZvj40

 

Forsberg: Nie gloryfikujcie śmierci Scotta Weilanda

Zaczęty przez sunsetstrip

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2631
Ostatnia wiadomość Października 30, 2020, 03:43:17 pm
wysłana przez sunsetstrip