Autor Wątek: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF  (Przeczytany 54619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Wokalista Guns N' Roses - Axl Rose w liście wystosowanym do Fanów ale również do organizatorów gali uzasadnia swoje niepojawienie się na gali podczas której zespół zostanie włączony w poczet Rock And Roll Hall Of Fame. W liście tym również odmawia włączenia jego osoby do tego grona.

Oryginalny tekst oświadczenia: https://www.facebook.com/notes/guns-n-roses/axls-letter-to-the-rock-and-roll-hall-of-fame-guns-n-roses-fans-and-whom-it-may-/10150928055678222

Tłumaczenie (niekompletne)
Do: Rock And Roll Hall Of Fame, Fanów Guns N’ Roses i wszystkich, których to może dotyczyć,

Kiedy nominacje do Rock And Roll Hall Of Fame zostały po raz pierwszy ogłoszone, miałem mieszane uczucia co do tego, ale starałem się podchodzić do sprawy optymistycznie, chciałem zrobić różne rzeczy dla fanów i z ich entuzjazmem, byłem zaszczycony, podekscytowany, że będzie to dobra rzecz. Oczywiście zdawałem sobie sprawę jak się prezentują sprawy, jeśli Guns N’ Roses zostaną wprowadzeni, byłaby to nieco skomplikowana i niezręczna sytuacja.

Od tamtej pory słuchaliśmy fanów, rozmawialiśmy z członkami zarządu Hall Of Fame, zapoznaliśmy się i czytaliśmy różnorakie publiczne komentarze i przepychanki pomiędzy byłymi członkami Guns N’ Roses, prowadziliśmy dyskusję z prezydentem Hall Of Fame, czytaliśmy różne publikacje prasowe (niektóre prawdziwe, niektóre zmyślone) i zapoznaliśmy się z komentarzami innych artystów wypowiadających się publicznie o Gunsach i Hallu Sław ze swoimi przemyśleniami.   

W tej sytuacji czuję, że byliśmy grzeczni, uprzejmi i otwarci na polubowne rozwiązanie w naszych wysiłkach aby coś wymyślić. Biorąc pod uwagę historię Guns N’ Roses, tych którzy planują się pojawić wraz z tymi, których wybrała Hall Of Fame z przyczyn własnych, aby uczestniczyli w „naszym” wprowadzeniu (dla jasności są to decyzje z którymi się nie zgadzam, nie wspieram ani nie czuję, żeby Hall Of Fame miało jakiekolwiek prawo podjąć) i jak (co nie jest łatwym zadaniem) osoby zaangażowane w Hall Of Fame pokierowały biegiem spraw … bez obrazy dla nikogo ale Ceremonia wprowadzenia do Hall Of Fame nie jest czymś, czego aktualnie chcę lub poważam.

Dla ścisłości, nie odmawiam nikomu z Gunsów ich osiągnięć ani rozpoznawalności jako takich. Ani Ja, ani nikt z mojego obozu nie poczynił żadnych próśb ani żądań do Hall Of Fame. To ich show, nie mój.

Jest powiedziane, nie będę uczestniczył w ceremonii wprowadzenia do Rock N’ Roll Hall Of Fame w 2012 roku i z całym szacunkiem odmawiam wprowadzenia mnie jako członka Guns N’ Roses do Rock N’ Roll Hall Of Fame.

Stanowczo żadam, aby nie wprowadzać mnie w trybie zaocznym i proszę wiedzieć, że nikt nie jest upoważniony, ani nie może przyjmować wprowadzenia, ani przemawiać w moim imieniu.Żaden z byłych członków zespołu, przedstawicieli wytwórni ani też Rock And Roll Hall Of Fame nie może sugerować bezpośrednio, pośrednio lub przez ominięcie, że jestem umieszczony w jakimkolwiek przypuszczalnym wprowadzeniu "Guns N' Roses.

Ta decyzja jest osobista. Ten list jest po to aby pomóc w wyjaśnieniu sprawy z perspektywy mojej i mojego obozu. Nie ma na celu obrażać, atakować lub potępiać. Choć niestety wiem, że będą tacy, którzy się obrażą (Bóg wie jak długo będę musiał walczyć ze skutkami). Z pewnością nie mam zamiaru zawieść kogokolwiek, w szczególności fanów, tą decyzją. Od zapowiedzi nominacji aktywnie szukaliśmy rozwiązania, rozważając wszystkie okoliczności, okazało się, że jest to sytuacja nie do wygrania, przynajmniej dla mnie „przeklęty jeśli to zrobię, przeklęty jeśli tego nie zrobię”.

W odniesieniu do reunionu w jakiejkolwiek konfiguracji składy z Appetite lub Iluzji, wyraziłem się już publicznie bardzo jasno. Nic się nie zmieniło.
 
Jedynym powodem, w tym momencie, biorąc pod uwagę panujące warunki, w mojej opinii czy to pod przykrywką “dla fanów” czy to usprawiedliwienie odpowiednim momentem, dla każdego pytającego, sugerującego lub domagającego się reunionu są niefortunne próby odwrócenia uwagi od naszych wysiłków z obecnym składem ze mną, Dizzym Reedem, Tommym Stinsonem, Frankiem Ferrerem, Richardem Fortusem, Chrisem Pitmanem, Ronem "Bumblefoot" Thalem and DJ Ashba.
 
Izzy zagrał z nami kilka razy w 2006 roku i zaprosiłem go, aby do nas dołączył na nasz koncert w LA Forum w zeszłym roku. Steven był na naszym koncercie w Hard Rock, pod koniec 2006 w Las Vegas, gdzie zaprosiłem go na after party i zostałem wynagrodzony jego kolejnymi wywiadami wypełnionymi bzdurami o reunionie. Wyciągnąłem wnioski z tej lekcji. Duff dołączył do nas w 2010 i ponownie w 2011 ze swoim zespołem Loaded, otwierając koncerty w Seattle i Vancouver. Dla mnie, z wyjątkiem dołączenia Izzy’ego lub Duffa na scenie na 1-2 utwory w przyszłości, to wystarczające.

Istnieje nieskończona ilość rewizjonizmu i fantazji ze względu na możliwości autopromocji i możliwości biznesowych, maskujących aktualne realia. Dopóki każdy z tych niegdyś tworzących lub wywodzących się z wcześniejszych składów nie zdecyduje się wypowiedzieć się, nie będzie warunków do rozważenia rozmowy, nie mówiąc już o reunionie.

Może gdybyś to był ty, to byłoby inaczej. Może zrobiłbys to z tego lub innego powodu. Pokój, obojętne. Kocham nasz zespół obecnie. Jesteśmy dla siebie kiedy sprawy wydają się trudne. Kochamy naszych fanów i pracę aby dać im każdą uncję energii i serca jaką tylko potrafimy.

Niech więc śpiące psy kłamią albo kłamiące psy śpią, cokolwiek. Czas iść dalej. Ludzie się rozwodzą. Życie nie jest Ci winne osobistego szczęścia, szczególnie na koszt innych, a w tym przypadku na koszt wielu innych.

Ale, hej, jeśli tylko zechcecie, być może uda nam się zostawić to całe g***o pod tytułem "żadnego show, gwiazdorzenie, publiczne skandale, brak szacunku, on nie dba o fanów" tak szybko jak to tylko możliwe i ruszymy do przodu. Nikt nie zabiera piłki i nie idzie do domu. Nie zrozumcie mnie źle. Przez ponad półtorej dekady przetrwaliśmy podwójne standardy, chciwość tej branży i stale obecną pozornie nieograniczoną podaż naśladowców i dziennikarzy nieodpowiedzialnych i bez skrupułów. Nie oznacza to nic w tych szczególnych okolicznościach, ale z mojej perspektywy, w odniesieniu zarówno do Hall Of Fame jak i reunionu, piłka nigdy nie była po naszej stronie kortu.
 
Na zakończenie, niezależnie od tej decyzji i choć trudno w to uwierzyć i choć wyda się to ironiczne, chciałbym podziękować Radzie za ich nominację i ich głosy „ZA” wprowadzeniem Gunsów. Co ważniejsze, chciałbym fanom za to, że są z Nami od lat, przez co uczynili jakikolwiek nasz sukces możliwym i za lubienie i wspieranie muzyki Guns N’ Roses.
 
Życzę Hall Of Fame wspaniałej zabawy, gratulacje dla wszystkich pozostałych artystów, którzy będą wprowadzeni a do naszych fanów: cieszymy, że będziemy mogli się zobaczyć na trasie !!

Szczerze,

Axl Rose

P.S. RIP Armand, Long Live ABC III
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2012, 01:18:05 am wysłana przez mafioso »

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:39:37 pm »
0
w sumie... zabrakło mi słów. A co z tym gadaniem, że "jest ostatnia osoba, która by chciała zepsuć uroczystość"? No chyba, że kierownik sobie przypomniał o Prima Aprilisie
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:41:49 pm »
0
Pierwszy! Tzn jeszcze tego nie przeczytałem ale coś czuję, że to będzie topic na 200 stron  :P

edit:
ehhh... już nie pierwszy
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline paula_00

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Płeć: Kobieta
  • "All we need is just a little patience."
  • Respect: +91
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:42:50 pm »
0
brak mi słów, :o jakoś przykro mi się zrobiło  :'(
SLASH 13.02.2013 ♥

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:46:01 pm »
0
W drugiej części gdzie jest o rozwodzie psach etc dobrze prawi na tyle ile zrozumiałem na szybko :)

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:46:50 pm »
0
zabieram sie za czytanie oryginału, to dopiero news!
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:51:12 pm »
0
W drugiej części gdzie jest o rozwodzie psach etc dobrze prawi na tyle ile zrozumiałem na szybko :)

Może i ma trochę racji, ale i tak decyzja zbyt pochopna (złe słowo, bo pewnie dużo o tym myślał, ale najlepiej pasujące), zbyt rozczarowujaca dla wielu osób. Nawet jeśli nie można mu odmówić logiki, to zdecydowanie mógł się "poświęcić".

EDIT: "So let sleeping dogs lie or lying dogs sleep or whatever. Time to move on. People get divorced. Life doesn't owe you your own personal happy ending especially at another's, or in this case several others', expense."

Z tym się w pełni zgadzam, ale czy to naprawdę tak wiele pojawić sie na gali, podziękować, wysłuchać Tylera i wyjść?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2012, 10:56:28 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 11, 2012, 10:58:34 pm »
0
Można to było w skrócie zrobić:

Nie będzie mnie. Axl. Pozdro 600  :P


Zwróciłem uwagę na fragment w którym mówi, że granie z Duffem lub z Izzym jednej, dwóch piosenek na koncercie jest w zasięgu jego wzroku. Stevena zaprosił na after party po koncercie, co skończyło się jego gadaniem o reunionie - "Lesson learned"  :D
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:00:46 pm »
0
Cytuj
Izzy came out with us a few times back in '06 and I invited him to join us at our LA Forum show last year. Steven was at our show at the Hard Rock, later in '06 in Las Vegas, where I invited him to our after-party and was rewarded with his subsequent interviews filled with reunion lies. Lesson learned. Duff joined us in 2010 and again in '11 along with his band, Loaded, opening in Seattle and Vancouver. For me, with the exception of Izzy or Duff joining us on stage if they were so inclined somewhere in the future for a song or two, that's enough.

No i to rozwiewa wszystkie wątpliwości co do jakiegokolwiek reunionu. W sumie fajnie, że go nie będzie, będzie mniejsza szopka i mniej pytań o reunion.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:07:53 pm »
0
Tego człowieka to nigdy nie zrozumiem. Tylko ja nie zrozumiałem powodu tej decyzji poza "personal"?

Offline skiper

  • Patience
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:21:32 pm »
0
przyznam, że tego się nie spodziewałam  : | chyba nie muszę pisać, że ten news raczej nie cieszy.
z drugiej strony Axlowi trzeba przyznać jedno - zawsze jest sobą, mówi to co ma na myśli i robi to co chcę. Z dwojga złego lepszym wyjściem jest to aniżeli miałby robić coś na siłę i dla kasy

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:24:52 pm »
0
Axl to jest kozak !!! Tyle gadania o tym wystepie,a on po prostu nie chce tam być :).Nie chce być w tym zaszczytnym gronie :D.Slash będzie na pewno,blask fleszy,wywiady,Steven Tyler,gwiazdy,każdy,każdemu będzie lizał członki :D.Kocham cię Slash !!! Ja Ciebie też Steven(Adler) !!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2012, 11:31:39 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:29:23 pm »
0
Nie ma się czym martwić! Doszedłem do wniosku, że już nic mnie nie zaskoczy i jedyne czego jestem pewny to, że Steven nie odpuści tej imprezy :D Axl jaki był, taki jest. Już się na starość nie zmieni :)
A do reunionu... Dopiero po trupie Axla niestety :P Trzeba to w końcu zrozumieć.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:40:08 pm »
0
Teraz problemik  dla organizatorów,co zrobią w takiej sytuacji?Jeżeli pojawią się na gali np. Slash,Steven( z nadzieją na występ,reunion),Duff,Izzy (?)Gilby(?) oraz Matt? Jak to będzie wyglądać ? Będą stali na scenie? Axl wbił niespodziewaną szpilę,wprowadzą sam zespół bez jego lidera który ma to gdzieś i nie chce tego zaszczytu? Ma to w obecnej sytuacji jakiś sens?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2012, 11:43:27 pm wysłana przez Artur78 »

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
Odp: Axl Rose nie pojawi się na ceromonii RARHOF,odmawia włączenia go w poczet RARHOF
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 11, 2012, 11:54:35 pm »
0
Teraz problemik  dla organizatorów,co zrobią w takiej sytuacji?Jeżeli pojawią się na gali np. Slash,Steven( z nadzieją na występ,reunion),Duff,Izzy (?)Gilby(?) oraz Matt? Jak to będzie wyglądać ? Będą stali na scenie? Axl wbił niespodziewaną szpilę,wprowadzą sam zespół bez jego lidera który ma to gdzieś i nie chce tego zaszczytu? Ma to w obecnej sytuacji jakiś sens?
nie martw się, jakoś tam będzie...Slash zagra na gitarze jakąś smutną melodię(dla Axla) i też będzie super

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13226
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax