Autor Wątek: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"  (Przeczytany 6596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy

DJ Ashba udzielił obszernego wywiadu magazynowi Espyrock. Zapraszam do lektury:

Wasza trasa zaczyna się jutro w Irlandii, w sobotę przenosicie się do Wielkiej Brytanii, cieszysz się, że znów występujecie w UK?

Ashba: Kocham być tutaj. To bardzo ekscytujące dla mnie, że tu wróciłem.

Chociaż występowałeś już wcześniej z Guns N’ Roses w innych częściach Wielkiej Brytanii, musisz jeszcze wystąpić z nimi w Glasgow.

Ashba: Nie słyszałem nic poza dobrymi opiniami o Glasgow i cieszę się na spotkanie ze szkockimi fanami. Będzie to inny koncert od tych które zagraliśmy, ponieważ tamte miejsca zdążyłem już poznać.

W tym roku jesteś trzeci rok w podróży z zespołem, jak jest do tej pory?

Ashba: To jest surrealistyczne, jest to spełnienie marzeń. Nigdy bym nie uwierzył będąc dzieckiem, że kiedy pewnego dnia dorosnę będę gitarzystą prowadzącym w Guns N’ Roses. To jest po prostu surrealistyczne i jestem zaszczycony będąc tego częścią. Jestem wdzięczny fanom, którzy to wspierają.

Czy na początku miałeś problemy z przystosowaniem się, ponieważ wkraczałeś do jaskini lwa, z całym bagażem tego co stało się na przestrzeni lat i biorąc pod uwagę inne aspekty jak ten, że będąc na scenie jesteś wspomagany przez 2 gitarzystów, do czego wcześniej nie byłeś przyzwyczajony?

Ashba: Tak, grałem wcześniej w wielu halach w innych wielkich zespołach, ale żadne z nich nie był jak Guns N’ Roses. Fani i cała produkcja, wszystko jest pierwszej klasy i na najwyższym poziomie. Axl nie robi niczego minimalistycznie, wszystko musi być ogromne albo w ogóle tego nie ma i kocham to podejście będąc w Gunsach.

Byłeś bardzo głośny w kwestii przyszłości Guns N’ Roses i chciałeś pracować nad nowym materiałem na nowy album Gunsów, czego nie słyszeliśmy od innych członków zespołu. Czy zespół miał okazję, aby usiąść razem i przedyskutować tą kwestię?

Ashba: Tak zrobiliśmy to i stało się to jednym z naszych głównych celów. Pracujemy nad dużą ilością nowych rzeczy, nie tylko muzyką, ale mamy tez przygotowanych sporo niespodzianek na tą trasę i wszyscy nie mogą się doczekać, żeby wyjść na scenę i dać rockandrollowy show, który skopie Wam tyłki. Najważniejszą rzeczą jest to, że naprawdę widzę przyszłość w tym zespole. Zebranie się i pisanie ze wszystkimi, to jest ekscytujące dla mnie, ale kiedy to się stanie wciąż nie jest zdecydowane.

Jakie niespodzianki macie w zanadrzu podczas tej trasy?

Ashba: Mamy nową scenę i nowy show. Kilka nowych utworów i inne zabawne rzeczy. Nie chcę wszystkiego zdradzać, gdyż być może zobaczycie to w Glasgow.

Dema nad którymi pracujesz, wiem, że Axl słyszał wiele z nich.

Ashba: Tak, słyszał.

Czy było coś, co usłyszał i poczuł, że akurat to mogłoby się znaleźć na przyszłym albumie czy nie poruszaliście  jeszcze tak szybko tych spraw?

Ashba: Nie chcę wkładać słów w jego usta i nie wiem czy czuje się już gotowy na następny album, wiem tylko, że naprawdę polubił to co usłyszał i sądzę, że razem z zespołem nie możemy się doczekać aby dać z siebie to co czujemy aby nowa płyta Guns N’ Roses była jak najlepsza.


Czy ten materiał, jeśli nie wypali praca z Guns N’ Roses, mógłby zostać użyty np. w Sixx A.M.?

Ashba: Oh nie, to brzmi jak Guns N’ Roses. Kiedy piszę dla konkretnego artysty, nie może być użyte dla żadnego innego zespołu, tak to wygląda z mojego punktu widzenia.

Czy miałeś jakiś główny cel gdy pisałeś lub robiłeś cokolwiek inaczej pracując nad dźwiękami dla Guns N’ Roses?

Ashba: Cóż główną rzeczą, na której się skupiałem było to, że co jest na albumie jest na albumie. Wejście i granie wielu partii Slasha oznaczało wielki nacisk na mnie – wychowałem się jako fan i wielu takich fanów przychodzi teraz na koncerty – polega to na wyjściu na scenę tak prawdziwym jak tylko jestem i zagrać to zostało włożone w album najlepiej jak potrafię. Kiedy dzieciaki płacą swoje ciężko zarobione pieniądze i przychodzą Cię zobaczyć, wciąż chcą usłyszeć stare solo, więc staram aby nie różniły się one zbyt wiele od oryginału, ale kiedy tylko mogę włożyć mój gust i moją krew w te piosenki naprawdę usłyszycie co mogę z nimi zrobić.

Czy jesteś bardziej chętny niż inni, aby dostać się do studia, żeby odcisnąć swój osobisty ślad na Guns N’ Roses?

Ashba: Myślę, że każdy w tym zespole jest tak utalentowany, a jako zespół jesteśmy ze sobą naprawdę blisko, jak rodzina i gramy razem szalenie dobrze. Myślę, że jeśli ten zespół wyda nową płytę, z całą pewnością będzie to coś zupełnie innego niż „Chinese Democracy” i innego niż cokolwiek co dotychczas słyszałeś ponieważ jest to kompletnie nowy zespół w tym aspekcie.

Czujesz, że musisz jeszcze dużo udowodnić fanom?

Ashba: Mam dużo do udowodnienia, ale tylko dlatego, że zawsze staram się przebić to co zrobiłem ostatnio. Pochodzę ze świata gdzie jesteś tak dobry jak Twój ostatni utwór, a moja ostatnia piosnka pokryła się złotem z Sixx A.M. Jestem bardzo wdzięczny za to jak skuteczne to było, ale to już przeszłość, idę do przodu i teraz chcę się skupić na pisaniu jakiejś szalenie wielkiej piosenki dla Guns N’ Roses. Tak wygląda to jak Ja pracuję.
 
Wybudowałeś duże domowe studio po przeprowadzce?

Ashba: Taak.

Czy to tam jest planowanych wiele prac nad tym co się wydarzy czy każdy idzie własną drogą, a potem to wszystko połączycie w całość?

Ashba: To jest miejsce gdzie przygotowuję całą swoją pracę. Wszystko co gram i czego jestem częścią. Robię dużo z tego nad czym pracuję w moim studio ponieważ to jest mój dom i czuję się tam komfortowo i wszystko co najlepsze bierze się właśnie stamtąd. Musisz się czuć komfortowo w swoim środowisku i wtedy dostaniesz wszystko co pochodzi z Twojego serca.

Czy masz nadzieję, że Twoje doświadczenie jako producenta i twórcy piosenek pozwoli Ci bardziej się zaangażować w porównaniu do prognoz?

Ashba: Jestem za tym aby robić wszystko co należy i tak podchodzę do każdego projektu. Jeśli nie będę w stanie czegoś zrobić, będę pierwszym, który usunie się na bok i pozwoli wejść komuś kto to potrafi. Nigdy nie twierdziłem, że jestem Panem Wszystkowiedzącym ani nic podobnego ale wiem w czym jestem dobry i wiem, że nie dołączyłem do zespołu tylko po to aby grać na gitarze. Przyszedłem jako spełniony autor tekstów i producent i wierzę, że mogę wnieść dużo również w tym aspekcie.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MOTm-g32roU" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=MOTm-g32roU</a>

Zmieniając temat, jesteś w Sixx A.M., który znamy ale kilka lat temu wydałeś solową płytę, czy myślałeś o kolejnym solowym projekcie w przyszłości?

Ashba: Jestem tak zajęty, że nie sądzę, że zrobię to ponownie, na pewno nie w najbliższej przyszłości. Nie widzę, żeby to się miało stać, ale nigdy nic nie wiadomo.

Ostatnie pytanie na które mam czas i które chciałbym zadać dotyczy Bully Ville (http://www.bullyville.com/), którego zostałeś rzecznikiem przez ostatni miesiąc. To bardzo obszerna sprawa, którą czułem, że muszę się podzielić z czytelnikami, aby o tym wiedzieli. Jak to się stało, że zacząłeś z nimi pracować i jak ważne jest to co robią dla Ciebie?

Ashba: To niesamowite. Nie mogę rozpocząć tego, aby Ci powiedzieć co przeżyłem, a było tego wiele przez całe moje życie. Mam pochowanych wiele ciężkich, ciężkich, ciężkich spraw rodzinnych i kiedy usłyszałem o Bully Ville, zdałem sobie sprawę, że było to coś, co naprawdę mnie dotknęło i zainspirowało. Dało mi odwagę do tego, aby usiąść i „załadować” moje życie i to co się stało, że znalazłem się tu gdzie jestem. Mógłbym usiąść z tyłu i zamknąć usta i pozwolić innym dzieciakom przejść przez to, co Ja przeszedłem bez żadnej pomocy, co nie było zabawne, ale wiedząc wszystko o bólu i samotności, z którymi musiałem sobie radzić i wszystkie problemy, które musiałem rozwiązać samodzielnie, bez względu na to jak boli mówienie o tym, poszedłem tam i publicznie opowiedziałem moją historię. To było dla mnie bardzo trudne do zrobienia, ale patrzę na to w ten sposób, że jeśli pomogło to, choć jednej osobie to było warto. To dziwne, gdyż paliłem od 14 roku życia, a po tym jak opowiedziałem swoją historię, od tamtej chwili nie palę. Nie wiem czy to jest ze sobą powiązane, ale myślę, że podświadomie siedziałem w hotelowym pokoju i jarałem jak lokomotywa i był to mój sposób, aby nie dbać o siebie, z powodu tego, co przeszedłem. Prawdopodobnie starałem się zabić w ten sposób, ponieważ tak bardzo pozostawałem w ukryciu ze swoimi myślami. Teraz kiedy wyszedłem ze swoją historią, wychodzę codziennie i nie barykaduję się w swoim pokoju. W końcu czuję się jakby mnie ktoś obudził i mam nadzieję, że moja historia pomoże obudzić nadzieję w tych dzieciakach i da im szansę na ponowne życie.

Źródło


Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 24, 2012, 11:36:28 pm »
0
nie wiem czy czuje się już gotowy na następny album
Dziękuję, dobranoc.  :P
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 25, 2012, 06:48:08 am »
0
Hm, ciekawe, w sumie chlopaki wydaja sie zmotywowani do nagrywania czegos, nie wiadomo tylko jak z Axlem, na razie czekam na te niespodzianki ma trasie;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 25, 2012, 07:11:01 am »
+1
Skoro Axl nie jest gotowy na następny album, to niech nagrają pod szyldem Guns N' Roses album instrumentalny. Przynajmniej będą mieli co grać nowego, jak Axl będzie łapać tlen.  ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 25, 2012, 07:38:02 am »
0
Axl następną płytę wyda pośmiertnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 25, 2012, 11:01:57 am »
0
Czekam na te niespodzianki, zwłaszcza, że ostatnio nie tylko DJ o nich wspomina. Świetną sprawą jest wg mnie zaangażowanie się w działania Bully Ville. To na pewno pomoże wielu ludziom. DJ jest trochę "biedny", bo sporo fanów obecnej inkarnacji GN'R nie lubi go z racji tego, że gra "slashowo", a z kolei fani Slasha też oczywiście mają zastrzeżenia. Ważne, że w Gunsach "wymyślił siebie" i pomimi "slashowości" jest wciąż sobą. :)
Jego materiał z Gunsami na pewno będzie brzmiał inaczej niż to, co stworzył z Sixxami, bo to dwa zupełnie różne zespoły. Mam nadzieję, że będzie miał okazję się wykazać. Zastanawiam się nad nowym brzmieniem Gunsów, bo nie bardzo wiem, w jakim kierunku mieliby teraz iść, czyżby powrót ku wcześniejszym brzmieniom? Jeśli tak to sporo fanów, związanych emocjonalnie z CHD może się odwrócić, ale tak się działo przy każdej kolejnej płycie, z tym, że zdobywali rzesze nowych. Tak, czy inaczej, choć większość fanów czeka na nową płytę i ta płyta wydaje się głównym celem zespołu, to jednak nie wydaje mi się, żebyśmy zbyt szybko ją usłyszeli. Liczę na to, że na tej, bądź kolejnej trasie dane nam będzie usłyszeć nowy, autorski materiał Gunsów, który wkrótce potem zostanie zarejestrowany w studiu :) Trzymam kciuki :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline MsGun

  • Patience
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 25, 2012, 02:21:03 pm »
0

Myślę, że jeśli ten zespół wyda nową płytę, z całą pewnością będzie to coś zupełnie innego niż „Chinese Democracy” i innego niż cokolwiek co dotychczas słyszałeś ponieważ jest to kompletnie nowy zespół w tym aspekcie.


Jestem niesamowicie ciekawa, co to mogłoby być.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 25, 2012, 03:33:35 pm »
0
w sumie każdy album gunsów jest inny od poprzedniego, więc nic nowego w tej kwestii. nawet na każdym jest zmiana w składzie [chyba tylko lies+afd mają taki sam]  :D

no i znów te niespodzianki,ciekawe co teraz, axl kupuje nowy kapelusz?  :>

Offline Laa

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +87
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 25, 2012, 03:43:03 pm »
0
Ciekawe co nowego wymyślili.
"Z rzeczy które straciłem najbardziej brakuje mi mózgu" O.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!" J.

Offline Cveni

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +18
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 25, 2012, 08:20:01 pm »
0
Szykuje się nowa scena i oprawa? Brzmi interesująco :D

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 25, 2012, 08:39:46 pm »
0
Ciekawi mnie co takiego siedzi w głowie Axla, że nadal nie jest gotowy na nową płytę :???:

Offline biomi

  • Patience
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +13
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 17, 2012, 02:28:33 am »
0
"Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album" ach.. ten nasz ultra-delikatny Axl...
jeśli tylko wydadzą coś wciągu 15 lat to będę szczęśliwa  ;)
So fine

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Ashba: "Nie wiem czy Axl czuje się już gotowy na następny album"
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 17, 2012, 08:41:30 am »
0
Szykuje się nowa scena i oprawa? Brzmi interesująco :D
Do wszystkich czekajacych na zmiany - wywiad byl publikowany w maju, wiec jeszcze przed koncertami w Europie ;)

 

Duff o koncercie w Troubadourze [duff] [axl] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2340
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2019, 09:01:09 am
wysłana przez owsik