Autor Wątek: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013  (Przeczytany 17911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 18, 2013, 01:57:33 pm »
0
tez nie widze roznicy w glosie Axla kiedy mowi. Za wsze mial piekny, meski bass i tak mu zostalo  :)
podobno glos naturalny czlowieka to jedna z rzeczy po ktorych mozna kogos poznac po latach. nawet jak zmieni sobie calkowicie wyglad to i tak mozna go bedzie poznac po glosie. Glos z wiekiem sie nie zmienia. Mowie tu oczywiscie o jego naturalnym glosie mowionym.

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 18, 2013, 02:48:42 pm »
0
Świetny? Ludzie on ledwo mówił, głos gorszy niż w 2001. Podczas mówienia miał już wysoki a co dopiero jak śpiewa. Nie ćwiczy nic imprezki, bale, chlanie a to przekłada się na scenę.
Tak, uważam, że brzmi świetnie. I nie napisałam tego po to, żeby porównywać z tym, co było kilka lat temu, kilkanaście lat temu, czy kiedyśtam. Powiedziałam to tylko na podstawie tego krótkiego filmiku, nie wiążąc tego z jego stylem życia i ze sceną. Podoba mi się jak mówi i tyle.

Canis, nie oglądałam, ale w takim razie zaraz sobie wyszukam i nadrobię braki :)

Offline mackow1993

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 18, 2013, 04:32:19 pm »
0
mówi ,prawie identycznie jak 20 lat temu. Prawie bo wiadomo , fajki troche dają od siebie  :P

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 18, 2013, 05:48:14 pm »
0
Źle się wyraziłem, chodziło mi o to że głos mu się zmienił, przesunęła się "granica" tonów gdy mówi jest wyższy a jak śpiewa to jest strasznie wysoki.
Do muzyków podchodzę inaczej, może być gruby, rudy czy mieć platfusa ale od czasu do czasu powinien pójść do chłopaków na próbę. Ostatni rok koncertów był fatalny, ale to wszystko można naprawić wystarczy chcieć. Rok 01/02 nie były specjalnie udane dla Axla, a w latach 03-07 chodził do trenera, i brzmiał świetnie.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Axl pojawił się na rozdaniu Złotych Globów 2013
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 18, 2013, 06:26:09 pm »
+3
Canis, jeszcze trochę a byłabyś odpowiedzialna za moją śmierć przez udławienie, bo aż się zakrztusiłam herbatą czytając o tych powiekach :D

Axl zawsze miał i nadal ma świetny, seksowny głos, ale to jest opinia bardzo subiektywna. Każdy lubi co innego. Nie można oceniać ani porównywać głosu "mówionego" do tego "śpiewanego". Nie tak to działa. Nie zauważyłam, żeby w wywiadzie u Kimmela, a na tej podstawie można ewentualnie oceniać jego głos, mówił wyżej niż kiedyś. Nie możemy stwierdzić, że ktoś cokolwiek przeskoczył, na podstawie 10 słów, wypowiedzianych na ulicy i to częściowo "krzyczanych", a przynajmniej powiedzianych podniesionym głosem.

 

Adler: Axl powinien wydać Chinese Democracy pod inną nazwą zespołu

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 13226
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2009, 01:47:36 pm
wysłana przez Meximax