Autor Wątek: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"  (Przeczytany 7609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359

Steven Adler ostatnio coraz częściej mówi o ewentualnym reunionie klasycznego składu Guns N’ Roses.  Podczas niedawnej audycji programu Eddiego Trunka odniósł się m.in. do stanowiska Matta Soruma w tej kwestii.

Matt by tego nie zrobił. Widuje się z nim prawie co tydzień i rozmawialiśmy o tym. Nie zrobiłby tego, chyba, że ja bym był tego częścią. Odpowiedziałem mu „Cóż stary, ja bym to zrobił bez ciebie”. A on na to „Ale ty jesteś kolesiem z oryginalnego składu. Jesteś brzmieniem Guns N’ Roses, a ja nie. To co innego”. Więc powiedziałem „Gdybym się na to zdecydował i gdyby Axl chciał grać utwory z ‘Use Your Illusion’, chciałbym mieć obok siebie. Wtedy byś wskakiwał na tron, zmienialibyśmy się”. Tak jak podczas Rock And Roll Hall Of Fame (w 2012r.). Nie pokazali tego w telewizji, tak mi się wydaje, ale Matt grał w czasie ‘Mr. Brownstone’, a potem ja wskoczyłem na ‘Sweet Child O’Mine’ i ‘Paradise City’.

Po chwili dodał: Nie mam nic do Matta. Nie zrobił niczego złego. Miałem do niego uraz, ale porozmawialiśmy i wszystko sobie wyjaśniliśmy. Wszystko. Bardzo chciałbym móc z nim jechać w trasę.

Steven opowiedział także o swoim pragnieniu reunionu klasycznego składu Guns N’ Roses i wydania płyty, a następnie ruszenia w trasę. Chciałbym reunionu tylko ze względu na te 2 dekady nowych fanów, którzy nigdy nie mogli zobaczyć tej magii, która między nami była. Chciałbym im to pokazać, ale to zależy od Axla.

Wciąż słyszę, że Axl i Slash mają coś do siebie. Mam nadzieję, że to nieprawda, ponieważ minęło za dużo czasu. Było minęło. Jesteśmy na to za starzy, musimy iść dalej. Jeśli ma do niego uraz... Mam nadzieję, że tak nie jest. To wszystko. Kocham go, kocham tych chłopaków. Ujmijmy to w ten sposób (śmiech).

Zapytany o to, że Slash niedawno życzył Axlowi życzenia urodzinowe na twitterze, Adler powiedział Myślę, że to wspaniałe, ponieważ nie ma nic do Axla. On też go kocha. Cała nasza czwórka kocha Axla, wiem o tym, ponieważ było między nami coś magicznego, coś specjalnego, czego nikt nigdy nam nie odbierze. Nieważne kto co komu zrobił... czas leczy rany. Idźmy dalej. Bądźmy szczęśliwi i róbmy to, co kochamy. A jeśli ktoś ma możliwość zagrania przed całym światem i sprawienia, że wszyscy to pokochają... ponieważ to marzenie każdego muzyka: grać muzykę, którą pokocha cały świat. I my to zrobiliśmy. Stwierdziłem ‘wykorzystajmy to i pokażmy światu...’. Wiesz, jeśli chodzi o mnie, chcę pokazać całemu światu jak bardzo doceniam to, że kochają naszą muzykę. Ponieważ kocham wspaniałe życie. Cóż, w końcu... ale wspaniałe życie dzięki nim. Robię to co kocham, czyli gram.

To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii, która była między nimi do tworzenia muzyki dla całego świata. To jak Mick Jagger i Keith Richard, Robert Plant i Jimmy Page, Steven Tyler i Joe Perry. To ogromna szkoda, że Axl i Slash nie tworzyli razem muzyki, ponieważ byli do tego stworzeni. Slash świetnie radzi sobie sam. Axl świetnie radzi sobie sam, ale razem są zaje*iści i nic ich nie powstrzyma.

Steven powiedział także, kiedy po raz ostatni widział i rozmawiał z Axlem. To było w Las Vegas w, chyba,  2006r. GNR grało w Hard Rock, więc tam poszedłem. Del James zobaczył mnie w tłumie, z tyłu i powiedział ‘Lepiej stąd idź. Nie chcę, żeby Axl się wkurzył’. Wyszedłem, poszedłem do domu i gdy tylko przekroczyłem próg zadzwonił mój telefon. To był Del i powiedział ‘Bardzo cię przepraszam, Axl chciał z tobą porozmawiać’. Więc pojechał z powrotem. Wypiliśmy ogromną butelkę tequili, uścisnęliśmy się, przebaczyliśmy sobie nawzajem, było cudownie... Ale to tylko ja i on siedzący przy barze z butelką tequlii, pijących shoty i rozmawiających. Było bardzo miło. Kocham go.

źródło

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2015, 03:52:55 pm »
+3
Wywiad sponsorowany przez słowa: "magia" i "kocham".

Offline marian_brando

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +13
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2015, 07:39:53 pm »
+1
full czasu nie pisałem na tej stronce ale ostatnio jak czytam przemyślenia Adlera to aż mnie rusza...czy on jakieś 2-3 lata temu nie powiedział, że temat gnr i reunionu dla niego nie istnieje i już o tym nie będzie rozmawiał?

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2015, 08:25:05 pm »
0
Kiedyś była polityka miłości Tuska, teraz jest polityka miłości Adlera.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2015, 08:50:52 pm »
0
Polityka miłości Adlera ciągnie się latami. Z przerwą na foch na Axla za niepojawienie się na HOF :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 08, 2015, 10:25:47 am »
0
Magia magią ale mnie nie opuszcza wrażenie że Adler chce się trochę odbić finansowo a solowy projekt nie da tyle co reunion GNR. Adler ma za sobą dużo przepuszczonej na narko kasy więc ta nagła chęć reunionu i miłość do Axla może by tym spowodowana.

Offline Mr._Brownstone

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 08, 2015, 03:19:06 pm »
0
Nie zauważyliście że już od jakiegoś czasu zarówno Slash jak i Axl nie rzucają się już sobie do gardeł? Poza tym zeszłoroczna trasa Gunsów z Duffem daje do myślenia. Jak dla mnie, reunion jest nieunikniony. Nikt dla takiej kasy nie zrezygnuje... Gdyby to mieli zrobić dla fanów, już dawno by to zrobili. Narazie po prostu za mało dają ;) Slashowi chyba się też zatęskniło za Gunsami.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 08, 2015, 03:53:37 pm »
0
Slash i Axl już od wielu, wielu lat nie rzucają się sobie do gardeł, więc nic w tym nadzwyczajnego... Z Duffem Axl się dogadywał dobrze, a od 2010r. są we względnie stałym kontakcie i występowali już razem, gościnnie, czy jak Loaded supportowało GNR w Kanadzie. Co do kasy to na pewno nie proponują "za mało", a na pewno już więcej nie dadzą, bo chyba wszyscy już się wypowiedzieli na ten temat, że sumy czasami padały takie, że aż trudno w to uwierzyć, ale żadna z tych sum ich nie przekona. Każdy z nich ma kasę - no, może Steven ma jej trochę mniej, ale Axl i Slash nie mają na co narzekać...

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 08, 2015, 06:12:35 pm »
0
Adler ostatnio sobie kupił nowy dom za ponad milion, tak więc na kasę raczej nie narzeka ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 09, 2015, 11:14:42 am »
0
Nie napisałam, że narzeka, tylko, że pewnie ma jej mniej niż Axl czy Slash ;)

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 09, 2015, 12:50:33 pm »
+1
Wiecie co by było najzabawniejsze a dla Stevena byłoby największym koszmarem? Doszłoby do Reunionu ale z Mattem zamiast Stevena :D

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 09, 2015, 12:52:30 pm »
0
Wtedy znowu by zaczął brać

Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 09, 2015, 01:00:25 pm »
0
Myślę, że mogłoby to się skończyć gorzej. Ale o czym my w ogóle mówimy, jaki reunion, liczy się tylko to czy Slash pogodzi się z Axlem. I nie liczyłbym na więcej niż gościnny występ Slasha na kilka utworów, tak jak wcześniej Izzy. Choć nawet to wydaje mi się bardzo prawdopodobne, niestety

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 09, 2015, 02:57:27 pm »
0
Jeśli miałoby dojść do reunionu to co z obecnym składem Gunsów? Jak już pisałem w innym temacie - nie wyobrażam sobie żeby Axl wywalił wszystkich bo wraca skład klasyczny. Nie potrafię sobie wyobrazić w jakiej formie miałby być reunion ? Koncert z gościnnym udziałem Slasha w kilku piosenkach jest bardziej prawdopodobny.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Adler: "To 25 straconych lat, gdy Slash i Axl nie wykorzystali tej magii"
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 09, 2015, 06:23:34 pm »
+1
Każdy by poszedł swoją drogą, a Aszba dodatkowo by sobie otworzył ciuchland w markecie.  :rolleyes:

 

Fortus staje w obronie Slasha [fortus] [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 984
Ostatnia wiadomość Sierpnia 07, 2023, 05:26:16 pm
wysłana przez Douger