Autor Wątek: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"  (Przeczytany 6352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 02, 2016, 07:04:12 pm »
+6
Z daleka widać, że chłopakowi bliżej do Motley

Lub do Tokio Hotel ;)

Sorry Canis, ale musiałem :P

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 02, 2016, 08:28:42 pm »
+4
,który będzie zastępował Slasha nie tylko muzycznie ale i wizualnie  :???:
A w ktorym miejscu w jego wyglądzie jest jakaś inspiracja Slashem? Z daleka widać, że chłopakowi bliżej do Motley. No ale dla niektórych cylinder na scenie nosił tylko Slash.

Nie tylko Slash nosił cylinder, jednak w momencie w ,którym DJ grał w Gunsach pojawiał się najczęściej w działaniach promocyjnych itd z tym kapeluszo-cilinderm i les paulem. Odchodzi z gunsów, znika cylinder- zastępuje go chustą, znika les paul pojawia się Schecter. OK to ostatnie mogło wynikać z różnic brzmieniowych jednak przed gunsami DJ gra na  Music Manie  a gdy był w gunsach i również   w Six AM grał na les paulu dlatego mi coś nie gra. Lubie DJ`a ale nie wierze w to ,że  poważny gitarzysta nagle odrzuca swoje najlepsze wiosła przychodząc do innego zespołu by dostosować się do brzmienia zespołu czy coś...I szczerze wątpię by akurat to był przypadek ,że odnajdywał lepsze brzmienie w postaci innej marki gitary akurat zmieniając zespoły :_:

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8576
  • 17000 postów
  • Respect: +4334
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 02, 2016, 09:09:04 pm »
+1
jesli to prawda ze Axl zaproponowal DJowi udzial w regroupie a ten odmowil - to duzy szacun dla Ashby

to juz drugi plus dla niego, po tym jak sam odszedl z zespolu i jeszcze umial wydac oswiadczenie z klasa
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 02, 2016, 09:16:30 pm »
0
bo Ashba (mam wrażenie) doskonale wie jak się zakręcić i ma smykałkę do wyciągania ile się da z danej mu szansy. Jest jednak trochę nieprawidłowości w jego zeznaniach, ale to normalne, że w przypadku GNR nic nie można powiedzieć wprost. W zeszłe wakacje była mowa, że odchodzi z GNR żeby robić coś swojego i przy tym dziękował za 6 lat wspólnego grania. Teraz okazuje się, że jego decyzja mogła być nie w 100% podyktowana chęcią zrobienia czegoś na własną rękę, tylko klarującą się sytuacją w zespole.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 02, 2016, 10:08:14 pm »
0
Nie tylko Slash nosił cylinder, jednak w momencie w ,którym DJ grał w Gunsach pojawiał się najczęściej w działaniach promocyjnych itd z tym kapeluszo-cilinderm i les paulem. Odchodzi z gunsów, znika cylinder- zastępuje go chustą, znika les paul pojawia się Schecter

Tego z gitarą nie wiedziałem, ale ogólnie czuję podobnie - gdyby wyglądał jak w Sixx:AM byłoby nawet lepiej, bo GnR miałoby znów nową twarz, a tak mieliśmy Slash-wannabe  :\'(
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 02, 2016, 10:53:57 pm »
+1
I dokładnie takie było moje wrażenie kiedy odkryłem poprzednie wcielenie GnR, osobiście lubie Dj`a, bardzo lubię jego numery solowe ale jedno trzeba przyznać Izzy to głowa kompozycji zespołu a Slash to brzmienie gitar tego bandu i koniec kropka, Axl miał gitarzystów ,którzy technicznie wciągali nosem Slasha ale nie brzmieniowo. I tak stwierdzam to po tych kilkunastu nagraniach telefonem, jednak dla mnie GnR ze Slashem i Fortusem nigdy nie brzmieli lepiej (no może poza bębnami), niestety Dj`a gitara ma w ogóle inną charakterystykę brzmienia i totalnie by nie pasowała do tego regroupu. Niech się chłop spełnia w Six AM, platynowych płyt mu życzę :)

Offline pawlik.7

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +207
Odp: DJ Ashba: "Axl chciał, żebym był częścią reunionu"
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 03, 2016, 04:57:35 pm »
+1
Wizerunek Slasha z wcześniejszego okresu w GnR to był cylinder, fajek i Les Paul. Ashba pojawiając się w Gunsach skopiował taki właśnie wizerunek dlatego wiele osób mówi że jest to ksero Slasha. Zgadzam się tu że @slawek3093 . Osobiście nie mam nic do Ashby ale nie przeceniam jego możliwości zwłaszcza słuchając Sixx A.M. Dobrze że to Fortus został w GnR.

 

Duff o koncercie w Troubadourze [duff] [axl] [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2396
Ostatnia wiadomość Czerwca 12, 2019, 09:01:09 am
wysłana przez owsik